Глобальні оголошення!



Прорізування зубчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення stella123 » 20 січня 2014, 17:10

В моєї доці теж дуже погано лізуть зубки. перший зубчик виріс в 8 з чимось місяців потім одразу другий, а потім десь в 1 року 2 місяці виросли два кутні :crazy: Зараз в нас два передні нижні і два кутні верхні. Десь в рік мені порадили теж подавати вітамін D і вітаміни. Тепер чекаю коли появлються всіх решту зубчиків.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення nadusha » 20 січня 2014, 22:11

stella123 написав:В моєї доці теж дуже погано лізуть зубки. перший зубчик виріс в 8 з чимось місяців потім одразу другий, а потім десь в 1 року 2 місяці виросли два кутні :crazy: Зараз в нас два передні нижні і два кутні верхні. Десь в рік мені порадили теж подавати вітамін D і вітаміни. Тепер чекаю коли появлються всіх решту зубчиків.

Цікаво! Може в когось з батьків теж була така послідовність прорізування зубчиків? В мого похресника перший зуб виліз в рік, так само як і в його батька... Зубчики достояли цілими і неушкодженими, почали мінятись на постійні в 8 років. Це до того, що пізні зубчики, кажуть, будуть міцніші!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Ulkanet » 21 січня 2014, 02:38

так, так! то треба випитати в мамів коли у вас з чоловіком почали зубки вилазити. :wink:
в нас тоже перший виліз в 10 місяців, а останній рівно в три роки. :ha:
моя мама каже що в мене зуби полізли в 6 мясців. але я точно памятаю, що перший випав десь в районі 8 років. так що не факт що насправді зуби полізли пізніше, просто мама не памятає - бо була вагітна другою дитино (в нас різниця в 11,5 місяців :crazy: ) і щей в селі так не мають часу шукати дитині що бракує. :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Marichka » 21 січня 2014, 10:24

Дівчатка,в нас на форумі тепер є в консультаціях стоматолог,можете в нього питати такі питання.Цікаво,як є насправді.Мені здається,що то міф,що якщо зубки вилазять пізніше,то вони кращі.Знаю також,що брак кальцію теж впливає на те,що довго не лізуть зубки.Але не стверджую,то до стоматолога такі питання
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Marichka » 21 січня 2014, 10:27

А в нас на Йордан якраз прорізались два перші зубчики,нижні,вже чути,як колять знизу.Дитині 6,5 місяці.Старшенькій лізли трохи пізніше.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення sky » 21 січня 2014, 10:53

А в мене в малої вже в 4 міс було 2 зуби
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення олята » 21 січня 2014, 20:35

в нас все лізло по 4. зараз рік і сім і має вже 16 зубів
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення TYulia » 06 березня 2014, 10:14

в малого вже десь добрих 2 тижні тому проклюнулись верхній і нижній широкий четвертий зубчики. Зараз вже їх одна половинка добре вилізла, а другої ще нема. По малому видно що зубки мучать, і так особливо пальці пхає саме з того боку де вже ці проклюнулись, от хотіла вас попитати, чи то ці вже по факту прорізані зубки його турбують чи то вже якісь нові лізуть?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Inna » 06 березня 2014, 12:22

В нас в 1.1 м вже було 16 зубів,17 прорізався на цьому тижні, аж через 6 місяців. Пальці вже не пхає, хоча зуб ще не виліз повністю,а тільки проклюнувся, а висить на мені по 2 години зранку і на нічний сон. Чистити не дає, то 4 верхніх вже давно з карієсом. В нашому випадку було би краще, якби пізніше зуби вилізли, але від нас то не залежить...І їсти почав тільки в 1.1м -кавалер з 16 зубами, а крім маминою циці все виплевував і плакав. Цікавий він у мене.
Inna Офлайн


 

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення TYulia » 06 березня 2014, 15:56

мій теж таку їжу почав признавати вже десь біля року. І теж вже замічаю зсередини на зубчику чорненьке. І який у вашого малого зараз стан зубчиків? що думаєте робити?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron