Глобальні оголошення!



Модельний бізнес

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Модельний бізнес

Повідомлення Любов » 11 березня 2017, 14:32

Не бачу в тому нічого дивного, навіть в Тернополі зараз достатньо шкіл моделей і модельних агенств. І те що в нас багато красивих дівчат це дуже добре, але що формує їх думку і погляди і хто? Подивіться соцмережі, безкінечні селфі, реклама, що тільки й розповідає про сяючу шкіру і волосся, струнку фігуру. Ніби нічого поганого, але... перекручені і підмінені поняття справжньої краси, жіночності, індивідуальності, всі схожі одна на одну як ляльки.
Моя рідна сестра зараз успішна модель, фотомодель в Америці. Крім того вона чудова мама двох майже дорослих синів і прекрасна дружина, косметолог і масажист. Це була наша мрія ще з дитинства, бо всі говорили, які ми моделі маленькі, може ще тому хотілося ними стати, бо батьки забороняли, так як тоді це вважалося чимось поганим. Але вона здійснила свою мрію, а я ні, бо не ставила це на перше місце в житті, про що не шкодую. Щоб стати справжньою моделлю світового рівня потрібно прикласти чимало зусиль, це важка праця над собою, своїм тілом, думками і способом життя. Стати відомою моделлю дуже важко, як би легко і безтурботно це не виглядало зі сторони, повірте я знаю про що кажу.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron