Глобальні оголошення!



Психотерапевтична група «На відстані протягнутої руки»

Форумівки, зустрічі в реалі, святкування, запрошення

Re: Психотерапевтична група «На відстані протягнутої руки»

Повідомлення mari » 09 грудня 2014, 22:52

Анонсуємо про початок роботи НОВОЇ жіночої психотерапевтичної розвиваючої групи «На відстані протягнутої руки». Зустрічі 2 рази в місяць по суботах .

Зустрічі грудня: 13.12, і 28.12. Вартість участі- 45 гр за одну зустріч(2 год.- робота в групі, 30 хв- вільного діалогу, чаювання, відвідування цікавого).
Тривалість дії групи- 6 місяців, обов’язковим-відвідування групи найменше- 1 раз в місяць.
В рамках групи: відвідування цікавих місць міста, а також-робота в групі, розширення зони комфорту , обмін досвідом, підтримка.
Форма роботи: ви зможете поділитись наболілим, обговорити свої переживання, обмінятись власним досвідом, подосліджувати себе.
Увага: в групі не використовується медикаментозне лікування.

Ведучі: Марія Хомів, Саша Ніздрань.
Запис за тел.0972436324,
Усім бажаючим повідомити про свою присутність до 13.12.2014 -0679998452, зустріч в ТРЦ «Подоляни» о 16.00. Група розпочнеться лише при наявності присутніх не менше 4 осіб.

| +
Психологічна група служить оточенням, у якому люди можуть краще усвідомити себе, структуру своєї особистості, те, як вони взаємодіють з іншими, ігри, в які вони грають, і сценарії, яким вони слідують. Таке усвідомлення дозволяє більш ясно зрозуміти себе, з тим щоб людина змогла змінити або поліпшити в собі те, що вона хоче. У груповій психотерапії основним інструментом психотерапевтичного впливу виступає група людей. У будь-якій групі людей, які спілкуються тривалий час і досить близько виникає групова динаміка - розвиток або рух групи в часі, обумовлене взаємодією і взаєминами членів групи між собою, яке формує цілі, норми, ролі, структуру групи, лідерів, ігри та сценарії. Використання групової динаміки спрямоване на те, щоб кожен учасник мав можливість проявити себе, а також на створення в групі системи ефективного зворотного зв'язку, що дозволяє адекватніше і глибше зрозуміти самого себе, побачити власні неадекватні відносини й установки, емоційні та поведінкові стереотипи, які проявляються в міжособистісному взаємодії, і змінити їх в атмосфері доброзичливості та взаємної прийняття.
Кожна група –індивідуальна, цінна і неординарно-харизматична, тому в інший момент в групі буде по-іншому, і кількість таких обмінних комбінацій багатогранна.
Група є підказкою, на який саме принцип опертись, щоб зрозуміти цю ситуацію.
Група є різною на різних етапах.

Асоціація: робота в групі- це вирощування і догляд молодої рослини, яка лише приймається в грунт і може зацвісти при комплексному догляді, якщо сонце буде світити, погода буде хорошою, умілі руки садівника її збережуть від шкідників, удобрять грунт, але завжди є ще 2 важливих елементи: недополив і переохолодження та перегрівання і перелив. Тому щоб рослина не загинула, їй при розумінні всіх правил дається можливість боротись самій, що є хорошим стимулом для перевірки її витривалості і виживання в умовах процесу під назвою- ЖИТТЯ.

«Чим більше віддаш – тим більше отримаєш». Важливо зрозуміти для себе мотивацію участі в групі, цілі, яких хочеться досягнути, зважити наслідки саморозкриття та важливість. Саморозкриття в свою чергу збільшує групову згуртованість та колосальну моральну підтримку; допомагає іншим учасникам бути сміливішими. Нагородою за саморозкриття є дуже цінний зворотній зв'язок.

Бути чесним і інколи слабким, дозволити собі отримати від групи співчуття- значить знайти зворотній шлях до себе. І один до одного.
Побачити глибину і не боятись. Ми в силах зрозуміти іншу людину. Але лише тоді, коли навчимось слухати і розуміти самих себе. Бути хорошим співбесідником самим собі. Роздумати які травми чи образи , незадоволені потреби чи особисті міфи насправді управляють нами, коли ми без приводу огризаємось на прохання, відчуваємо незрозуміле подразнення до іншої людини чи ображаємся на близьких.
Жак Лакан, психоаналітик, стверджує, що єдине за що ми повинні відчувати себе винними-це за неприйняття своїх бажань. Він має на увазі ту життєву силу, яка може наповнити наше існування. Признавши себе справжньою, і не тікати від лякаючих аспектів нашого Я.

В пошуках точки ДЖІ
У всіх- своя точка ДЖІ. Вчені доводять її існування у жінок, які ретельно займаються її пошуками у надії на кращі відчуття, П.Коельо детально описує де саме вона живе у творі «11 хвилин», чоловіки взагалі намагаються про це, на мою думку, не думати.
Групова психотерапія- ще ті групові пошуки точки, які залежать від різних умов: підготування до процесу, налаштування на нього, входження і проживання усіх етапів разом з іншими учасниками, наведення, підлаштування, розвиток навиків, досягнення майстерності в ході роботи.

