Глобальні оголошення!



Лимон для немовлят

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Лимон для немовлят

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 грудня 2012, 09:50

Одна лікар-гомеопат радить давати немовлятам з народження по крапельці лимонного соку на день в місяць, дві крапельки в два місяці і т.д., і так до 12 капельок і до року. Це, мовляв, для зміцнення імунітету.
Шукала в інтернеті про це і не знайшла нічого. Хтось з вас можливо щось чув про таке чи навіть пробував? Якщо й не чули, то що думаєте з цього приводу?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Лимон для немовлят

Повідомлення Dribchuk » 07 грудня 2012, 10:11

TaniaPicaSSo я ставлюся нормально, особливо якщо жити в країні де "лимони з власного саду", в нас же я б не ризикнула через те чим ті лимони обробляють щоб не псувалися. :crazy: Скажу одне, коли моїй Ані було 2 місяці вона раптово почала сильно блювати, просто фонтаном, все що не давали пити дитина вертала назад. Ми дуже понастрашувалися і подзвонили знайомій дитячій лікарці, вона сказала що шлунок перестав працювати і треба його запустити, сказала дати чайну ложечку води з лимонним соком щоб вода була сильно кисла. Ми вагалися, але таки дали. За декілька хвилин в дитини пішла "відрижка" і більше вона не блювала. Тому при блювоті в нас тепер перше лікарство - вода+лимон.
Щодо імунітету, не знаю, є багато інших продуктів, смородина і шипшина наприклад, де віт. С значно більше ніж у цитрусових.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Лимон для немовлят

Повідомлення Маріанна_3 » 15 січня 2014, 18:17

Мій тато десь читав, що корисно декілька крапель лимону давати, то я даю до салатів,,,бурячок дуже малий любить
Маріанна_3 Офлайн


 


Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей