Глобальні оголошення!



Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення erinaceus » 22 грудня 2014, 19:40

Ориська Мені особисто «Тьома» не подобається. Ні склад, ні смак. Але кожному своє... А з молоком домашнім таки проблема :cray: Хіба питати по знайомих-родичах. Декілька разів пробувала домовлятися, щоб возили хоча б у скляній тарі. Вистачило їх не надовго... Ніхто не хоче морочити собі голову, хоч я і була готова платити більше. Не маючи іншого виходу, просто кефір роблю з кип'яченого молока. Може хоч бактерій не буде...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Тиха » 22 грудня 2014, 23:04

так, у мене теж не вийшло з перевіреним молоком :sad: Тому приходиться вибирати між невідомим домашнім і неякісним магазинним :crazy:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення nelly » 12 січня 2015, 23:24

от вбийте мене але ще пару місяців назад, а пару років назад коли вводила Марго прикорм ніколи не думала що в моєї дитини може бути педагогічний прикорм. Хто мене знає, то знає як я парилася з тим що моя Марго не набирає і нічого не їсть і ті баньочки з їдою по всій кухні і т.д і т.п Як згадаю то жесть. Поки я думала що робити зі Златкою і з ужасом згадувала прикорм Марго все вирішилося само собою. Якогось дня коли Златі було майже 6 місяців і вона разом з нами була на кухні під час обіду вже так просила їсти що дала їй пару кусочків картоплі і моркви з супу який ми їли, вона те все почала дуже гарно кусати і ковтати, нічого не випльовувати і всім видом показувати що не проти ще зїсти. В мене був такий шок, що я аж розплакалася з радості. Від тоді я зрозуміла що їжа в неї молотися не буде, і оскільки проблем з набором ваги у дівчини немає то я захалявивши той процес готування прикорму почала активно вводити педіатричний. Їсть всього по чуть-чуть, гарно жує і оскільки зїдає мало їжі, вона їй не набридає. :В):
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення flower » 18 лютого 2016, 15:07

Так дівчата заспокойте мене. Сьогодні дуже хотіла допилесосити, а малий вередував. Я дала йому кусочок домашнього яблука в ніблер і він собі смоктав, сподобалось йому дуже, бо від куска того майже нічого в сєточці не лишилось. А тепер собі думаю чи не зашкодить, бо яблуко сире, не печене і до цього він ще нічого нічого не пробував їсти, бо чекаю до 6 міс, але сьогодні не втрималась називається.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення pan_kotskyy » 18 лютого 2016, 15:19

Спокійно, я своїх малят десь з 5,5 місяців потроху підгодовувати почала, бо почали цікавитись їжею. Ну дала на два тижні скоріше щось спробувати. Якщо не турбує його животик, не плаче, то що ж хвилюватись?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення flower » 18 лютого 2016, 15:33

Та поки норма, але лищ година пройшла
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення TattyMummy » 18 лютого 2016, 23:11

flower, ну як малий? я свою також десь з 5 місяців почала зі своєї тарілки підгодовувати, бо дуже цікавилась їжею. І нічого їй не шкодило ;) Так що тішся, що цікавиться їжею, мав би добре їсти тобі ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення flower » 19 лютого 2016, 09:50

Та ніби все добре, але мені здається, що більше какав ніж завжди, хоча він в мене любітєль по кілька разів...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Natalka » 22 березня 2016, 16:14

flower замiтила, що Вашому синочку стiльки ж як моэму. Що ви вже гамаэте? В нас виникла проблема з вибором кашки. бо перша яку спробував i яка дуже спобобалась була "Беллакт" гречана безмолочна. Вона закiнчилася i зараз яку не даю - не хоче, плюэться. Любить лише суп-пюре з картоплi та моркви_
Зображення
Зображення
Natalka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 27 січня 2015, 16:13
Дякував (ла): 9 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: хлопчик Сашуня

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення oksana_tern » 28 квітня 2016, 12:18

Я починала прикорм з гарбуза, і броколі давала і цвітну і каші безмолочні, пробувала тепер дпти картоплю - не хоче, плює і все, додаю до гарбуза і переминаю що не ма грудочок вже і з гарбузом не їсть. відповідно супчиків також не хоче бо там картопля
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Поперед.Далі

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість