Глобальні оголошення!



Мої спогади, що викликають ностальгію

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення Перлинка » 17 жовтня 2011, 11:22

погана характеристика :(
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення олеся » 14 березня 2012, 17:59

Знайшла вконтакті. Тексту не перкладала, а на рос мові, бо коли гугл перекладає трохи смішно виходить :=):
Памятаєш дитинство??? | +
А вы в детстве тоже ели сирень с 5-ю лепестками?
А вам тоже в детстве мама, застегивая курточку на вас, всегда прищемляла подбородок , больно-больно?!
А вы тоже в детстве вызывали духов ?
А у вас в детстве тоже были варежки на резинке ?
А вы тоже в детстве, когда стирали носок, засовывали в него мыло и еще пытались набрать туда воду ?
А кто в детстве надевал бублик на палец , а потом грыз его прямо с пальца?
А вы тоже, списывая что-либо из книги в тетрадь, старались в одну строку поместить больше , чем поместилось в книге?
А вы тоже в детстве строили шалаши в комнатах из стульев и одеял ?
Вы тоже в детстве, когда голову мыли, на голове разные прически и фигурки делали ?
А помните, когда мы в детстве во дворе играли в магазин, листики были денежками?
Кто-нибудь верил, в детстве, что игрушки ночью оживают?
А вы помните большие настенные часы в виде обычных наручных ?
А вы в детстве тоже верили, что большие комары - малярийные, что если взять в руки лягушку - будут бородавки?
А вы тоже в детстве, когда через вас переступят, боялись, что не вырастите и просили
переступить обратно ?
А вы тоже в детстве кричали людям с балкона , а потом резко садились вниз, чтобы не
заметили?
А вы тоже когда были маленькими , видя на электронных часах 11:11, 22:22 или 00:00 загадывали желание?
А вы тоже в детстве, когда выключали свет, то в темноте старались быстрее запрыгнуть
на кровать , потому что боялись, что из-под нее высунется рука и схватит вас за ногу ?
А вы тоже когда в детстве брали с собой спать игрушку, думали что другие обижаются,
и тогда брали всех?
А вы тоже в детстве думали что человеческое сердце выглядит так - ?
А вы когда были маленькими, тоже звонили подруге и звали ее погулять вокруг дома ?
А помните когда мы были маленькими и смотрели кино где целуются , нам мама или
папа говорили : "Закрывай глаза"?
Помните, когда в детстве кидали питарду, а она не срабатывала, говорили "Просрала"? xD
А помните, мы в детстве когда анекдот какой-нить рассказывали, обязательно в
начале предупреждали только он матный ! ?
С рота в рот получается микроб помните этот стишок ???)))) знали бы мы в детстве чем будем заниматься когда повзрослеем )))
Помните как в детстве нам говорили вынеси попить а мы отвечали если я зайду меня
больше не выпустят ?
А вы тоже в детстве точилкой точили не только карандаши , но и ручки, фломастеры?
А вы тоже в детстве у родителей пультом были?
А вы тоже ночью боялись смотреть в зеркала , когда идете в туалет?
И потом запрыгивали на кровать с разбегу , думая что под ней кто то есть?
А потом боялись свесить руки- ноги с вашего ложа, ибо страшно - вдруг кто нить тяпнетоткуситотрежет?
И в итоге с головой зарываетесь под одеяло ( пряча волосы, у кого длинные, а то мало ли) и
потеете там, но все равно не вылезаете?
И в конце-концов делаете такую ма-а-а-аленькую щелку, чтобы все таки был хоть какой
нить доступ воздуха ?
А вы тоже когда читаете это - улыбаетесь узнавая здесь себя.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення mari » 19 грудня 2012, 11:03

- А ви в дитинстві теж їли бузок з 5-ма пелюстками?
- А вам теж у дитинстві мама, застібаючи курточку на вас, іноді прищемляла підборіддя ?
- А у вас в дитинстві теж були рукавиці на гумці?
- А ви теж у дитинстві, коли прали носок, засовували в нього мило і ще намагалися набрати туди воду?
- А хто в дитинстві одягав бублик на палець, а потім гриз його прямо з пальця?
- А ви теж, списуючи із книги в зошит, намагалися в один рядок помістити більше, ніж містилося в книзі?
- А ви теж у дитинстві будували курені в кімнатах зі стільців і ковдр?
- А ви теж у дитинстві, коли голову мили, на голові різні зачіски і фігурки робили?
- А пам'ятаєте, коли ми в дитинстві у дворі грали в магазин, листочки були грошиками?
- Хто-небудь вірив в дитинстві, що іграшки вночі оживають?
- А ви в дитинстві вірили, що якщо взяти в руки жабу - будуть бородавки?
- А ви теж у дитинстві, коли через вас переступлять, боялися, що не виростите і просили переступити назад?
- А ви теж у дитинстві кричали людям з балкона, а потім різко сідали вниз, щоб не помітили?
- А ви теж коли були маленькими, бачачи на електронному годиннику 11:11,22:22 або 00:00 загадували бажання?
- А ви теж у дитинстві, коли вимикали світло, то в темряві намагалися швидше застрибнути на ліжко, бо боялися, що під неї висунеться рука і схопить вас за ногу?
- А ви теж коли в дитинстві брали з собою спати іграшку, думали що інші ображаються, і тоді брали всіх?
- А ви коли були маленькими, теж телефонували друзям і звали їх погуляти навколо будинку?
- А пам'ятаєте коли ми були маленькими і дивилися кіно де цілуються, нам мама або тато казали: "закривати очі"?
- Із рота в рот виходить мікроб пам'ятаєте цей віршик?
- Пам'ятаєте як у дитинстві нам говорили "винеси попити", а ми відповідали "якщо я зайду мене більше не випустять"?
- А ви теж у дитинстві у батьків пультом від телевізора були?
- А ви теж, коли читаєте це - посміхаєтеся впізнаючи тут себе!?))


:hi: :hi: :hi:

Олеся, я себе у всьому-всьому пізнаю, дуже класно!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення mala-karta » 22 січня 2013, 00:55

ага!!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення Dribchuk » 22 січня 2013, 13:23

"- А ви в дитинстві теж їли бузок з 5-ма пелюстками?
- А вам теж у дитинстві мама, застібаючи курточку на вас, іноді прищемляла підборіддя ?
- А у вас в дитинстві теж були рукавиці на гумці?
- А ви теж у дитинстві будували курені в кімнатах зі стільців і ковдр?
- А ви теж у дитинстві, коли голову мили, на голові різні зачіски і фігурки робили?
- А пам'ятаєте, коли ми в дитинстві у дворі грали в магазин, листочки були грошиками?
- Хто-небудь вірив в дитинстві, що іграшки вночі оживають?
- А ви в дитинстві вірили, що якщо взяти в руки жабу - будуть бородавки?
- А ви теж у дитинстві, коли через вас переступлять, боялися, що не виростите і просили переступити назад?
- А ви теж у дитинстві кричали людям з балкона, а потім різко сідали вниз, щоб не помітили?
- А ви коли були маленькими, теж телефонували друзям і звали їх погуляти навколо будинку?
- А пам'ятаєте коли ми були маленькими і дивилися кіно де цілуються, нам мама або тато казали: "закривати очі"?
- А ви теж, коли читаєте це - посміхаєтеся впізнаючи тут себе!?))"
все-все памятаю :yes: :hi: :hi: :hi:
"- А ви теж коли були маленькими, бачачи на електронному годиннику 11:11,22:22 або 00:00 загадували бажання?" - я і тепер так роблю :=): :hi:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення irinka » 22 січня 2013, 13:47

Dribchuk написав:"- А ви теж коли були маленькими, бачачи на електронному годиннику 11:11,22:22 або 00:00 загадували бажання?" - я і тепер так роблю :=): :hi:


Ага, було таке :hi: Може й би досі так робила, якщо б годинник був з цифрами)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення ІРЦЯ » 23 серпня 2014, 00:39

Як пила нині молоко чомусь згадала пиріжки своєі бабусі то мій смак дитинства. Вони були без начинки без пудри і навіть не дуже солодкі але я іх так любила ...особливо з холодним молоком
А ще дуже любила як бабця пекла хліб в п'єцу запах свіжого хліба був на все подвір'я :love:
Зараз розумію яка я тоді була щаслива...
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення erinaceus » 23 серпня 2014, 12:23

ІРЦЯ О так, бабцині пиріжки то супер! Я найбільше любила з сиром. А хліб печений такий був смачнющий, їли просто так без нічого. І не черствів, і не цвів дуже довго. Не те що зараз магазинні :impossible:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення lolita » 18 квітня 2015, 11:46

А я часто вспоминаю свою первую учительницу, какая она была хорошая, а мы были маленькие и тогда еще этого не понимали. Свою школу, детство, как хочется снова туда окунуться. Жаль что ничего не вернешь.
lolita Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 05 квітня 2015, 21:45
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Доченька Миланочка, 6 лет.

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення nelly » 01 травня 2015, 22:41

Я дуууже люблю білі нарциси,як вони пахнуть. Гуляли з Марго в центрі то я купила їй 5 шт. Коли нюхаю закриваю очі і переношуся до свого дому, на квітничок з червоними тюльпанами і царською короною. Ніяка уява для мене ще не була така реальна як запах цих нарцисів. Раніше над таким не задумувалася, а тепер коли вдома буваю дуже рідко так це ціную :rose:
А ще є дві страви, які теж асоціюються з домом та дитинством :love: Це молочна пшоняна каша з макаронами та печений макарон з яйцем ( в нас він називався МАКАРАН). Дивно але Маргаритка ці дві страви теж любить :kiss: То так і говоримо: ну що ту кашку що я в дитинстві їла готувати?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron