Глобальні оголошення!



Я під враженням

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Я під враженням

Повідомлення nelly » 07 вересня 2017, 20:52

а в чому дитина іздить?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Я під враженням

Повідомлення TattyMummy » 07 вересня 2017, 22:02

Вони в Україні вже на скільки я знаю. Слідкувала за ними давно. Хлопчик декілька разів сильно хворів і вони приїхали додому відтягнути здоров'я.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Я під враженням

Повідомлення TYulia » 07 вересня 2017, 22:07

Такий прицепик-возик причіплений до одного ровера. Казали, що вибирали найкращий з хорошою амортизацією. А як малий не хоче там сидіти, то причіплений в ерго рюкзаку в мами за спиною. Казали, що з малим вони більше 4 год в день не ідуть.

Я б теж на таке не наважилась однозначно, але думаю ці люди вже добре звикли до кочівного життя і побут в них досить добре організований.

Спершу я теж думала, що після випадку з передчасним народженням дитини, то вони б мали взагалі на ровери не сідати. Але насправді пологи розпочались вже десь через пару місяців після закінчення їхньої їзди. І з іншого боку, може то сам Бог їх в ту Австралію спровадив, де вдалось ту маленьку кілограмову дитинку виходити. Правда це все лікування потягло щось чуть не 300 тис доларів. До речі за попередніх півтора роки мандрів вони потратили всього лиш 6 тис доларів, більшу частину яких вони заробили співами. Вони - гурт Фолькнери.

В якомусь відео вони казали що в Україну вони аж в кінці 2018 року повернуться. На їх ютуб каналі є відео за липень здається.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Я під враженням

Повідомлення TYulia » 07 вересня 2017, 22:15

Так, вони в Україні, найшла статтю. Малий з'їв якусь бактерію і мав високу температуру кілька днів, плюс низький гемоглобін.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Я під враженням

Повідомлення Dolorosa » 08 вересня 2017, 18:10

Як батьків я їх не розумію, це або супер відчайдушні і впевнені в собі люди, або мега пофігістичні, котрі покладаються на волю випадку
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Я під враженням

Повідомлення Sam » 14 жовтня 2017, 01:53

Я сьогодні була на концерті Пономарьова. І я під враженням, навіть під "враженнями "
Нам дуже пощастило, бо попали спонтанно і безкоштовно, чоловіка друг виграв квитки від УХ радіо і не міг чи не хотів піти, запропонував нам в 18.00, а на 19 концерт.
Я ні разу не була на концерті такого плану, виступи на різні свята я якось давно ігнорую, а такі концерти, чомусь завжди вважала недоступними, якось раніше не було грошей, чи просто шкода було на концерт, а потім з дітьми не було можливості. Хоч сьогодні лишили малих на сестру, вона якраз прийшла в гості ;) Хоча головне бажання, можна організуватися і ціни є різні можна і за 120 грн було взяти квитки.
Ми сиділи в 4 ряду, видно супер, Олександр весь час взаємодіяв з глядачами, а пісні, то окрема любов ще з дитинства, класно було. Видно, що людина старається.
Я ніколи не думала, що так народ ходить на концерти, молодці, було багато старших людей, жіночок 50-60 р. Багато з дітьми було.
Окремо за телефони, ну як прийти на концерт і не дивитися і насолоджуватися тут і зараз, а знімати відео :dash: ну невже те відео хтось буде дивитися. Та в наш час зайшов- в ютуб і все доступно в нормальній якості.
Висновок: хочу йти на Мірзояна, треба купити квитки :wink:
А хто знає в Березілі, якщо якийсь концерт, то без квитків за певну плату пускають? Бо місць трохи було вільних.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Поперед.

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей