Глобальні оголошення!



ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення Tanya_Ly » 30 березня 2013, 11:49

А ми їмо і фруктові пюре і творожки ))) раз в день- через день...
Це дуже економить час коли треба швиденько перекусити... наприклад терте яблуко моя мала не хоче їсти, від банану відмовляється (сама в шоці!!! вже декілька раз пропонувала, випльовує... :confused: ), а пюре яблучне їсть, причому перше пропонувала яблучко, а не пюре...
Дитина переносить добре, принаймні ні алергії, ні поносу жодного разу не було...
До слова.... з першою дитиною категорично була проти баночок!!!
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення Sms » 30 березня 2013, 16:13

Моя дитина банки взагалі не визнає. :hi:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення Marichka » 30 березня 2013, 17:19

З баночних п"юре майже нічого не їла,але на днях дідусь купив Растішку,як гуляли,то майже дві з"їла:) Дідусь був гордий за себе,що йому вийшло погодувати дитину :new:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення Оксанютка » 31 березня 2013, 19:54

Ми баночками користуємось вкрай рідко. Нещодавно купила цвітну капусту від гербер і додала в супчик, вийшло навіть дуже смачно!!!Просто вже не знаю, що таке смачненьке приготувати, коли вже практично нема з чого.Тепер спробуємо так їсти броколі.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення Vikibee » 31 березня 2013, 22:04

Я кажу ні харчуванням з баночок, ще й для маляток :scare: Маю великий досвід роботи у дестриб’юторській компанії, ох я там надивилася на перебивання дат на сирках/молочках/консервах і т.п. Тому, сама вкрай рідко купую таку продукцію собі, а дитині й поготів. Звичайно, від однієї баночки, можливо, нічого страшного й не станеться, але, щоб регулярно, то ні в якому випадку :dash: У мене всюди з собою невеличкий термос: якщо потрібно несу в ньому субчик малій або пюрешку...
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення natalun » 13 травня 2013, 17:52

Ми їли з банки гербер і хіпп але дуже рідко і у випадку переїздів коли приїзджаєш додому а дома пусто.Але коли почала розрізняти смаки домашнього і баночного то з банки вже не хотіла їсти овочеві пюре.Фруктові людить і до зараз.Стараюсь давати натуральне і по сезону.Притримуюсь такоїж думки як каже Комаровський що краще домашнє і в натуральному вигляді по сезону,але коли не сезон і купляти сумнівні продукти в супермаркетах і готувати з них то краще вже баночне.Наприклад весною їли багато фруктових пюре і гарбуз з банки.М"ясні пюре нам передавали з Італії.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення LJALJA89 » 26 листопада 2013, 02:16

Ми їли баночне, коли десь їхали в дорозі. і так інколи, бували моменти, що відмовлявся від всього і їв пюрешку з банки.
LJALJA89 Офлайн


 

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення Девочка Оля » 03 серпня 2014, 15:34

З готового дитячого харчування беремо кисломолочку Агушу або Злагоду. Пюре брали кілька разів, Гебер, Хіпп. Але це брали в дорогу, коли боялась, що домашнє може зіпсуватися. Соки іноді берем Чудо-чадо, каші купуємо Малишку або Карапуз.
Девочка Оля Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей