Глобальні оголошення!



Сама приємна шкільна згадка

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення Melisa » 28 травня 2011, 16:11

Нє, дівчину, яка швабру поламала звали Оля.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення Melisa » 28 травня 2011, 16:14

гра з вогнем написав:даааа, коли я вчилася, мобільних в школярів ще не було...

за моїх часів теж ще не було. а зараз є практично в кожного. бідні вчителі.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення гра з вогнем » 28 травня 2011, 16:21

ну, я мала на увазі, що не у школярів теж не було :grin: :grin: :grin:
і шо буває. що дзвонять посеред уроку?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення Melisa » 22 липня 2011, 01:41

Дзвонять. На скарги-погрози учні не реагують, вже не від однієї вчительки чула.

А от переглянувши одне відео
[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=X11whEKDd4Y[/youtube_code]
Пригадала, як на один з таких фільмів ми ходили дивитись до однієї з вчителів. Вірніше вчителька ходила дивитись, а нас не було на кого лишити, тому брала з собою.
То була група продовженого дня. Вчителька №1 жила не далеко від школи. Запропонувала вчительці №2, яка мала займатись з нами, піти подивитись серіал. Та погодилась і ми, в кількості 15 чоловік (приблизно), прийшли дивитись фільм додому до вч. №1. Потім всі дружно повернулись в школу, у буцім ніхто про це не мав знати, але чи взнав? невідомо. Смішно згадати, з якою серйозністю старші дивились серіал, і просили нас хоть трохи помовчати, потім виганяли в другу кімнату дивитись папужок. Забула уточнити. син вч. №1 вчився з нами. тому він нас загравав як міг. весело було. :grin:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення happymami » 18 вересня 2011, 01:15

Згадала, як ми на фізкультурі взимку билися за шмат дермантину, котрий нам видавіали аж максимум два, спеціально, шоби спускатися з гірок на ньому. Він був розміром десь метр на метр і на ньому вміщався мало не весь клас. Правда. хтось сидячи, а хтось стоячи. Так от, що стоячи їхали, звичайно ж на середині гірки падали на тих, хто сидячи їхав :grin: . А ті що сидячи їхали, в свою чергу попми відчували кожен горбик на горці, кожен камінчик :grin: . А дехто не лише попою, а й носом, коли прийдеться :grin: . Адже утворювалася куча-мала, бо гірки коло нас круті були, хоч і невисокі.

Цьогоріч бачила ті гірки відполіровані до блиску дитячими попами-носами-рюкзаками :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення Перлинка » 08 грудня 2011, 01:40

Блін,в мене про школу стільки приємних спогадів,що важко виділити

нпевно коли квк між школами,не помню з якою грали,виграли і нам в залі під фінальну пісню незнайомі хлопці (гопи :lol: )джіджігалками світили як на концерті :grin:
вот згадую і зірок можу зрозуміти,це такий адреналін,коли зал реве від захоплення
мені здається шо я з тої сцени не зійша ,а виплила ,і ше довго- довго плавала в променях слави :grin:

а найцікавіше що кілька днів перед тим захворіла,за день до виступу мама сказала,що нікуди не відпустить.Я напевно ні до того ні після того в своєму житті ніколи так завзято більше не лічилаась,їла головками часник запиваючи кефіром шоб не так гидко було парила і тим же часником ноги натирала.Зато нступного дня була здорова,сама була в шоці.

Ще бгато пребагато історій ,може по чуть-чуть понаписую.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення Перлинка » 08 грудня 2011, 01:53

а ше в старших класах один однокласник,що жив близько приніс з дому магнітофон і ми на перервах слухали або радіо,або шось крутили
хітом була плач єремії а вона,а вона сидітиме сумна ,цю пісню крутили і співали безкінечно
якось так затишно від того було в класі
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення Перлинка » 08 грудня 2011, 02:00

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення happymami » 08 грудня 2011, 03:05

Ой, Перлинка, ти мені магнітофоном нагадала. шо я колись була ведучою на шкільному радіо. звук був препаршивий, а я читала гороскоп. І навряд чи хтось то слухав, але я тааак ретельно щоразу готувалася шо труба. І було якось так приємно, шо от я сижу в цій рубці манюній, і може мене ніхто й не слухає, але зараз включать музику і по всі школі буде так як ти кажеш - затишно. Музика в школі то дійсно кльова ідея
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сама приємна шкільна згадка

Повідомлення Кокетка » 18 січня 2016, 02:16

В 11 класі ми робили дискотеки) ми грали там багато ігор... деберц , мафія і пантоміма були любимими іграми...завдяки пантомімі я читала багато визначень і термінів))бо тре було знати як то показати щоб твоя команда виграла)) а слова задавали складні)) дискотеки ті були підпільні)) без вчителів . І зі свого А класу я була лиш одна бо все організовував Б клас. Наш А був недружний клас .
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Поперед.

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей