Глобальні оголошення!



Кисло-молочні продукти

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Olyana » 13 січня 2015, 11:34

Ориська написав:Знов підніму тему кисломолочних продуктів. Хто яких фірм бере магазинні кефірчики та сирки (творожки)?

я брала Тьому або Агушу. а зараз малеча полюбляє вже їсти звичайний сирок. то беру солоденький Словяночка, терноп, або ЛОко моко. але нам вже 2 на носі) інколи і Растишку купую...)
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення taranjka » 13 січня 2015, 14:47

я одного разу купила агушу і мені попався зіпсований - при нормальному терміні придатності :pardon: погуглила - не я одна. взагалі все шо запаковане і не видно вмісту - або куштуйте самі, або переливайте.
а продукцію Данон я своїм дітям не давала. ви читали вміст упаковки?
наприклад оце почитайте
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


взагалі ввід продуктів конкретних виробників я починала завжди з гугла - назва виробника + вред\шкода і читала інформацію. тоді вже вирішувала - варте воно того, чи ні. якщо терміново щось купляти - то дивлюсь на термін придатності - не вірю що корисна кисло-молочка може зберігатися більше 2 тижнів (і то забагато). а в цих тьмів агуш растішок - місяці придатнасті :crazy:

а нашо дитину на цукор з самого малого віку присаджувати - я взагалі не розумію
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Olyana » 13 січня 2015, 15:45

Почитайте відгуки під статтею:-)
Ні, я не за ту чи іншу продукцію, бо сама спершу робила все домашнє. Без заквасок, правда, але малеча їла. Але спробувала тьому і почучуть давала, бо дом сир не хотіла їсти. Знаєте, якби ж то тільки те шкодило. Від всіх зол не вбережеш, по можливості:-) солодкого, шоколаду не їм о, хіба домашненьке . зрештою, кожен вирішує собі сам. Дівчина запитала за марки - я і відписалась. :-) здоров'ячка всім!
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Тиха » 13 січня 2015, 16:49

я з купованих тільки сирок агуша класичний часом даю. пишуть, що там тільки молоко і закваска, термін придатності - біля двох тижнів. ті,що зі "смаками", не купую, бо багато незнайомих для мене слів на етикетці :hi:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення taranjka » 13 січня 2015, 18:32

Olyana я статтю до кінця не читала, тільки знайшла те, що я знала точно - про термін придатності, і про цукор. останнього там справді багато, забагато.
так само як ви написали, що ви даєте, відповідаючи на питання, я написала свою думку про ці продукти. відгуки почитала - насмішило як посилаються "та то Європа, там всьо тільки корисне" :hi: типу в Європі фірми не хочуть заробити. а з Даноном, як і з Нестле і ще рядом великих компаній періодично виникають ті, чи інші скандали - і про неякісну продукцію, і про нечесну рекламу... гроші не пахнуть, як то кажуть :pardon:
і звичайно я розумію, що від всього не вбережеш і тд. тому не розумію, навіщо годувати дитину цими продуктами :pardon:
я з 6 чи 7 місяців давала звичайний творог - часом могла в блендері збити з бананом. старша взагалі в 7 місяців з цибульою їла і тим лякала нашого педіатра, яка пророкувала, що дитина їсти нічого не буде, бо злякається цибулі :hi:
чому сирок має бути саме дитячий я так за 5 років материнства і не зрозуміла. різницю бачу лише в кількості добавок і консервантів, цукру і купи єшок. і їх якраз більше в тих дитячих продуктах.
а, ну і агуша мейд ін раша :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення smailik_m » 13 січня 2015, 18:49

Sam написав:А що таке кз?

кз-колективна закупка (то я вимахнулась))))))треба було написати сп))
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Sam » 13 січня 2015, 21:51

Я можу замовити хто хоче закваски з Закваскіна, відкривати СП думаю не варто, памятаю хтось проводив ВП на ГудФуд, то бажаючих не було. Тим більше на сайті немає мінімального замовлення, просто якщо сума більше 100 грн, то доставка Укрпоштою безкоштовна.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Olyana » 14 січня 2015, 00:20

Sam написав:Я можу замовити хто хоче закваски з Закваскіна, відкривати СП думаю не варто, памятаю хтось проводив ВП на ГудФуд, то бажаючих не було. Тим більше на сайті немає мінімального замовлення, просто якщо сума більше 100 грн, то доставка Укрпоштою безкоштовна.

Яка ціна? Я би спробувала
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Olyana » 14 січня 2015, 00:25

taranjka написав:Olyana я статтю до кінця не читала, тільки знайшла те, що я знала точно - про термін придатності, і про цукор. останнього там справді багато, забагато.
так само як ви написали, що ви даєте, відповідаючи на питання, я написала свою думку про ці продукти. відгуки почитала - насмішило як посилаються "та то Європа, там всьо тільки корисне" :hi: типу в Європі фірми не хочуть заробити. а з Даноном, як і з Нестле і ще рядом великих компаній періодично виникають ті, чи інші скандали - і про неякісну продукцію, і про нечесну рекламу... гроші не пахнуть, як то кажуть :pardon:
і звичайно я розумію, що від всього не вбережеш і тд. тому не розумію, навіщо годувати дитину цими продуктами :pardon:
я з 6 чи 7 місяців давала звичайний творог - часом могла в блендері збити з бананом. старша взагалі в 7 місяців з цибульою їла і тим лякала нашого педіатра, яка пророкувала, що дитина їсти нічого не буде, бо злякається цибулі :hi:
чому сирок має бути саме дитячий я так за 5 років материнства і не зрозуміла. різницю бачу лише в кількості добавок і консервантів, цукру і купи єшок. і їх якраз більше в тих дитячих продуктах.
а, ну і агуша мейд ін раша :wink:

І моя сир звичайний дом любила їсти з фруктами, потім перестала. Тому спробувала куповані, великої біди не бачу :-) слава в Богу , усе в нормі! А із купованих заквасок не пробувала робити. Хочу спробувати. Бо як починала при корм , то просто ставила дом молочко скисати, а сир відігрівала
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Кисло-молочні продукти

Повідомлення Sam » 14 січня 2015, 01:40

Olyana написав:Яка ціна? Я би спробувала

Ціна 1 закваски 7 грн. Вона розрахована на 3 л. молока. Але, якщо Ви робите на 1 л, то можна ділити на 3 рази, так виходить економніше. Сайт
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
тут можете подивитися детальніше, є багато видів.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron