найбільший родинний форум Тернопільщини

Наші конкурси, голосування, визначення переможців
Відповісти

Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом" (можете обрати тільки один варіант)

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом". Від 3-х років

09 грудня 2013, 23:59

1

Зображення
Матеріал:
лист паперу або картону, клей, маркери кольорові, наклейки, каштани, шишки, різноманітні листочки та гілочки
1. На папері малюємо малюнок і обводимо контури маркерами, прикрашаємо наклейками
2. На малюнок приклеюємо листочки, гілочки, каштани і шишку
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом"

10 грудня 2013, 01:12

2

Зображення

Необхідні матеріали:
Гарбузи;
Play-Doh або пластилік;
різноманітні стрічки, гудзички, пірячко і т.п.
Хід роботи:
Миємо гарбузики, витираємо. А далі ліпимо гарбузикам з пластиліну чи тіста очка, вушка, ротики. Прикрашаємо стірічками, гудзиками, пірям і т.п. - наскільки вистачить фантазії. :-))
Пластилін краще тримається, бо тісто зле тримається, зате гарно з гарбузів чиститься і з одягу також. :-)
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом"

10 грудня 2013, 01:20

3

Зображення

Необхідні матеріали:
Бумага чи картон.
Ручка або фломастер.
Клей ПВА.
Насіння - яке є. можна і горох, фасолю і т.д. В нас гарбузове насіння.
Хід роботи:
На папері чи картоні малюємо фантазійний узор з квітів і листочків.
Далі робимо крапельки клею в місцях, де буде ліпитися насінинка.
І приступаємо до ліплення насінин. :-)))
Завершену картинку ми завжди комусь даруємо. :-))) Ще до початку роботи ми з малою домовляємось кому ми будемо робити откриточку - тоді в дитини більше натхнення ліпити. :-))
Можна намалювати і сніжинки, а тоді вирізати і повісити на ялинку.
Моя дитина дуже любить щось таке ліпити з насіння, з клаптиків паперу чи тканини. В свої три роки вона може 2-3 штуки підряд таких наліпити. :-)))
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом"

10 грудня 2013, 01:45

4

Індіанець

Зображення

Матеріали: пусте яйце, фарби, пластилін, листя верби, клей, кольоровий картон
Спочатку розмальовуємо яйце. Даринка вибрала червону фарбу (ну червоношкірі ж на них кажуть). З пластиліну робимо ніс, очі, рот, тулуб, ноги, руки. З смужки картону робимо павязку на голову. Тоді на неї клеїмо вербові листочки - виходить "шапка вождя". З картону робимо каное і саджаємо туди індіанця
| +
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом"

10 грудня 2013, 01:59

5

Сімейний портрет-аплікація

Зображення

Матеріали: ватман, олівці, фарби, шматки тканин різних, вата, стрічки, ґудзики, папір, вата, листочки, насіння, крупи, клей, ножиці.... і все, що придумає ваша фантазія.
Спочатку дитина олівцем малює членів сімї. Одяг разом вирізаємо з тканини (дозволимо дитині побути дизайнером і нехай сама все підбирає)). Обличчя розмальовуємо фарбами. Так само і тло. Даринка захотіла літа, тому в нас літній портрет :) На одяг можна наклеювати ґудзики, стрічки, бантики... Хмаринки ми робили з вати. Квіти внизу - з насіння гарбуза, манки, кукурудзяної крупи. В небі літають чайки - це з клена "літачки". Ми їх ромалювали, але арбу вибрали невдало, коли висохла, то стала практично непомітна :(

| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Re: Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом". Від 3-х рокі

11 грудня 2013, 15:32

Голосуємо :help:

Re: Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом". Від 3-х рокі

16 грудня 2013, 12:30

Ось і завершився конкурс :yes: Дуже дякуємо усім маленьким учасникам і їх батькам за участь :rose: :rose: :rose:
Ну і спішимо привітати переможців. :clapping:

Отже в номінації від 3-х років перемогла робота під номером 4!!!!! Індіанець виробництва Даринки і мами taranjka, набрав 24 бали. :aplo: Вітаємо їх, та даруємо чудову книжечку Хельмут Ценкер "Дракон Мартин" та дитячий крем від фармацевтичної компанії "Ельфа"

Друге місце (17 балів) зайняла Аня, з мамою Ulkanet, які робили листівчочки з гарбузового насіння. Вони отримують пахнючу піну для ванни від "Ельфи"

Також дякуємо за участь і творчість Назарчику та мамі inna6787 і знову ж Анічці та Даринці, що вислали на конкурс по 2 роботи :rose: :rose: :rose:

Re: Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом". Від 3-х рокі

16 грудня 2013, 15:33

Мені дуже сподобалися оті квіточки з гарбузового насіння!!!!
Ще таке на очі не потрапляло!!! Беру на замітку обовязково!!!!!!!!!!!!! :rose:

Re: Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом". Від 3-х рокі

18 грудня 2013, 00:30

Natalinda то можна сказати моя дитина сама таке придумала. я робила шаблони квітів під вишивку і дозволила їй "подивитися" на ті листочки з квіточками, а вона почала там викладати кільця Старт :crazy: , потім я їй дала насіння гарбуза і горох, макарони, і вона там собі сама так розкладала. то тепер я їй так на скору руку понамальовую і накапаю клей (бо ще сама так не вміє, може зараз пів банки виляти :ha: :hi: ) й вона сидить і розкладає. :love:

Re: Конкурс робіт "Творимо золоту осінь разом". Від 3-х рокі

18 грудня 2013, 12:07

а мені сподабався індіанець! класна ідея!
Відповісти