Глобальні оголошення!



Спортсменки, активістки і просто красуні

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення krapk@ » 15 квітня 2011, 10:56

ого, буйне дитинство. Я лиш:
в басейн, але тонула, то мама не пустила більше-досі не вмію плавати
ну танці, то було любіме
вязання-хватило на місяць, не звідти руки ростуть
на гімнастику, до того мала талант, мені казали, що якби у Києві, то можна було б серйозно займатися.
А так більшу частину вільного часу проводила в дворі з дітьми.
Вже в універі вела ток-шоу з викладачами. Тіпа щоб взнати їх як людей, поближче та випускали свою газету.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення pan_kotskyy » 15 квітня 2011, 11:33

Дзю-до - 1-3 клас, навіть в змаганнях участь приймала
Фігурне катання - 1-3 клас
плавання - теж 1-3 клас, дуже подобалось
Потім переїхали в інше місто, там такого не було, ходила трохи на шахмати-шашки і аж два рази на гурток по в'язанню морських вузлів, один раз на в'язання, то все було для мене нудно, в'язати навчилась потім сама.
Переїхали в Тернопіль, з 8 по 11 клас карате, маю синій пояс, хоча давно то було, тепер пам'ятаю лише основні удари.
В інституті пробила ностальгія, записалась на айкідо, проходила туди десь півроку, по вуха закохалася в одного айкідіста, але він тільки мило до мене посміхався. Потім те все діло закинула, якось зустріла на якійсь масовій гулянці того айкідіста і виявляється він теж був влюбльон... і мовчав, прозустічалися місяць і спокійно розійшлися, зате тепер спокійно сплю і не мрію про того суперспортсмена :)
Жалію, що не втрапила в художню школу.
Як відкрився басейн від політеху, плавала там десь з рік і в тож же час на аеробіку ходила, фігурка в мене була тоді - загляденіе :гуд:
Ну але це вже наші часи...
Вже як була вагітна, ходила на кілька уроків по рисунку, дуже подобалось але народила і закинулось то діло.
Ага, і ще час від часу потрапляла на якісь танці, навіть чоловіка вдалось затягнути на бальні танці аж на місяць часу, теж в період вагітності, теж залишили, бо боялась що якийсь слонь на мене наступить роблячи своє неповторне слоняче па...

Що я думаю про те все, добре що в мене нема ні слуху ні голосу ;-)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення pan_kotskyy » 15 квітня 2011, 11:43

ах да, згадала, що записувалась на ще одне карате в школі, близько біля будину відкрилась тоді спортивна школа. Тренер там був якийсь стурбований, постійно казав, яке красиве в мене волосся і якось так странно удари показував, ну от типу направляє удар в живіт, а получалось трохи нижче :scare: і питає як відчуття :scare:
розказала батькам пор таку фігню і більше не ходила туди.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення pan_kotskyy » 15 квітня 2011, 11:53

а взагалі спортивні секції, це класно, тому що завжди попадались хороші діти, не було задир, забіяк, формується хороше оточення, друзі. Позитивна атмосфера.
Я вже не говорю по фізичний розвиток, коли в інституті мені було дивно чому дівчата не можуть 30 раз прес качнути на норматив...
Багато залежить від батьків, деколи треба і заставити походити, бо настає момент коли набридає і хочеться семки біля підїзду поклювати.
В мене якось ніколи не було такого часу, щоб я біля підїзду тинялася, пригнала з школи - на заняття, з занять уроки робити. Моя сестра дворідна нікуди не ходила, ходила гуляти (семки під підїздом клювати і ржати з падружками), от ще досі її нічого не цікавить.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення Sawwku » 15 квітня 2011, 12:14

я ходила на гімнастику, танці, фехтування, комп.курси, трошки на туризм і л.атлетику... більше не пам"ятаю
але найбільше часу проводила в селі. то був всесторонній гурток: від домашнього хазяйства до скалолазання :grin:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 12:15

pan_kotskyy написав: формується хороше оточення, друзі. Позитивна атмосфера.

я теж задумалася про те, що дітей тре давати в якіс такі секції бодай для того, щоб оточення було відповідне. Маю кількох знайомих хокеїстів і каратистів. Рекально люди хороші, не п'ють відрами, не курять, бо ж в спортсменів це не модно. Та й приставати ніхто в школі не буде, якшо дитина не курить - типу для спортсменів є відмазка.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення TanenRom » 15 квітня 2011, 12:57

ой куди я тільки не ходила:
1. танці народні
2. танці бальні
3. танці сучасні
3. гурток з виготовлення м"яких іграшок
3. гурток вишивання
4. гурток шиття
5. гурток макраме
6. художня гімнастика
7. плавання
8. карате....

це те що я згадала. мені дозволяли батьки ходити всюди, де тільки я захочу ;-)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 13:00

TanenRom написав:ой куди я тільки не ходила:

ну як ми бачимо - тобі таки помогло явно дещо з вищеперечисленого ;-) :гуд: :working:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення TanenRom » 15 квітня 2011, 13:04

happymami написав:
TanenRom написав:ой куди я тільки не ходила:

ну як ми бачимо - тобі таки помогло явно дещо з вищеперечисленого ;-) :гуд: :working:


таки дійсно допомогло :)


я завжди керувалась принципом "Добре все вміти, та не все робити" :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення Natalinda » 29 травня 2011, 16:53

А я ходила на ансамбль - співала третім голосом (ги-ги), на гурток юних натувалістів, типу там рибки, вазоночки були, шото по літературі, шото по кулінарії, шо то по туризму, шо то ерудоване було, але те ерудоване ми перетворили на постійні конкурси, свята, відпочинки, самі писали сценарії, самі робили декорації....
Взагалі весь всій час я проводила в будинку творчості школярів. Зі школи відразу туди. Головною метою було встигнути рівно щ 18.00 залетіти до хати, переодітися і налити в тарілку борщу чи супу і вилити назад (головне шоб тарілка замащена була))) ) Мене просто теж всюда пускали, головне було прийти додому і пообідати після школи, але як мені було шкода тратити тих півгодини на якийсь там обід...
Дитину свою буду всіляко заохочувати до гуртків та секцій.
Я зараз маю купу спогадів, фоток (є шо згадати, та нема шо дітям розказати :grin: ), а ходити лиш в школу і назад то скушно як на мене.

О, ше 2 роки на баяні грала :tipok:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron