Глобальні оголошення!



Допомога біженцям зі східних областей України

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення yasinka » 16 липня 2014, 19:13

Скопіювала з ФБ
"Терміново. Допоможіть зібрати дівчинку біженку Женю (на фото) в дитячий табір.
Женю з Донецька привіз батько, який зараз повертається назад.
Їй 11 років. 10 років тому їх покинула мама.
Валіза Жені практично порожня із взуття лише в"єтнамки. 24 липня починається заїзд в табір. Потрібно практично все: білизна, шкарпетки, джинси, спортивний костюм, футболки,шорти \спіднички, курточка, купальник, сандалі. кросовки. гумки\приколки на волосся.манікюрний набір або хоча б ножиці.
Ріст дівчинки 158 см. талія 67 см. довжина внутр.шва для штанів 77 (це до підлоги) розмір взуття 39-40
Центр соціальних служб на Стуса 10 закрили. Тимчасово. поки не знайдем нове приміщення. несіть допомогу мені на БАМ. тел. 097 38 49 602."
yasinka Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 13 серпня 2011, 14:40
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Вже великий син і ще маленька доця

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення taranjka » 11 серпня 2014, 23:49

є потреба в одязі і взутті для хлопчиків (їх аж 10) - вік 8-16 років, і 2 дівчинки - 8-9 років. завтра уточню з точнішими розмірами.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення Anjuta » 12 серпня 2014, 18:52

Дівчата, говорила сьогодні з Ірою Жигуновою, то може хтось має.....потрібен бюстгалтер 4 розмір на маленьку худеньку маму, необовязково для годування, може бути простий.
Також шукають інструменти для перукаря.
Таранька, ну і одяг наскільки мені відомо, то потрібен від 0 до 16 років для хлопчиків.


П.С. я лише надала інфо :rose:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення nadusha » 29 вересня 2014, 00:52

На сторінках ФФМ Іра Жигунова опублікувала таке повідомлення. Може хто зможе помогти.
Сім"я біженців з Красного Луча. Мама - Марина, 17 років. вихованка інтернату, сирота, батьки загинули, коли малій було 3 роки. Син - Михайлик, 3 місяці. Батько - Валерій, 23 роки, інвалід ДЦП. Вимушені виїхати з місця постійного проживання через військові дії та невиплати та відсутність надії на виплату соціальних коштів. Чотири місяці сім"я без засобів для існування. Прошу допомоги в Тернополян. В першу чергу житло: кімната в гуртожитку чи однокімнатна квартира в оренду, оплату гарантую я. Робота для батька родини: будь-яка або будівельні спеціальності (муляр-штукатур) чоловік здатен і має бажання працювати і утримувати родину. Предмети побуту усі: пралка, холодильник, сушка, мікрохвильовка. Предмети для дитини: ліжечко, візок, ванночка. Засоби по догляду за дитиною. Харчування дитяче: Малиш\малютка.Через недосвідченість мамочка перенесла гнойний мастит, що унеможливило грудне вигодовування. При мені мама набрала теплої води з-під крану в пляшечку і розбовтала Малиша для Михайлика. На моє заперечення і протест вона сказала, що просила електричний чайник на рецепшені, але їй відмовили. Чайник я тимчасово організувала. Отже дуже прошу допомогти молодій родині. Приносьте речі та продукти в ресурсний центр допомоги біженцям з позначкою "Для родини Зайчиків". Пропозиції стосовно житла та роботи озвучуйте мені за тел. 097 38 49 602.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення nadusha » 04 жовтня 2014, 10:04

Дуже прошу допомогти оцій жінці
Одинока мама-біженка зі Сходу, у якої на руках троє діток (найменшому – всього три місяці) потребує допомоги тернополян.

Пані Ніна приїхала до Тернополя 2 місяці тому і залишилась фактично без засобів для існування. Кошти на дітей їй не виплачують. Жінка вже зверталась в прокуратуру з цього приводу, де її різними методами намагались випровадити, обманювали, що прокурора немає. Врешті їй дозволили написати заяву. Скільки її розглядатимуть – під питанням, а дітей треба годувати-одягати.

На щастя, багатодітній мамі допомагають харчуванням і різними речами волонтери і небайдужі люди. Тому тернополян також просять не залишатись осторонь складної ситуації, у яку потрапила пані Ніна. Наразі їй потрібне хоч якесь житло в Тернополі або на його околицях. Також потрібні продукти, а можливо, хтось зможе допомогти коштами.

Зв’язатися із Ніною можна за номером тел. 0963223136.

Інформація звідси
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Я дзвонила, в першу чергу потрібно: зимовий одяг на дівчинку 3 місяці (шапка, комбінезон), памперси орієнтовно на 5 кг; ванночка; каструлька з черпачком; зимова куртка на хлопця 15 років, зимове взуття 37 розмір. Ще просила юридичної допомоги, щоб отримувати соц виплати.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення мамаНастусі » 04 жовтня 2014, 11:55

маю деякий теплий одяг на дівчинку 3 міс і більше, і шапочку теж, можу віддати, куди принести чи хтось може забрати?
Зображення
Зображення

А жити без цілі - це не жити, а існувати
мамаНастусі Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 81
З нами з: 07 червня 2013, 13:03
Звідки: Тернопіль - Дружба
Дякував (ла): 87 раз.
Подякували: 87 раз.
Діти: Анастасія і Софія

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення nadusha » 04 жовтня 2014, 18:41

Вони живуть на Коновальця 18, там якийсь центр "Родина" (так я зрозуміла з телефонної розмови). Я завтра планую завезти дещо, що знайшла в себе. Взагалі, то можна нести на Київську, отут можна знайти схему, де саме
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення nadusha » 05 жовтня 2014, 10:19

Допис від Іри Жигунової на ФФМ на мій такий допис як тут
Вищезгадана особа дійсно прибула на початку серпня в м. Тернопіль з трьома неповнолітніми дітьми. Я поселила їх в будинок дитини Малятко разом з іншими переселенцями жінками. Родина повністю забеспечена продуктами харчування, одягом, побутовою хімією та предметами побуту в тому числі і візочком для найменшого Сашка. З родиною неодноразово працював психолог. До 1 вересня силами мого ресурсного центру старші діти були зібрані до школи, директор школи пішла на зустріч і гарантувала їм безкоштовне харчування. Також матері неодноразово надавалась мною фінансова допомога поки йшов процес відновлення\переведення соцвиплат. Але з огляду на нецільове використання коштів ( матір витрачала їх на цигарки) допомагати коштами я відмовилась і залишила лише у вигляді продуктів ( мати писала список необхідного, а я купляла і вона розписувалась мені на чеку). така форма допомоги Ніну не влаштувала і вона почала шентажувати мене тим, що піде жебракувати з малим Сашком., що з успіхом і неодоразово робила і робить до цих пір. З огляду на неодноразове порушення Ніною правил проживання: пізні повернення до місця проживання, нехлюйство, нечистоплотність, плітки і козні співмешканкам, постійне намагання ухилитись від догляду за дітьми: вони вимушені самі готувати собі і їй їжу, мною було прийняте рішення про переселення сім"ї в соціальний гуртожиток "Родина" по вул . Коновальця 18 там вони отримали окрему кімнату і харчування, а також я вимушена була звернутись до правоохоронних органів з метою притягнення її до відповідальності за неналежне виконання материнських обов"язків. З огляду на велику ймовірність того, що обидва батька її дітей воюють на стороні ополчення, я вважаю, що зробила все можливе для забеспечення життєдіяльності її дітей більше для цієї родини я зробити не в змозі.

Те, що планувала занести - занесу в центр на Київській. Захочуть - хай приходять туди, не захочуть - скористається той, хто потребує.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення taranjka » 02 листопада 2014, 09:23

Привіт! Лілія Мусіхіна написала
Потрібні дитячі речі, дитяче харчування, засоби дитячої та жіночої гігієни для пологових будинкків та дитячих поліклінік на визволених територіях!
Приносити в Штаб Самооборони - Тернопіль, Грушевського,1.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення nadusha » 08 квітня 2015, 11:58

З соцмереж.
Переселенка із Харцизська народила хлопчика.
Назвали Богданом. Через худорляву статуру, низенький ріст і вузький таз жінка не змогла самостійно народити і пологи довелось завершити кесарським розтином.
Богданчик вийшов нічогенький такий, парубок нівроку для такої тендітної матусі - 3 300 гр.
Лікарі виконали все на максимально високому рівні.
В мене дуже велика просьба: допоможіть компенсувати витрати на медикаменти та матеріали витрачені на кесарський розтин.
Сума приблизно 1 600 грн.
Матуся ще дуже слаба після операції, низький гемоглобін і вона не справляється з молоком, що прибуває. Щоб зберегти лактацію і здоров"я жінки зараз дуже потрібен, хоч в тимчасове користування, молоковідсмоктувач.
т. 097 38 49 602 ПриватБанк к\р 5168 7420 1562 2552 отримувач Жигунова Ірина. Фінансування благодійних проектів
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей