найбільший родинний форум Тернопільщини

Наші конкурси, голосування, визначення переможців
Відповісти

Аватарки і підписи

01 серпня 2011, 18:30

Дорогі формчанки і форумчани!
Запрошуємо вас до нового цікавого конкурсу на кращий аватар і підпис сезонів: літо, осінь, зима і весна.
Незважаючи на те, що 2 місяці літа вже пройшли- ми впевнені, що ви наповнились новими враженнями і активно включитесь у конкурс. ОСОБЛИВО у серпні!
Призами будуть медальки форуму:кращий аватар 2011, 2012(літо, осінь, зима, весна) і цікавий підпис 2011, 2012(літо, осінь, зима, весна).

Не має значення скільки часу у вас буде цей підпис чи аватар- чи 1 тиждень чи 1 рік, головне те, щоб вас помітили і про це написали в цій темі. А для цього звісно потрібно бути активними, як ж інакше вас помітити?
(Про кого й буде найбільше повідомлень: Мені подобається...- той й переміг.)
Писати вподобання можна не частіше як 1 раз в день!
А в останній день кожного кварталу ми порахуємо голоси і дамо нову медальку або щось інше.

Re: АВАТАРКИ і підписи

01 серпня 2011, 18:44

-Мені подобається аватар Хепімами
-і підпис Крапки (Я не буду гадать, что я в жизни найду... Я не знаю, что ждёт и не надо! Я живу, как хочу - улыбаюсь, грущу... Я имею, что есть - и я РАДА!)

Re: АВАТАРКИ і підписи

01 серпня 2011, 18:58

мені подобався самоіронічний підпис гри асоціальна істота,та її аватарка з мишею вязальницею

Re: АВАТАРКИ і підписи

01 серпня 2011, 19:07

mari Я голосую за твої морквинки :grin: :гуд:

Re: АВАТАРКИ і підписи

01 серпня 2011, 19:29

аватарка хепімами, підпис сашшки (Всім не догодиш, доведеться обмежитися собою!!!
Є такі рішення, після прийняття яких таракани в голові аплодують стоячи)

Re: АВАТАРКИ і підписи

01 серпня 2011, 19:32

а я вже причепурилась :P

Re: АВАТАРКИ і підписи

01 серпня 2011, 19:47

Помітно ;-)

Re: АВАТАРКИ і підписи

01 серпня 2011, 20:54

Мені подобається підпис хепімамі - Всі люди - світлячки. Тільки одні світять, аби себе показати. А другі - аби іншим дорогу освітити... :гуд:

Re: АВАТАРКИ і підписи

01 серпня 2011, 21:53

Мені подобається підпис Sawwku - Є такі рішення, після прийняття яких таракани в голові аплодують стоячи
З аватаркою ще не визначилась.

Re: АВАТАРКИ і підписи

01 серпня 2011, 22:17

аватарка Нимидори і підпис Сашки :roses:
Відповісти