ОТОЖ, стартуємо!

І звісно відгуки:(взяті з 3- х груп для мам які вже працювали.

| +
-"Привіт - почну перша Зустрічі в груповій психотерапії подобаються мені на 90% власне для мене є один мінус - що я не очікувала , що окрім теми "ідеальна мама", розглядатимуться також питання конфліктів дружина-чоловік, невістка-свекруха. Але те що для мене мінус для інших учасників (а також і майбутніх учасників) може бути великим плюсом. Адже питання які розглядаються - здебільшого і вирішуються А якщо у жінки менше проблем - то ж вона буде і щасливішою мамою 90% - це вдячність Марі - організатору та дівчатам-учасникам, які завжди вислухають мої проблеми і не лише поспівчувають, а й дадуть поради. Поради на мене впливали дуже цікаво - для мене вони як дріжжове тісто. На зустрічі зачепає легенько. А за пару днів я "дозріваю". І вже готова це виконувати і впевнена ж, що це воно - ключик для вирішення проблеми
Цілковитої панацеї звісно немає. Є ще в мене всякі замути в голові. Але те за чим я прийшла - я вирішила.
Так що рекомендую ".

-"Зустрічі для мене стають вже, як щось необхідне ,вже чекаєш суботи,що б всіх побачити,почути,посмятися,поплакати.Ми разом переживаєм різні емоції і це нас зближує.Допомагає на себе якось поглянути із сторони,зрозуміти,що не в тебе одної є проблеми .А також є гарна мотивація рухатися у перед і вдосконалюватися".

-"На групову психотерапію вирішила ходити з цікавості і щось хотілося змінити в своєму житті. Навіть не віриться, я змінилася. і це помічають оточуючі і близькі мені люди. Реально кожній людині потрібно, щоб її просто елементарно вислухали і зрозуміли.
Знайшла там цікавих людей, підтримку, розуміння, корисні поради і головне, зрозуміла чого хочу я" .

-"В групі відкриваєшся, ділишся своїми переживаннями, думками, вислуховуєш інших. Після групи стає дуже легко на душі і думки приходять в порядок . Раніше не вірила, що людина може змінитися. Тепер розумію, якщо хотіти працювати над собою, то все можливо" .

-"Для мене група стала чимось суто моїм, такою собі лагуною у жарких побутових мамамських буднях. Раніше мені здавалося, що нікому в цьому світі не є так важко як мені, і що я дуже нещасна, і ніхто мене не розуміє, постійне відчуття неповноціної мами і т.д. На групі зрозуміла що життя прекрасне, надто коротке, щоб жалітися, що все погано. Треба брати від життя по максимуму, жити "тут і зараз".
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Психотерапевтична група «На відстані протягнутої руки»

Повідомлення mari » 09 грудня 2014, 22:56

Знаю, що тут є бажаючі відвідати групу, долучайтесь!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Психотерапевтична група «На відстані протягнутої руки»

Повідомлення Наталі » 13 грудня 2014, 00:29

Хочу поділитися своїм досвідом від участі у двох попередніх психотерапевтичних групах.Група-це безпечний простір, де можна поділитися своїми проблемами та вирішити їх з допомогою психотерапевта.Для мене дуже важливо,те,що все, про що ми говоримо на групі не виходить за межі групи.Це одне із правил.Особливо ресурсною для мене була перша група, я вирішила свої проблеми,скинула з плечей вантаж минулого,який тягнула на собі вже багато років.Стало набагато легше.Крім того,досвід інших учасників теж знадобився в житті.З дівчатами,які були у групі склалися особливі дружні стосунки.Марія,дякую за групи!
Наталі Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 07 березня 2011, 00:20
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 154 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Павлик 18.07.2011 Златочка Марія 30.07.2014

Re: Психотерапевтична група «На відстані протягнутої руки»

Повідомлення mari » 13 грудня 2014, 11:13

Розпочинатимемо 28.12( 1 заняття матимуть моя напарниці психолог Саша і Оля), хто хоче долучитись,
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

я буду вже в Новому році на групі :wink:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Психотерапевтична група «На відстані протягнутої руки»

Повідомлення mari » 06 січня 2015, 02:34

Зображення

Нагадую, що розпочала роботу жіноча психотерапевтична група.
Знайдіть та проведіть корисно час для себе! Так чудово і ресурсно працювати у групі! І розпочати з духу Різдва!
Ведучі: Марія Хомів і Саша Ніздрань.

Група працює двічі в місяць, по 2, 5 год. У вас є ще можливість долучитись на протязі січня. Далі група буде працювати в режимі закритої.
Вже була одна зустріч в грудні. Наступна в цю суботу о 16.оо в ГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства", у ТРЦ ПОДОЛЯНИ.
З приводу участі та запитань -пишіть у ПП.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Психотерапевтична група «На відстані протягнутої руки»

Повідомлення mari » 09 січня 2015, 12:15

Зустріч вже завтра! о 16.00!
Поспішайте! Зателефонуйте чи будете завтра!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.

Повернутись до Зустрічі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron