найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Ознаки прорізування зубчиків

01 квітня 2011, 12:05

а як ви зрозуміли, що має прорізатися зубчик? теоретично ніби знаю, а от як воно на практиці виглядає? :?

Re: ознаки прорізування

01 квітня 2011, 12:10

підпухає і червоніє десна, дитина слюнить і соплить, все пхає в рот, постійно лізе туди пальчиком. і вредна ))

Re: ознаки прорізування

01 квітня 2011, 13:31

десна напухла і стала така рифлена - ну ніби як по формі зубчиків (причому всіх, а не тільки того, що мав вилізти).
Слюнився, як і всі діти - місяців з двох.
Зубки вилізли в 4.
Ще не дуже пхав щось до рота, бо не вмів (хіба кулаки), але от зараз, як зуб лізе - то пальці в роті весь час. (хех, добре що тільки пальці...)

Re: ознаки прорізування

01 квітня 2011, 14:18

а у нас ясна були ледь - ледь червоні, і не дуже підпухлі, але рифлені посередині - в місці прорізування зубчика.
слюні в нас майже не текли, але трохи сопливили!!!

Re: ознаки прорізування

05 квітня 2011, 12:32

Під яснами контуруються зуби, ясна "біліють". Але таке я помічала тільки для верхніх, нижні лізуть якось менш помітно :)

Re: Ознаки прорізування зубчиків

19 жовтня 2011, 15:22

Дівчата мала вже 2 дні не дає нормально поспати, цілий час марудиться, частішто какає рідким, слюні рікою і все шо можна до рота, але напухлостей не бачу, температури нема. То вже всьо на зуби? Чи може бути ше якась причина? До лікаря варто звертатися? Бо я планую плановий огляд з понеділка.

Re: Ознаки прорізування зубчиків

19 жовтня 2011, 15:28

flower процес прорізування зубчиків довгий - все стається не за день - два - тиждень.
у нас ось таке марудження час від часу бувало з 4 місяців, перший зубчик прорізався в 6 - тому сили і терпіння тобі :emphaty:

Re: Ознаки прорізування зубчиків

19 жовтня 2011, 15:42

а у нас по ходу останні 4 скоро будуть. Малий пхає пальці аж в горло, але нема ні червоного ні припухлого. Коли ті зуби мають бути?

Re: Ознаки прорізування зубчиків

19 жовтня 2011, 16:14

krapk@ у нас те саме - і поняття не маю коли їх чекати!

Re: Ознаки прорізування зубчиків

19 жовтня 2011, 18:22

TanenRom написав:flower процес прорізування зубчиків довгий - все стається не за день - два - тиждень.
у нас ось таке марудження час від часу бувало з 4 місяців, перший зубчик прорізався в 6 - тому сили і терпіння тобі :emphaty:


та я розумію що то не за один день. просто думаю чи то дійсно на зуби чи може ше яка причина є? Боже дай мені терпіння, ато часом такі припадки шо схожу з розуму. Вот пів години тому ревіла, вже грається і щось по свому букає...
Відповісти