Глобальні оголошення!



Святкуймо і вчимось у травні 2012 разом!

Форумівки, зустрічі в реалі, святкування, запрошення

Святкуймо і вчимось у травні 2012 разом!

Повідомлення mari » 04 травня 2012, 17:05

На честь Дня Матері, Сім"ї Дня захисту дитини з 1 травня по 1 червня-цілий місяць вагітні матусі проекту Школа щасливого материнства св.Анни, мамусі кращого тернопільського форуму http://www.mamusi.org.ua, молоді подружжя, слухачі і відвідувачі ТОГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства" а також усі кого цікавлять теми материнства, батьківства, сім"ї та збереження життя зможуть і повчитись і посвяткувати, обмінятись досвідом і дізнатись багато цікавого.

Заплановані заходи:
1 травня розпочався цікавий фотоконкурс " Ось я. Мить з життя." для зареєстрованих кориcтувачів форуму http://www.mamusi.org.ua
Просимо висилати свої фотографії у кількості 2 шт. на яких зображені ви з батьками, чи дідусями чи іншими родичами в дитинстві маленькими і зараз. Різниця між віком на фото повинна бути не менше 8-10 років. Чудові призи отримають як переможці так і усі учасники.
Спонсор конкурсу - компанія Ельфа. Фотографії просимо відсилати до 25 травня на нашу пошту mamusi.org.ua@gmail.com

6 травня о 16.00 -волонтери Руху за життя запрошують вас на зустріч в приміщенні Архикатедрального Собору (катедральний клас)

5, 12, 19, 26 травня о 10.30- лекції для подружніх пар від працівників Школи в Катедральному класі

7 травня о 12.45, 10 травня о 12.00 в Школі щасливого материнства св.Анни лекції на тему:Я-годуюча мама.

13 травня- маленький пікнік для для зареєстрованих матусь форуму http://www.mamusi.org.ua на Єлисейських полях Тернополя в парку Шевченка17.00-19.00, де на вас чекатимуть незабутні митті щасливого материнства зафіксовані у фото, дегустація кексів від мамусь. Пікнік відбудеться за наявності хорошої погоди, при її відсутності переносимо святкування і ГО"Центр щасливого Батьківства та Материнства", ТРЦ"Подоляни" на 17.00.

14 травня о 19.00 для усіх бажаючих в Катедральному класі, вул.Сагайдачного 14 відбудеться лекція о.Мартина Хоміва, автора одноіменної з темою книги, д-ра канонічного права на тему: І стали вони одним тілом.

15 травня о 19.00 в приміщенні ТОГО в Подолянах відбудеться лекція- тренінг на тему: Благополучна сім"я: сім Я. Секрети і правила кожного. Лектор:Марія Хомів, л-р психотерапевт

16 і 17 травня о 12.00 в Школі щасливого материнства св.Анни лекції на тему :Я-слінгомама. Я-слінготато. Ведуча: багатодітна мама, слінгоконсультант Дарія Горон

21 травня об 11 год під час відкриття фестивалю Дивокрай мамусі з дітками долучаться до вільного малювання

28 і 30 травня в Школі щасливого материнства св.Анни о 15.00 -лекції на тему Психологія батьківства та Материнства". Ведуча: психолог, арттерапевт Наталія Поліщук

1 червня о 12.00- Школа щасливого материнства св.Анни є інформаційним партнером першого наймилішого та найдобрішого параду :Параду дитячих візочків. Усіх мамусь, татусів і дітлахів запрошують 1 червня 2012 року на площадку перед ТРЦ Подоляни. Бути при повному параді всім.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Святкуймо і вчимось у травні разом!

Повідомлення mari » 07 травня 2012, 17:43

четвер 10.05 о 10.00 -прямий ефір на Ух-радіо з питань відповідального Батьківства, Материнства, та Дару за життя.
віторок 15.05 о 17.00- показ в запису круглого столу з питань обговорень сімейних конфліктів, та батьків, які не хочуть мати дітей.(пізніше уточню яке телебачення)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Святкуймо і вчимось у травні разом!

Повідомлення ksana » 10 травня 2012, 09:49

Сьогодні з 10.00 до 11.00 год. слухайте прямий ефір на УХ-радіо з питань відповідального Батьківства, Материнства, та Дару за життя.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Святкуймо і вчимось у травні разом!

Повідомлення mari » 15 травня 2012, 10:52

15 травня о 19.00 в приміщенні ТОГО в Подолянах відбудеться лекція- тренінг на тему: Благополучна сім"я: сім Я. Секрети і правила кожного. Лектор:Марія Хомів, л-р психотерапевт

увага! сьогодні зустрічі не буде! виникли непередбачені обставини з записом на телебаченні
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Святкуймо і вчимось у травні разом!

Повідомлення Liza » 15 травня 2012, 16:13

уу, пізнувато я глянула в цю тему, радіва не слухала :(
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Святкуймо і вчимось у травні разом!

Повідомлення ksana » 15 травня 2012, 16:41

УВАГА ВСІМ!!!!

О 17.00 год. на каналі ТТБ відбудеться круглий стіл Про відповідальне батьківство та материнство! Mari бере участь.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Святкуймо і вчимось у травні разом!

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 16:49

А по саталітарці йде цей канал?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Святкуймо і вчимось у травні разом!

Повідомлення ksana » 15 травня 2012, 16:52

Олеся, не знаю. це місцевий обласний канал.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Святкуймо і вчимось у травні разом!

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 16:53

тоді швидше ні))) бо наші львівські регіональні не йдуть...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Святкуймо і вчимось у травні разом!

Повідомлення ksana » 15 травня 2012, 16:55

через інтернет можна дивитися
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Далі

Повернутись до Зустрічі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron