Глобальні оголошення!



Чайлдфрі

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Marichka » 01 лютого 2013, 15:53

Так-так,Немидорка.Думаю,там в голові пустіше пустого :crazy: Мудра,освічена людина розуміє,що материнство лише збагачує і дає багато нових знань,не говорячи,про якісь духовні цінності,наприклад-любов...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чайлдфрі

Повідомлення pan_kotskyy » 01 лютого 2013, 15:54

Nymydora, таких недалеких "особей" хватає всюди, не бачу змісту дискутувати з ким би то не було з представленним рівнем недоінтелекту (неважливо чайлдфрі це чи мамаша з купою дітисьок, не кількістю дітей вимірюється цей рівень вихованості і власного розвитку... вміння висловити і відстояти свою позицію без образ тих, хто живе по-іншому).
Єдине, що хочу сказати, що недалекість і "ось це я, а всі решту ге", на жаль, не додає честі тій же позиції чайлдфрі.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чайлдфрі

Повідомлення pan_kotskyy » 01 лютого 2013, 16:03

Marichka написав:Мудра,освічена людина розуміє,що материнство лише збагачує і дає багато нових знань,не говорячи,про якісь духовні цінності,наприклад-любов...

трохи запафосно :wink: не всіх вже й так аж збагачує і багато нових знань про що? не всім хочеться взнавати те, що має знати мама (каки, болячки і правильне виховання)... а зате хочеться подорожувати не в напряг, розважатись, і т.д....

справа в повазі і адекватному сприйнятті тих, хто обрав іншу позицію.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Nymydora » 01 лютого 2013, 17:24

pan_kotskyy написав:справа в повазі і адекватному сприйнятті тих, хто обрав іншу позицію.

о, саме то!!!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Shalimar » 01 лютого 2013, 19:07

Я думала над этим вопросом
в ключе " а что, если..."
люди прекратили бы продолжать человеческий род, все бы вымерли, и чтО тогда делал бы Бог? Внеплановое второе пришествие?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2013, 19:22

я от читнула парочку коментарів, теж враження що писано однією людиною.
Цю позицію можна спокійно обгрунтувати і без матюків і образ, думаю тоді більше б людей її зрозуміло чи то прислухалося, так що може й добре що там так нетактовно все написано
Хоча погоджуюся що робити висновки з двох лінків - не правильно (а шукати щось самій ліньки)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Радмила » 01 лютого 2013, 22:54

Прочита ті лінки, висновок один , і добре що не народжують дітей. В них щось в душі зламалось. Власне а де там душа? А без цього діти гинуть.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Чайлдфрі

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 лютого 2013, 00:43

Ой, та ладно. Просто якісь незрілі підлітки хочуть повимахуватись, показати, які вони зараз круті. Не треба сприймати їх серйозно.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Dribchuk » 02 лютого 2013, 00:54

TaniaPicaSSo так, статтю явно писали якісь або підлтки або не сильно обтяжені життєвим досвідом люди. Але реально є жінки (про чоловіків мовчу взагалі) , які не хочуть мати дітей. В мене є одна знайома, заміжня, дітей не народжують бо "вона не виносить безпорядку", "вона бізнес-леді", "вона терпіти не може шум і гам"і "вона хоче бути вільною і робити те що їй хочеться, а не підлаштовуватися під когось". Один раз сиділи в одній компанії в кафе на літній площадці і я була з малою (на той час малій було десь 4міс) і коли дитина проснулася то подруга стала дуже помітно нервувати. В мене було враження що те що дитина видає якісь звуки виводить її з себе. Всі інші подружки стали до малої заглядати і сюсюкати, а вона лиш запитала чи завжди мала "так ниє" і "що ти робиш щоб вона замовкла?" :scare: І от в мене тоді склалося враження що вона навпаки дуже хоче дітей, але по якихось причинах не може їх мати. :confused: Хоча може я і помиляюся.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чайлдфрі

Повідомлення taranjka » 02 лютого 2013, 01:08

крім не хотіння дітей, чайлдфрішників обєднує наявність (не всіх, але значної частини) собачок котиків - відповідальність менша :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron