Глобальні оголошення!



Чайлдфрі

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Чайлдфрі

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 лютого 2013, 01:17

Dribchuk За чоловіків не ручаюся, але думаю, що всі жінки рано чи пізно захочуть дітей. Просто одні рано, а інші пізно. Теж знаю таких, що не хочуть мати дітей, але, думаю, що їм то з часом перейде.
Та і що казати, я сама ніколи дітей особливо не любила, не заглядала до чужих і не сюсюкалась. Своїх я планувала мати, але в якомусь дуже віддаленому від мене майбутньому. І причиною того було те, що, по-перше, мені і без дітей чудово живеться, а по-друге, діти це обуза. А потім в один прекрасний момент раз - і все помінялось. І я захотіла тої обузи. І дуже тепер рада, що народила вже тоді, коли свідомо цього захотіла.
Але в кожного по-різному. Одні в 18 вже абсолютно зрілі і готові стати батьками, а іншим і в 35 ще рано. Головне до клімаксу не дотягнути.
Так що більше половини тих, хто зараз чайлдфрі через пару років вже будуть з возиками гуляти :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Liljondr » 02 лютого 2013, 17:56

Я сприймаю ті лінки що навела вище - як вибіркові цитати надто агресивних учасників чайлдфрі

TaniaPicaSSo , я з тобою згідна. Теж думаю. Знайдуть справжнє кохання. і захочуть згодом і плід того кохання ;)
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Dribchuk » 02 лютого 2013, 18:21

taranjka написав:крім не хотіння дітей, чайлдфрішників обєднує наявність (не всіх, але значної частини) собачок котиків - відповідальність менша

рям як про ту маму з передачі "кохана, ми вбиваємо дітей", яка собак любила більше як дітей :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Mary Awa » 04 лютого 2013, 14:24

Dribchuk написав: Як на мене то чайлдфрі це не течія в суспільстві, а діагноз психіатра.

Точніше й не скажеш...
щодо поваги чужого вибору: поважаю, розумію, але не треба " свій вибір" впарювати іншим, створювати цілі рухи, течії.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Конкурс "Щастя бути мамою"

Повідомлення Mary Awa » 04 лютого 2013, 14:28

Childfree написав:С появлением детей красивые и умные женщины превращаются в тупых ограниченных куриц.

скільки успішних, відомих людей мають багатодітні сімї
Childfree написав:Дети - это примитив и всеобщее зло

взагалі шок. ніби чайлфрішників не мами народили і виховали, і вони самі ніколи дітьми не були :crazy:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Чайлдфрі

Повідомлення бережаночка » 04 лютого 2013, 21:16

зате у неї багато вільного часу,яким вона на 100% розпоряджається сама
і тіло не знає "радощів материнства"-розтяжок,зайвої ваги,яку так нелегко скинути
і вона спокійно всю себе віддає кар"єрі,накопичуючи матеріальні блага,які теж витрачає сама на себе
і їй так добре і комфортно
чого вона має це все поміняти на сумнівну радість материнства-недоспані ночі,сльози-соплі-істерики-нерозуміння перехідного віку і не факт що вони будуть близькими один одному коли діитина виросте

але я б ніколи не хотіла бути по ту сторону барикад :wink:
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Чайлдфрі

Повідомлення гра з вогнем » 04 лютого 2013, 21:18

Маша, звучить оптимістично ))))

Дівчата, а де ви їх знаходите? Маю на увазі запеклих чайлдфри? Вони ж лиш в своїх нірках и проживають, так мені здавалося
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чайлдфрі

Повідомлення ЗІрка » 05 лютого 2013, 02:27

я не знаю, чи то чайлдфрі, чи ні. але коли я ще вчилася в універі, то двоє моїх заміжніх одногрупниць відхрещувалися, що не хочуть взагалі мати дітей. обидві, до речі, якісь айтішниці, веб-програмісти і тому подібне.
одна казала щось типу - в мене навіть кактуси засихають, тож про домашніх тварин, дітей мови не може бути. друга вже не памятаю чим аргументувала. і як потім виявилося, вони обоє, а крім них ще одна дівчинка з групи мали схильність до одностатевої любові. не знаю, чи то була данина моді (те ж саме промивання мозгів, про яке вже говорилося), але сподіваюся, що все у них гаразд. :+++: бо на загал - непогані дівчата
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Чайлдфрі

Повідомлення erinaceus » 01 березня 2019, 18:49

Повеселило :ha: Звиняйте, що російською мовою. Взято з просторів інтернету.

"КОГДА У ВАС НЕМНОЖКО ЕСТЬ РЕБЕНКОВ

Допустим, выходной. Допустим, в кафе сидит семья, мама-папа и ребёнок лет 3-5. Может ребенков даже два. Или два по два. Немножко, вощим. И вот они дошли до кафе, не убили друг друга по дороге, ребенков не прибили, сидят и пытаются сделать заказ. Мужчина и женщина они уже выросли и могут изобразить из себя на часик приличных людей, а ребенки еще маленькие и гены свои гиперактивные пока подавить не в силах, поэтому бегают по стенам и все такое. Но тихонечко и немножко. Не как дома, когда соседи снизу приносят кактус, отправленный в кругосветку по канализации.
Люди в кафе вокруг собрались достойные и вслух матом не ругаются. Например, милая седая пара за соседним столиком, каждый раз, когда ребенки орут: -Хатим пиццу! Не эту! Не хатим пиццу! Старички просто вздрагивают, улыбаются, делают слуховые аппараты еще тише и шепчут ласково : -Это же дети, дети это прекрасно. Больше мы сюда ни ногой.
Слева сидят другие мамаша с папашей, которым удалось обманом заманить кого-то из родственников посидеть с детьми, захлопнуть дверь и убежать. Они давно оглохли и не реагируют на чужих ребенков, даже если те начнут танцевать канкан на их тарелках. Эти сочувственно иногда смотрят на родителей ребенков и телепатируют что-то вроде: -А хотите мы вам скотч дадим и вы их к стульям прикрепите? Там ваш мальчик грызет пальму, но мы никому не скажем, не беспокойтесь. Мы могила. Тем более, пальма детям полезна.
Обязательно где-то рядом будет пить свое латте на соевом молоке шугафри чайлдфри. Возможно, оно будет блогер и настрочит пост про "заколебали, понарожали, жрите дома!". Я про латте. Чайлдфри я люблю и очень завидую. Хотя, у меня-то всего один, это ж не считоба почти, можно даже сказать, что чайдфри это я. Я бы точно накатала в фейсбученьку. Собстна уже-с.
А у окна, например, сидит многодетная мать, охеревающая от свободы и поэтому лицом плохо владеющая. Ее выпихали из дома погулять одной, а она и не умеет. Она шла-шла куда глаза глядят, хотела себе помаду купить, а очнулась с десятком пакетов детской одежды и игрушек. И вот она зашла в кафе и сидит. И не знает чо дальше. При виде чужого ребёнка, висящего на люстре, она оживает, вспоминает свое имя и заказывает шампанское.
Пост навеян воскресеньем и всеми этими героическими людьми, гуляющими с ребёнками.

Зоя Арефьева"
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей