Глобальні оголошення!



Допомога сім"ям військовослужбовців

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Допомога сім"ям військовослужбовців

Повідомлення Yummy mummy » 01 квітня 2014, 10:01

Дівчатка, хто хоче і має можливість допомогти сім"ям військовослужбовців
36 бригада берегової охорони Перевальне.
Для сім"ї військовослужбовця переведеного з Перевального потрібна квартира в Одесі. Сім"ї поселили в санаторій, але умови вкрай не пристосовані до проживання дітей. В сім"ї грудна дитина , яка потребує комфортних умов. Також для дітей військовослужбовців необхідні такі речі: підгузники одноразові 3-5 розмір, предмети гігієни (дитячий пральний порошок, вологі серветки, дит крем), дитяче харчування, канцерярське приладдя, одяг 0-3 міс хлопчик і дівчинка, хлопчик 2 роки, 3,5 роки дівчинка, 15 років дівчинка. Допомога потрібна терміново, тому - хто має змогу не зволікайте. мій тел. 097 38 49 602 Ірина.

Для грошової допомоги є картка привату.
Мій тел. 067 288 69 13 - Олена
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Допомога сім"ям військовослужбовців

Повідомлення Ulkanet » 31 травня 2015, 23:07

дівчата потрібна допомога! :=):

Цю сімю знаю давно. Колись "давно" я жила з ними на квартирі, була навіть старшою дружкою в них на весіллі :В):
Дівчина Марійка - дітдомівська - її маму збила машина насмерть коли вона була дуже малесенька, а баба її віддала в діддом. В мене коси диба ставали, як вона розказувала про дітдом і як вони щороку лежали в "спіхушці" :scare: . Сама вона має якусь проблему з ногами - вже не пам’ятаю яку. Але така бідова :dash: Бідні ті діти з дітдому. Я її вчила і їсти варити, і голубці і холодець :В): і зашити-залатати, і як "правильно" прибирати... ну короче було всяке.
А хлопець - Василь - роботящий такий, з багатодітної сімї, але тоже такий бідовий - бо мама його повісилася :scare: , коли він був малесенький - не витримала знущань свекрухи. Сесетри його з хати практично "вигнали" в світи. То вони жили в Тернополі, а коли долар виріс в 2008 році сильно - перебралися в хату Машкиної баби, хата таке старенька, троха нездала... а село глухе десь під Кременцем :dash:
Мають вони двох малих дітей - два хлопці: старшому майже 4. а меншому 1,2 р. І от забрали того Василя в АТО :scare: :dash: Я в шоці!! Питаю її: може чим помогти?? Каже: може якби взуття для малих помогла. Треба 23(24) і 27(28) розміра для хлопців: босоніжки, кеди, тапки, гумаки. (ну і думаю іграшкам малі тоже будуть дуже раді :=): )

Сижу в шоці! Бо знаю ту Машку - і як вона з тими дітьми буде :sad: :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця


Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей