Глобальні оголошення!



До того як я стала мамою

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Marta » 27 січня 2011, 01:17

Shalimar, підтримую, але мені здається, що кожна мама, як пантера, захищає тільки своє дитя, коли приходиться до діла, і коли почуєш негатив про свою дитину- то будеш стояти тільки за неї горою, я впевнена.
І це краще, ніж говорити дитині: "Подивись, от Петя сильніший, розумніший від тебе, а ти такий-сякий", краще вже "ти найсильніший і найрозумніший, моя кровиночка найдорожча".)
Хоча, звичайно, навкруги повно талановитих і прекрасних дітей, але мама має вселяти надію і давати підтримку позитивну своїй дитині. Без фанатизму, звичайно.
Marta Офлайн


 

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Marta » 27 січня 2011, 01:22

А до того, як я стала мамою, я не знала, що в мені може зародитись таке Чудо..)))
Я не знала, як пахне СВОЯ дитина, як всі найкращі аромати разом взяті, нюхала б і нюхала...))))
Marta Офлайн


 

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення happymami » 27 січня 2011, 01:23

Шалімар, ну так вона ж сказала МЕНІ... такшо, це значить, що думка нам не нав*язується. Ше й приписка в дужках, як і в кожної мами. Значить інші діти теж були признані такими ж най...:P
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2011, 01:39

Marta написав:Shalimar, підтримую, але мені здається, що кожна мама, як пантера, захищає тільки своє дитя, коли приходиться до діла, і коли почуєш негатив про свою дитину- то будеш стояти тільки за неї горою, я впевнена.
І це краще, ніж говорити дитині: "Подивись, от Петя сильніший, розумніший від тебе, а ти такий-сякий", краще вже "ти найсильніший і найрозумніший, моя кровиночка найдорожча".)
Хоча, звичайно, навкруги повно талановитих і прекрасних дітей, але мама має вселяти надію і давати підтримку позитивну своїй дитині. Без фанатизму, звичайно.

Конечно!
Правда, мне еще не приходилось слышать негатив в адрес своего ребенка, не знаю, как себя поведу, но мне кажется, если ребенок действительно в чём-то виноват.. Чужому не позволила бы отчитывать моего ребенка, а сама бы наедине провела воспитательную работу.
Хотя... сейчас родственники причитают, что Платоха в свои год и почти 2мес не особо разговорчив.. Меня это не напрягает. Да, не говорит "мама" :lol: Ну и что. Я не из тех мам, что буду говорить "всё равно он у меня вундеркинд" :zybu: Я готова к тому, что он и в 2+ не будет разговаривать! Для меня это не показатель. Главное, чтобы во взрослой жизни успехов добился.

И вот этого сравнения тоже не понимаю. Мне родители никогда других детей в пример не ставили (как-то попытались, но я сразу рассказала им политику партии)). Я отвечала перед собой, у меня были свои вершины и свои результаты. В чём-то лучше, в чём-то хуже.
Вселять надежду, веру в собственные силы - да. Опять же таки.. с "самым умным" и "самым сильным" я бы была поосторожнее.. А то пойдёт в школу, вдруг будет хорошистом, в лучшем случае - и что тогда? разочарование? Ему всё детство внушали, что он самый умный, а на деле оказалось - что нет.. Или на физ-ре у кого-то будут лучше результаты - еще и не самый сильный! Удар по психике!
Не знаю, не знаю..
Пусть Мари расскажет, что и как правильно говорить ребенку.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення mala-karta » 27 січня 2011, 01:48

аааааааааааа, Шалімар :lol:
мій Ромка найкращий :P

і ні слова нема про те, що він кращий за інших ;)
Просто він найкращий ;-) Тому що мій :P

:zybu:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2011, 01:52

happymami написав:Шалімар, ну так вона ж сказала МЕНІ... такшо, це значить, що думка нам не нав*язується. Ше й приписка в дужках, як і в кожної мами. Значить інші діти теж були признані такими ж най...:P

:P
Нет, "мне мой ребенок самый ..., самый ..., самый ..." значит "мне мой ребенок самый ..., самый ..., самый ..." :zybu: а не то, что Ты написала
Другие дети "самые" - для своих мам (я так поняла слова Малой-Карты), а я с такой позицией не согласна.
1 - считаю это самообманом
2 - своего ребенка не считаю самым красивым, самым умным, самым воспитанным.
Красота - понятие относительное.
Ум - дело навыков, тренировки, усердия и генов. Можно попытаться стать самым умным! Но я бы не хотела, чтобы мой сын стал самым умным. Пусть в какой-то своей сфере супер-специалистом - да, а саааамым ууумным - не считаю это благодатью + тогда ему будет неинтересно с остальными людьми ))
Воспитанность - обычное дело, было бы желание. Среди воспитанных как можно быть САМЫМ воспитанным? )) Можно просто быть ОДНИМ ИЗ воспитанных. Ты или воспитан, или не(до)воспитан. Вызубрил этикет, научился хорошим манерам - и готово. В вопросе воспитанности невозможно быть единственным, самым-самым, так как другим это тоже доступно.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Marta » 27 січня 2011, 01:58

100%, я так само думаю.
Але от ти пишеш
Shalimar написав:. Главное, чтобы во взрослой жизни успехов добился.

.


А якщо не доб"ється успіхів?
Так, дитина має приймати себе такою, як вона є, і відчувати підтримку в сім"ї незалежно від того, виходить в неї щось чи ні. Але підтримка потрібна, потрібні слова, щоб дитина повірила в себе. Потрібно хвалити.
Ну, звичайно, що не робити з дитини ідола. Бо це нічого доброго не принесе в першу чергу дитині.
А взагалі, з твоєю позицією згідна.
Marta Офлайн


 

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2011, 02:00

mala-karta написав:мій Ромка найкращий :P

і ні слова нема про те, що він кращий за інших ;)
Просто він найкращий ;-) Тому що мій :P

(я поняла)

Я не филолог, но вроде слова "мой ... лучший" означают, что остальные - хуже.
В маленьком возрасте дети +/- равны, им еще не в чем соревноваться.
Да, мама любит своего ребенка, каким бы он ни был!!!
Но... но.... но..... ;-)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення mari » 27 січня 2011, 02:04

Shalimar написав:
Marta написав:Пусть Мари расскажет, что и как правильно говорить ребенку.



Ого, спасибі за довіру. Не сьогодні розкажу, з понеділка, ;-)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2011, 02:07

Marta написав:А якщо не доб"ється успіхів?
Так, дитина має приймати себе такою, як вона є, і відчувати підтримку в сім"ї незалежно від того, виходить в неї щось чи ні. Але підтримка потрібна, потрібні слова, щоб дитина повірила в себе. Потрібно хвалити.

Ну, значит, тем более не самый-самый! :zybu:
А если серьёзно, конечно, Марта, Ты всё верно говоришь. Важна поддержка, важно вдохновлять своего ребенка, заставить поверить его в свои силы. Тогда и успехи обязательно будут.
Важно, чтобы ребенок знал - его любят и принимают независимо от заслуг-наград-успехов. Заслуги-награды-успехи - это повод для дополнительной гордости и уважения (а не любви).
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron