Глобальні оголошення!



Цікаві відео та документальні фільми

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Цікаві відео та документальні фільми

Повідомлення бережаночка » 16 вересня 2010, 10:48

Дивилась документальний фільм Малиши -мала в захваті.Тепер щовечора переглядає
правда онлайн і скачувати не пробувала
от ссилка
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Ну ДУЖЕ цікавий фільм про діток "BABIES"!!)))

Повідомлення Sweetlanka » 22 вересня 2010, 00:25

Привіт всім!
Дуже цікавий документальний фільм про 4-х діток з різних кінців світу (від народження до 18 міс):

ПОДИВІТЬСЯ, НЕ ПОШКОДУЄТЕ!!!!
Це ЩОСЬ!! Емоції просто переповнюють...))))

Ось короткий опис фільму:
"Автор фильма — обладатель множества премий в области документального кино. Изо дня в день в течение 18 месяцев в четырех странах мира камера Томаса Бальмеса беспристрастно наблюдает за четырьмя младенцами с момента их первых шагов. В картине нет ни одной постановочной сцены. Насколько тщательным и разработанным был подход к съемке, настолько удивительным и впечатляющим оказался результат. Зрителям предстоит пережить чудесное приключение и открыть мир вместе с Мари из Японии, Байярджаргал из Монголии, Хетти из США и Понихао из Намибии."


Чекатиму ваших вражень!))
Sweetlanka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 24 березня 2010, 13:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 126 раз.
Діти: Катруся і Ігорчик

Re: Ну ДУЖЕ цікавий фільм про діток "BABIES"!!)))

Повідомлення Marta » 22 вересня 2010, 02:36

Дякую, я подивилась! Класний фільм!=) :good:
Про враження. Найкращі відчуття в мене викликала Намібія. От просто для дитини все дихає Мамою, вона завжди присутня, вона завжди заспокоїть, приємні голоси, сміх...І яка дитина позитивна і розвинена, я вважаю. :clapping:
Далі негативне трохи враження справила Монголія. Не хотіла б я жити в таких умовах, і мами мало видно, вона весь час занята, таке враження, що дитина взагалі сама по собі серед величезних степів, болото, багато таких небезпечних ситуацій, ці корови з своїми рогами і копитами, кури на дивані біля малого, то дитина зверху на машині сама, то їсть туалетний папір, то брат її лупить колготками, то мама крикне...брррр....серце зжималося, шкода було тої дитини. Хоча веселий хлопчик..) Але сумно чомусь.
Щодо Токіо і США- мами продвинуті, слінги, розвивалки, тато бере активну участь, але от в Токіо різануло те, що коли дитина плаче, до неї ніхто не підходить. І от враження загальне від цих двох країн (тобто, від цих двох сімей з цих країн) таке, що ніби...не знаю, як описати....ніби все батьки дають, вкладають, але от чомусь я бачу картинку в майбутньому, що дівчинка із США буде розбалувана, не буде поважати батьків, а із Токіо- самотня.( Чому? я й сама не можу сказати, таке моє якесь враження...підсвідоме.... :fool3:
А фільм суперовий, якість відмінна, заставляє замислитись над своїм вихованням і побачити світ очима дитини....
Дякую! :rose:
Marta Офлайн


 

Re: Ну ДУЖЕ цікавий фільм про діток "BABIES"!!)))

Повідомлення Sweetlanka » 22 вересня 2010, 11:09

Marta написав:Дякую, я подивилась! Класний фільм!=) :good:
Про враження. Найкращі відчуття в мене викликала Намібія. От просто для дитини все дихає Мамою, вона завжди присутня, вона завжди заспокоїть, приємні голоси, сміх...І яка дитина позитивна і розвинена, я вважаю. :clapping:
Далі негативне трохи враження справила Монголія. Не хотіла б я жити в таких умовах, і мами мало видно, вона весь час занята, таке враження, що дитина взагалі сама по собі серед величезних степів, болото, багато таких небезпечних ситуацій, ці корови з своїми рогами і копитами, кури на дивані біля малого, то дитина зверху на машині сама, то їсть туалетний папір, то брат її лупить колготками, то мама крикне...брррр....серце зжималося, шкода було тої дитини. Хоча веселий хлопчик..) Але сумно чомусь.
Щодо Токіо і США- мами продвинуті, слінги, розвивалки, тато бере активну участь, але от в Токіо різануло те, що коли дитина плаче, до неї ніхто не підходить. І от враження загальне від цих двох країн (тобто, від цих двох сімей з цих країн) таке, що ніби...не знаю, як описати....ніби все батьки дають, вкладають, але от чомусь я бачу картинку в майбутньому, що дівчинка із США буде розбалувана, не буде поважати батьків, а із Токіо- самотня.( Чому? я й сама не можу сказати, таке моє якесь враження...підсвідоме.... :fool3:
А фільм суперовий, якість відмінна, заставляє замислитись над своїм вихованням і побачити світ очима дитини....
Дякую! :rose:


Marta, уявляєте, в мене такі самі враження!!!!
Намібія найбільше сподобалась, так все так природньо...малі повзають собі по землі, що хочуть пробують на смак і ніяких криків з боку мам "в рот не бери!!! там же купа мікробів!!!"!! Нема цих дурних страхів і все абсолютно нормально з малими))))))
Мамина циця завжди поряд!)) так, ГВ там таке, як має бути!!
А враження від інших країн теж похоже!
Дивуюся тому, як дитя в Монголії росте саме по собі серед того всього...страшнувато, але мабуть це теж природньо для них, такий спосіб життя..і малий зразу пристосовується до нього..але я не хотіла б так жити))
А звернули увагу на пологи? США найбільш цивілізована країна і ось до чого це призводить - щойно народжена дитина вже під крапельницею, з всякими датчиками і трубками!!..жах..
Коротше кажучи, є над чим замислитись... ;)
Дякую за відгуки!!
Sweetlanka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 24 березня 2010, 13:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 126 раз.
Діти: Катруся і Ігорчик

Re: Художні фільми

Повідомлення mari » 30 грудня 2010, 01:37

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!



Самий кращий документальний реальний фільм 2010- МАЛЮКИ (цікавий, щирий і саме для мамусь і татусів)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Художні фільми

Повідомлення ksana » 19 березня 2011, 03:49

подивилася фільм "Життя, як воно є / Жизнь, как она есть / Life as We Know It" , навіть скачую собі за третім разом. фільм гарний, про сімю: Холлі Беренсон (Кетрін Гейґл) — постачальник продуктів харчування, Ерік Мессер (Джош Дюамель) — перспективний директор спортивної мережі. Після фатального першого побачення єдине, що в них тепер спільне, — це ненависть один до одного і любов до хрещениці Софі. Але коли раптово вони стають єдиними, хто залишається у Софі, Холлі і Мессер змушені забути про власні розбіжності. У спробі зістикувати кар'єрні амбіції і несхожі плани дозвілля їм все-таки доведеться знайти хоч щось, що їх об'єднує, адже тепер вони живуть під одним дахом
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Цікаві відео та документальні фільми

Повідомлення мешканка » 10 червня 2011, 15:26

Переглянула дуже цікавий документальний семінар на тему алкоголю. Всім раджу подивитись:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Цікаві відео та документальні фільми

Повідомлення мешканка » 10 липня 2011, 14:51

Я просто в шоці від побаченого!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Цікаві відео та документальні фільми

Повідомлення happymami » 17 жовтня 2011, 01:54

Фільм, котрий мені вислав монах з Вінниці. Ще жодна людина, котра його переглянула, не сказала шось негативне. Він мабуть релігійного змісту. Хоча про Бога там не сказано ні слова. Лише грає в ньому головну роль хлопець без рук і ніг, котрий є відомим проповідником і має сильну віру в Бога - Нік Вуйчіч (Nick Vujicic)
Зображення

В кінці можна капку поплакати. Тому вагітним попередження до кінця не дивитися ;-)
[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=q6s8iRsqLVs[/youtube_code]
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Цікаві відео та документальні фільми

Повідомлення happymami » 14 березня 2012, 02:14

Десь вже хтось писав, мабуть Лєра, про кіно, де зняті четверо різних дітей в різних кутках планети від народження до 18 міс. Їхній побут, звичаї, виховання. Ото я зараз дивлюся.
Фільм - офігенський. раджу всім. Такий мииилий. Є правда нюанси не надто приємні, осбливо в африканському племені)))) Але загалом діти безподобні. Всі кадри там - не постановочні, але вони геніальні!!!
Малыши / Babies (2010)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Изо дня в день в течение 18 месяцев в четырех странах мира камера Томаса Бальмеса беспристрастно наблюдает за четырьмя младенцами с момента их первых шагов. В картине нет ни одной постановочной сцены. Насколько тщательным и разработанным был подход к съемке, настолько удивительным и впечатляющим оказался результат. Зрителям предстоит пережить чудесное приключение и открыть мир вместе с Мари из Японии, Байяр из Монголии, Хетти из США и Понихао из Намибии.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей