Глобальні оголошення!



А ви любите ковзани?

Всі ми колись були дівчатками...))))

А ви любите ковзани?

Повідомлення гра з вогнем » 08 січня 2011, 01:20

Ану розказуйте! З фоточками :)))

Може хто знає чи був, у нас є ковзанка? Я чула що колись начеб-то у Подоляни ходили. А ще десь є?
Як в тих Подолянах? Шо по чом :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення mala-karta » 08 січня 2011, 02:02

я! я дуже люблю ковзани!!!!
а кататися не вмію :(

коли відкрилося в Подолянах, то я спочатку не зібралася, а коли зібралася, то вже завагітніла.
А потім малий був малим. А зараз - то хіба баубсі захочуть погратися з сиником, поки я піду в Подоляни вчитися :zybu:

Дуже хочу навчитися і потім з Ромчиком кататися.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення гра з вогнем » 08 січня 2011, 04:48

і я хочу :) но мені не можна.
тре підпільно вириватися :zybu:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення LeeLoo » 08 січня 2011, 06:48

A ja vmijy katatusja-dyge dobre :oops:
Kolusj v dutunstvi meni kypulu malesenjki kovzanu-4 ro4ku i ja v nux xodula po xati-v4ulasj ,a potim vge na nvori po4ala katatusj,vonu v mene i dosi je 4ekajytj na Lizo4ky :)
Drygi kovzanu meni kypulu ,kolu meni bylo 10ro4kiv-to ja 4astenjko z svojim xresnum xodula katatusj na nawe tern. ozero,takog z podrygkamu :)
A kolu vidkruvsja katok v Podoljanax-dekiljka raz xodula-prikoljno bylo-ale we do vagitnosti,v4ula svogo 4olovika-ledve vmovula perwuj raz wob piwov zi mnojy-a to nijak ne xotiv :lol: Ale zato potim byv takuj dovoljnuj,jak slonuk :zybu: I triwku navitj nav4uvsja :thumbsup:
Zaraz bu pokatalasj z zadovolennjam-ale nemaje de :zybu: :zybu: :zybu: :zybu:
LeeLoo Офлайн


 

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення happymami » 08 січня 2011, 12:17

Востаннє каталася в Києві 3 роки тому на своє весняне ДН. Після цього наш тернопільський каток в Подолянах - то калюжа калюжою. Малий, купа води, з тріщинами, щей купа народу, шо нема як їздити :mrgreen: .
Поважаю каток на Ставі. Там він доглянутий гарно. А ще кажуть на Лесі Українки відкрили каток новий пожежники. Але я там не була.
В Подолянах каток дуже небезпечний. Чомусь купа травм там люди отримують. Навіть наші хокеїсти там мало тренуються :hz: . Хто знає Іринку Сіру (слінгомаму) той може спитати, які операції вона пережила після падіння на катку в Подолянах. Розірвала сухожилля.

А знаю одну маму, котра вагітною на Ставі каталася. Правда то досить екстримально виглядало. Але вона просто дуже добре то вміє. Бо я ні)) Падаю часто. Як таранька на льоду :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення TanenRom » 08 січня 2011, 12:23

і я вмію гарно кататись, останній раз також каталась 2 роки тому в Києві, але не в приміщенні, а на Льодовому стадіоні - лід дуже гарний, каток доглянутий і величезниййййййй!
у мене подруга також каталась, будучи вагітною 20 тижнів, я б так не ризикнула
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення Перлинка » 08 січня 2011, 14:01

Не знаю чи я катаюсь дуже добре,але катаюсь :zybu: ,дуже то діло люблю,тільки також давно не каталась,бо або вагітна,або діти малі.Дуже дуже хочу покататись,у нас тут є дуже гарний каток в розважальному центрі,ще влітку ,коли у на і в планах не було переїздити до Тернополя думала,що рочків з 4 возитиму доцю туди на заняття.А що в Подолянах все так запущено і навіть зранку і влітку?Шкода :(
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення Marta » 08 січня 2011, 14:46

Була нещодавно (якраз перед Новим роком) на катку в Подолянах.
Ну, запущеніше, ніж було, проте кататись можна. Лід нормальний, без тріщин, накатались вдосталь!
Запущеніше стало загалом- нема диванчика посередині, за ключик в шкафчику треба давати заставу 20 грн, коньки вже такі...не нові, скажем так, декому видавали розпаровані коньки (один чорний, один білий), т.д.))
Але щодо самого катка- нормально.
Біля озера була дууууууууже давно, але туди треба йти зі своїми коньками, бо колись дочекатись своєї черги, то було досить довго, та і не знаю, чи є там ще взагалі той кіоск?
А так я ковзани дуже люблю, хоча і не вмію професійно кататись, (колись треба найняти інструктора, щоб показав всякі піруети), але як любитель ганяю нормально.))
Marta Офлайн


 

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення Перлинка » 08 січня 2011, 15:28

Запущеніше стало загалом- нема диванчика посередині, за ключик в шкафчику треба давати заставу 20 грн, коньки вже такі...не нові, скажем так, декому видавали розпаровані коньки (один чорний, один білий), т.д.))

От мене це і дратує в нашому колгоспі ,так само як і аквапарк відносно молоді заклади,а вже так все занехаяти.Стільки грошей вбухано,хіба їм самим не шкода?
Хоча ,якщо то було на кредитах ще за добрих часів,а зараз кредитів не дають,то частково можна зрозуміти.Тільки я ж не думаю що в них така дупа,все одно щось заробляють (зараз не про аквапарк,бо ніби закритий)і можна було б виділити таки кошти,щоб підтримувати те все в нормальному стані.
Востаннє редагувалось Перлинка в 08 січня 2011, 18:57, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення гра з вогнем » 08 січня 2011, 18:46

а фоточки в когось є? :)

як ж я хочу на ковзанку, але напевно з малою дитиною не пустять?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

cron