Глобальні оголошення!



Я під враженням

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Я під враженням

Повідомлення Ameli » 08 березня 2016, 16:37

Неля то є гірка правда.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Я під враженням

Повідомлення Тиха » 08 березня 2016, 16:47

Ми теж переглянули наш споживчий кошик і вже з пів року не купуємо солодощів, уовбас, соусів і іншоі смачноі хіміі. І знаєие, зовсім від того не страждаємо. Якось і не хочеться того всього, просто не існує його для нас.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Я під враженням

Повідомлення Галинка 13,06 » 08 березня 2016, 16:50

Ми також цього місяця вкоротили витрати на "ХІМІЮ" маємо домашні заміники варення, соус домашній, робимо домашній майонез і частіше дитині щось печу, ковбасу замінили м"яском домашнім))))
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Я під враженням

Повідомлення pan_kotskyy » 08 березня 2016, 16:58

nelly написав: і відмовилися від печеньок, цукерок, пива і т.д. того без чого можна прожити.

то вам і в супермаркети нема чого ходити ))) вже неодноразово ловила себе на думці, що заходжу в супермаркет, і проходжу, і проходжу купу непотрібних стелажів, поки дійду до потрібного продукту (зазвичай, пачка каші, пляшка олії чи до сирів). І то, все це є в маленьких магазинчиках і не залежане. Вчора чоловік купив кусок сиру, в якому термін до 20-ого березня, сьогодні я виявила на ньому плісняву, тобто етикетка вже переклеєна. Овочі-фрукти значно кращої якості і вибору на базарі, в супермаркетах купую рідко, якщо вже нема як на базар вибратись, а треба вже... З м'ясними виробами та ж історія, я ще в сільпо нормальної ковбаси не бачила (вже й не заглядаю давно). То що залишається купувати? печиво-цукерки і пиво :pardon:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Я під враженням

Повідомлення nelly » 08 березня 2016, 17:11

на ринку я купую молочку, часом мясо, овочі і фрукти. Буваю там раз в тиждень не частіше. Круп, хліба,олій з ринку не несу бо ціни в в універсамі дешевші порівнювала. в магазинчику під будинком на це речі ціни теж вищі, тому і в супермаркет...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Я під враженням

Повідомлення Mama3 » 03 квітня 2016, 23:57

Була сьогодні на концерті "Оркестра Волі", випадково прочитала у Фейсбуці, шо буде в Перемозі. Неймовірно! Мелодії танго, зібрані зі всього світу, сильні солісти, танго від "Альянсу" - дуже гарно. Вмовила донечку піти зі мною, то їй теж сподобалося. Довго, правда, для неї було висидіти, півтори години тривало, а мені як на одному диханні. Шкодувала, що не встигли квіти купити і фотоапарат взяти. Тепер буду пильнувати такі дійства.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Я під враженням

Повідомлення pan_kotskyy » 04 квітня 2016, 12:52

Mama3 написав: Мелодії танго, зібрані зі всього світу, сильні солісти, танго від "Альянсу" - дуже гарно.

ааааа, я б так на таке хотіла! Будеш знати про таке, маякуй, я теж піду з задоволенням!
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Я під враженням

Повідомлення Mama3 » 04 квітня 2016, 13:16

Добре, буду інформувати, щось не встигла цього разу написати.
Я так відпочила душею. І всього за 20 грн. А чоловік пішов гуляти з хлопцями, бо думав, що менший не висидить, то казав, що змучився і гроші потратив на всякі там машинки, і краще би пішов зі мною. ::Р:
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Я під враженням

Повідомлення pan_kotskyy » 04 квітня 2016, 15:01

Mama3 написав: А чоловік пішов гуляти з хлопцями, бо думав, що менший не висидить, то казав, що змучився і гроші потратив на всякі там машинки, і краще би пішов зі мною. ::Р:

таки трохи чекаю, коли всі малята доростуть до віку, щоб разом в театр ходити та інші цікаві місця. Бо, хоч часом і беру найменшого в театр, але тільки тому, що залишити ні з ким. І я нарешті в такі вилазки вдягну щось "не для годування" ))))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Я під враженням

Повідомлення erinaceus » 10 жовтня 2016, 00:13

Ходила сьогодні на концерт Пономарьова. Такий класний!!! Отримала справжнє естетичне задоволення :love: Усе наживо, пісні і старі, і нові, дуже щирий у спілкуванні. А голос чистий, як сльоза... Просто ідеальне звучання і виконання! Чай промайнув миттєво. Може ще хтось був?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron