Глобальні оголошення!



Онкохворі дітки в Тернополі. Допомога, увага, волонтерство

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Онкохворі дітки в Тернополі. Допомога, увага, волонтерство

Повідомлення Гість » 27 листопада 2010, 16:13

Хто бажає долучитися до акції і зробити подарунок онкохворим дітям, які перебувають на лікуванні в тернопільському онкологічному відділенні?
Приймаються іграшки, книжки, солодощі, ігри...
Наше відділення постійно потребує небайдужих людей, фінансової допомоги. Якщо ви бажаєте передати подарунок, чи працювати з нами, дзвоніть.
тел. волонтера - 096 310 4107 Марія
Гість Офлайн


 

Re: Подарунки до дня Миколая для онкохворих дітей

Повідомлення mari » 29 листопада 2010, 12:05

Гість, а ви зареєструйтесь. Це значно спростить спілкування і викличе більше довіри до вас!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Подарунки до дня Миколая для онкохворих дітей

Повідомлення Ліля » 02 грудня 2010, 13:00

Дякую за пораду! Зареєструвалися! Волонтери: Марія - 096-310-41-07; 52-17-13
Ліля - 068-105-89-95; 54-32-39

Допомога дітям з онко-гематологічного відділення потрібна постійно! Ми будемо вдячні за будь-яку підтримку з вашого боку!
Ліля Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 47
З нами з: 02 грудня 2010, 12:05
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 110 раз.
Діти: дві донечки

Re: Подарунки до дня Миколая для онкохворих дітей

Повідомлення mari » 04 грудня 2010, 11:42

А ви не хочете діткам Вечірку з червоними носами влаштувати? запросити 1 веселого клоуна, враховуючи епідемічну ситуацію якої у відділенні бояться, і кожному червоного носика подарувати? Адже цукерки то таке, а свято- є свято?

Форумчанки приєднуйтесь до благодійних внесків.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Подарунки до дня Миколая для онкохворих дітей

Повідомлення Перлинка » 04 грудня 2010, 15:37

Ліля
Дайте будь-ласка якусь детальнішу інфу про свою діяльність,може про діток розкажіть,дайте фотки.
Бо чесно-кажучи одне два речення від Вас не дуже внушає довіри,хоч бажання допомогти діткам є.
Якщо маєте рахунок ,то викладайте ,мені бажано в приватбанку.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Подарунки до дня Миколая для онкохворих дітей

Повідомлення mari » 04 грудня 2010, 21:16

Так- буде дуже гарно якщо ви більше розповісьте. Чи пишете якісь проекти чи просто вас 2 зібралось за своєю ініціативою. Чи є ваші групи чи блоги чи живі журнали, ЧИ Є ВАШІ ФОТО З ДІТКАМИ, ЧИ В ТЕРНОПОЛІ І ДЕ: В ОБЛАСНІЙ ЧИ В МІСЬКІЙ ВОЛОНТЕРИТЕ? Що бажаєте організувати на Миколая чи це залежить від зібраного? як до вас медперсонал і батьки відносяться? Чи можна там ще комусь зайти? Ми для вас зовсім не конкуренти, ця інформація буде для загальної уяви про вашу діяльність. Бо зараз багато хто на що збирає, та на жаль... не завжди по справі. Вам віримо,хочемо щоб ви уточнили відповіді. Дякую.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Подарунки до дня Миколая для онкохворих дітей

Повідомлення Ліля » 04 грудня 2010, 23:16

Добрий вечір! Дівчаточка, любі, якщо можете - телефонуйте за вказаними номерами і ми все вам детально розповімо! Не завжди є час писати на форумі. Вже є створений БФ, який буде підтримувати дитяче гематологічне відділення нашого міста . Також в розробці сайт цього фонду, адресу якого виставимо пізніше. Наразі нам вдалося налагодити спілкування із зав.гематологічним відділенням - Людмилою Ярославівною (міська лікарня) та з батьками декількох дітей. Допомогу плануємо організовувати не лише до свят, а постійно, тому що лікування тривале і недешеве. Одним словом, плани великі :), тому потрібна підтримка! Фотографій маємо небагато, буде більше - продемонструємо. Банківські рахунки, на які можна переводити кошти, виставлю з понеділка. Сподіваюся, відповіла вичерпно! :)
Ліля Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 47
З нами з: 02 грудня 2010, 12:05
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 110 раз.
Діти: дві донечки

Re: Подарунки до дня Миколая для онкохворих дітей

Повідомлення Перлинка » 04 грудня 2010, 23:28

любі, якщо можете - телефонуйте за вказаними номерами і ми все вам детально розповімо! Не завжди є час писати на форумі

Вибачте,Ліля,не ображайтесь,але в мене наприклад не завжди є час дзвонити.Вважаю як беретесь за таку справу,то вже треба якось професійно до цього підходити.На жодному форумі ніхто так не просить ні грошей ні допомоги.Я так само можу зараз зареєструватись під іншим ніком і почати збирати кошти.Від кого ви волонтери?від якої організаціїї?
Прошу ще раз без образ,я хочу допомогти,але хочу щоб моя допомога потрапила за призначенням.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Подарунки до дня Миколая для онкохворих дітей

Повідомлення Ліля » 05 грудня 2010, 00:00

Я зовсім не образилася! Думаю, найкраще буде, якщо я відсканую документи БФ і виставлю їх тут, щоб Ви все побачили самі. Ми планували працювати просто як волонтери, подаючи прохання про допомогу дітям на сайт http://www.donor.org.ua . Але, дякуючи небайдужим людям, ми маємо тепер фонд, який також буде займатися проблемами відділення і хворих діток. В понеділок,6.12.2010р., буде проведена благодійна акція у гематологічному відділенні дит. міської лікарні для привернення уваги громадськості до проблем відділення. Будуть присутні журналісти, які висвітлять про цю подію в ЗМІ . Зрештою, Ви можете зателефонувати у гематологічне відділення , і поцікавитися про нас. Якщо хочете, можемо зустрітися і разом відвідати діток, вони завжди дуже раді нас бачити! Можливо, у мене ще не так багато інформації, яку б Ви хотіли чути, але ми лише починаємо працювати, тому маємо те, що маємо :) Якщо Ви можете щось підказати, чимось допомогти - будемо раді! Дякую!
Ліля Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 47
З нами з: 02 грудня 2010, 12:05
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 110 раз.
Діти: дві донечки

Re: Подарунки до дня Миколая для онкохворих дітей

Повідомлення mari » 09 грудня 2010, 18:24

Дівчата а я Лілю знаю. :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: То кума моєї подружки і нашої Білки з форуму. Надійна і хороша людина! Вони тільки розпочали свою діяльність, тому ще не можуть нам так прозвітувати чи щось показати так, як ми того хочемо. Пишіть їй- якщо хочете долучитись для онкнохворих в ПП, вона може вам сама відзвонити на мобільний. Як добре що є в нас такі люди в Тернополі. МОЛОДЦІ і вони, і всі хто їм допомагає :o
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron