Глобальні оголошення!



Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення happymami » 23 листопада 2011, 01:29

mari написав:Для чого ми шукаємо в їх неті і ідемо на зустрічі з випусниками?

поржати. Згадати дитинство. Поділитися досвідом стосовно дітей
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення taranjka » 23 квітня 2012, 15:53

не ходила і наразі не тягне на такі штуки йти. роки після школи були такі переповнені подіями, багато цікавих людей, що доля більшості однокласників мене й не цікавить. мені нема про що з ними говорити навіть, а сидіти і згадувати шкільні приколи тож не люблю.
в соцмережах нікого спеціально не шукаю, коли додаються, то можу переглянути фото. діалоги якось не вяжуться... максимум один раз перепишуся і всьо, уже нема про що говорити, чи точніше навіть не хочеться, напевне :pardon:
а з університетськими в мене тож не склалося сильно - то стаціонарно, то заочно, потім поділ по спеціальностях.... так що навіть не знаю до кого на зустріч йти :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення irinka » 23 квітня 2012, 16:05

Я теж ще ні разу не ходила на такі зустрічі, після школи була, але я не ходила. Бо з деякими я і так зустрічаюсь час від часу, а з тими що вже давно не бачились мабуть і так нема про що поговорити :pardon:
Після коледжу пройшло 4 роки, але була зустріч 1 раз і то я не ходила, бо тоді була вагітна вже десь на 7 міс. то не дуже хотілось йти. Але думаю якщо б зараз хтось щось подібне організував, то напевно б пішла :confused:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення nataljka » 23 квітня 2012, 16:40

А я ходжу на зустрічі,після школи і на 5 років ходила і на 10 дуже класно ,не можу сказати щоб хтось сильно змінився,посоліднішали трохи,зато так на сміялись коли згадували шкільне життя.і після інституту так само,таке відчуття ніби на парі якійсь побувала ,класно завжди ходила і думаю буду ходити
nataljka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 78
З нами з: 27 серпня 2010, 12:22
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 38 раз.
Подякували: 106 раз.
Діти: дівчинка і хлопчик

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення ЗІрка » 23 квітня 2012, 22:09

я люблю зустрічі на природі, спільне розпалювання багаття, веселу штурханину. а от в ресторанах не люблю, сидимо і не знаємо з чого почати розмову...поки не випєм))) і в школі не були дуже дружні, то що говорити опісля. хіба що розмови про діти, але в мене знайомих мамусь досить, щоб про дєцке балакати.

хоча моя ліпша коліжанка якраз хоче ресторан(((( але я вже звикла - ми з нею повні протилежності. якщо я люблю тихо посидіти погомоніти біля багаття, то вона - похвицатися під живих музиків
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення олеся » 18 травня 2012, 23:43

Захотілося нашій групі з універу зустрітися цього року 4роки. Я сама здивована, бо 4 роки то якось трохи не звично, але як я одногрупницею говорила ми завжди як вийнятки були без куратора 4 роки, тобто був в нас лише 1 рік))) Так і зустрічі в нас будуть не 5-10-15..... А 4-7-11 чи щось в тому роді... Піти хочу, бо декого бачила ще як дипломи отримували. От дзвоню до одногрупника розповідаю про зустріч і кажу що хотілося б тебе нам бачити, але ми і зрозуміємо як не зможеш, бо з іншої області, а він каже я ж вже 3 роки у Львові живу, оженився)))
Правда не знаю як нам вийде, бо з датою ми трохи не продумали, на 9червня, а в нас перший матч Євро, то буде прикол добратися, і ще купа всяких нюансів. Але то єдина дата на яку можуть прийти 19чоловік з 20.... Думаю що все буде добре...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення Natalinda » 19 травня 2012, 00:05

Олеся, ви не одні))))
Ми зі школи 7 років зустріч робили)))

Чоловік каже що 9 числа в Польщі грають вроді
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення олеся » 19 травня 2012, 00:12

Та ні на Львів-Арені то коло мене і це 100% німці та португальці, але може ще і в Польщі... Коротше з тим Євро з дому не виїхати до дому не доїхати, але якось буде...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення Mama3 » 08 лютого 2015, 02:58

Була я сьогодні на зустрічі випускників. 20 років закінчення школи. Сама не думала, що так засиджусь. Цікаво було поспілкуватись, згадати шкільні роки, розпитати, хто де і чим займається. Правда, з двох класів тільки 23 людей зібралося, але була наша класна керівничка, то засиділась далеко за північ. Я поїхала, бо малий капризував, а решту ще лишилися, в тому числі і вчителька. Були в "Бахусі", смачна кухня, музика трохи заважала говорити, трохи захрипли всі під кінець вечора.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Однокласники.Одногрупники.Зустрічі через роки.

Повідомлення flash-ka » 08 лютого 2015, 11:42

Наші "школярі" що 5 років збираються. на 5 -я їх бачити не хотіла. на 10 -мені взагалі світ не милий був, бо ж після лікарні...
а цього року було 15-ть, то я пішла... і маю вам сказати,що була дуже рада. було нас 15 чоловік і класний керівник. усі одружені, мають діток, успішні +-.....не прийшло чоловік 3, ще 10-ть закордоном на пмж і 1 вже ніколи не прийде....
ми провели разом 12 годин і було все мало, ще не наговорились ))))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість