Глобальні оголошення!



День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Re: День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Повідомлення Liljondr » 28 лютого 2011, 00:47

7/Купив чоловік гранат в супермакеті. Заплатив 20 грн.А він світлий в середині і таке враження що морожений. Я в положенні такого б і не їла. і ще й грошей шкода. Думаю буду йти в супермаркет попрошу повернути гроші чи іншим товаром. Підійшов до мене молодий адміністратор. І хоча у відділі овочей та фруктів переконували, що то такий сорт, адміністратор відважив мені апельсинів і доплатив гроші, щоб вийшло на 20грн. Дуже приємно, що так по-людськи поставився

8/Молодий чоловік заплатив за проїзд за старенького, якого не хотів впускати водій. Бо кількість пільговиків була перебільшена.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик


Re: День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Повідомлення happymami » 12 червня 2011, 04:36

9.Мусимо колоти дитині антибіотики. Хожу в поліклініку в кабінет для щеплень, там медсестра то робить. Питаю - скільки я вам маю заплатити? Знизила плечима. Типу - на наш розсуд. Ну я їй 10 грн щоразу даю. Прийшли на іншу зміну, до іншої сестрички, вкололи, витягаю гаманець, відраховую, кажу - звиняйте шо дрібними. А вона каже - та ви шоЮ ви і так на дитину трптитеся зараз... Не взяла гроші... Уявляєте? Так приємно було :-|
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Повідомлення Natalinda » 23 червня 2011, 01:37

10.А я пригадала як в реанімації після кесарського лежала, то казав хтось перед тим шо анастезистці тре 50 грн. дати.
І так помню шо від наркозу відхожу з думкою "Тре дати гроші, шоб сказали як там дитинка" :grin:
Теж молоденька анастезистка не взяла, сказала у вас і так витрат повно. Дай Боже побільше здоровячка і достатку таким людям :-|
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Повідомлення гра з вогнем » 23 червня 2011, 15:34

дівчатка, зробіть добру справу. підкажіть будь ласка, може хто знає, дит будинки, будинки дитини, багатодітні сім'ї, дит будинки сімейного типу біля Вигоди, Долинський р-н, Івано-Франківської обл.
я сьогодні ще на сайті дит будинків гляну, але дуже-дуже сподіваюся на вашу допомогу.
є дуже багато речей, які треба передати тим, хто найбільше потребує саме в цьому районі
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Повідомлення Радмила » 25 серпня 2011, 21:37

11. Ми сьогодні поклали чоловіка тата в обласну гастроентерологію. Нічого не знаєм. То старша медсестричка, нам дуже допомогла. Всюди оформила і провела. І без грошей! Далі пішли в столову, тата годувати. Принесли татові обід з дому. Хоч як виявилось там досить пристойне харчування. То буфетчиця, побачила, що ми з чоловіком такі забігані, запропонувала нам чай. Так по доброму віднеслась. Не виганяла, нас хоч обід скінчився, бо ми прийшли самі остані, і буфет вже закрили. Помила наш посуд. Хоч і не мала. А санітарка, потім як ми пішли. прийшла в палату, і запропонувала татові поміняти місце і перенесла його речі і постіль на краще ліжко біля вікна. І ніхто нам в кишеню не дивився, просто люди від щирого серця.Велике їм дякую. Така щире і добре ставлення, дуже підтримує в тяжкі хвилини. :roses: :roses: :roses:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Повідомлення Перлинка » 25 серпня 2011, 22:50

Не дуже хотілось би омрачати ,і ні в якому разі не заперечую що такі прояви доброти та безкорисливості можливі ,але щось надто багато як для одного часу та місця

допускаю,що медперсонал нижчого звена вже навчився в нас прогинатись наперед ,аби також хоч щось перепало не лиш лікарям,які навпаки проявляють до тебе увагу часто лиш після того як ...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Повідомлення Радмила » 29 серпня 2011, 17:57

Ні це просто нам така зміна хороша попалась. Всі інші в межах норми :(
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Повідомлення mari » 30 серпня 2011, 13:14

12/ Нам сьогодні з Італії жінка пожертву на школу материнства на необхідні матеріали передала. В листі написала що має намір і просить по можливості наголошувати жінкам:
НЕ РОБІТЬ АБОРТІВ!


Дякую за пожертву! Збережемо життя!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: День спонтанного прояву доброти. Реєстр добрих справ

Повідомлення mari » 14 вересня 2011, 17:42

13. Сьогодні до мене позвонили на мобільний Зоряна Биндас і записала 1 хвилину про День Батька реклами. Я її не просила, вона хотіла сама допомогти, щоб люди про це свято знали і прийшли.

Я їй дуже вдячна. Особливо, якщо врахувати що я зараз така забігана, то навіть про Ух-радіо і не подумала.

Велике Дякую!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron