найбільший родинний форум Тернопільщини

Правила форуму
Відповісти

Понижений тиск

18 вересня 2012, 01:38

Ніколи раніше не міряла, а це вже другий раз якось не так голова болить, вирішила поміряти. понижений. Першого розу мені допоміг коррочок коньяку. Цього разу навіть стаканчик не допоміг((((
Що найоптимальніше пити? (З аптечних препаратів)

Re: Понижений тиск

18 вересня 2012, 08:39

Тут вибір препаратів не широкий. Настойка Елеутерококу чи Женьженю. Краще пропити 2-3 тижні для врегулювання. Якщо таке буде і потім, то можна шукати причину в гормонах.

Re: Понижений тиск

18 вересня 2012, 09:10

Мені допомагає (100%) гримуча суміш - міцна кава+ Цитрамон. Нечасто таке практикую, але коли вже нема сили терпіти, то... мушу.

Re: Понижений тиск

18 вересня 2012, 09:11

Lesya написав:Тут вибір препаратів не широкий. Настойка Елеутерококу чи Женьженю. Краще пропити 2-3 тижні для врегулювання. Якщо таке буде і потім, то можна шукати причину в гормонах.

А дозування? Чи призначає лікар?

Re: Понижений тиск

18 вересня 2012, 09:38

Дякую!
Ну в мене швидше за все причина у втомі і у недосипанні(((( Може таке бути?
А той самий цитрамон? Кофальгін?
Мене на разі не так врегулювання тиску цікавить, як зняття головного болю.

Re: Понижений тиск

18 вересня 2012, 13:06

Приєднуюсь до питання: останнім часом теж часто турбують сильні головні болі з пониженим тиском....

Re: Понижений тиск

18 вересня 2012, 17:08

Голова болить від того, що понижений тиск. Правильно лікувати- це усунути причину. Тобто попити настойку. Наш народ любить усувати наслідки - головний біль. Цитрамон, цитропак, кофальгін.... всі вони мають в собі кофеїн, щось обезболююче - 3-4 компоненти. Якщо любите свою печінку, то не раджу захоплюватись. Окрім того, викликає залежність. І може призвести до мігреней (в рідких випадках).
Відповісти