Глобальні оголошення!



Чайлдфрі

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення мешканка » 24 квітня 2010, 22:15

А, цікаво, як деякі люди люблять сперечатись про те, чого зовсім не знають. Чайлдфрі-ви ж не знаєте що таке материнство, а говорете "зі знанням справи". Ваші переконання-нав"язало вам погане виховання та масмедія. Цікаво буде подивитись на вас, коли, ближче до середнього віку, ви не будете відчувати ніякої радості з того, чого досягнули, у вас з"явиться особистий вакуум, який ви не зможете нічим заповнити, коли ті ваші "красиві" стосунки з коханим вичерпають себе і вимагатимуть від вас перейти на інший рівень, а ви ж проти цього рівня...отож, цікаво буде подивитися на вас, в старості, коли все те: фігура, секс, подорожі і свобода для вас стануть великою брехнею і з "цінностей" перетворяться в "болото" на яке ви потратите все життя, а рідної душі поряд не буде...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення Marta » 30 червня 2010, 02:02

Мені здається,що в більшості своїй це або самі ще діти,яким про своїх дітей ще рано думати, тому вони так говорять, або кар"єристи, або просто люди,які так,напевно,егоїсти,вони хочуть жити тільки для себе, в своє задоволення, але вони не розуміють, що з дітьми можна робити те ж саме!) Також бути красивою, і доглянутою, і цікавитись ще чимось,і відпочивати,і дитина дає набагато більше,ніж ти можеш уявити. Можливо,вони колись це зрозуміють,головне-щоб не стерелізували себе...
Єдине, в чому я з ними погоджуюсь-мені також якось неприємна жінка,яка махнула на себе рукою, всю себе присвятила дітям, адже дітям,щоб вирости особистістю,треба бачити маму також особистісю, як приклад, поважати її, не почувати себе винним в тому, що мама все життя присвятила тобі, а ти такий "невдячний"..Мене нервують вислови "все,тепер в тебе є дитина,і ти повинна думати тільки про неї". Ні! Для нормального розвитку дитини мама повинна думати і про себе також, дитина-це не ярмо, це не тюрма, все те,що ти робила колись, можна робити і з дитиною, було б бажання....)
Marta Офлайн


 

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Nymydora » 31 січня 2013, 11:20

Думала - в яку би то тему. А то сюди )
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Liljondr » 31 січня 2013, 17:37

Nymydora написав:Думала - в яку би то тему. А то сюди )
Прихований текст


я зразу згадала течію ще однієї психологічної аномалії - Чайлдфрі
ось підбірка про них
Обережно - міститься МАТ
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Одна з самих скромних цитати із ссилок
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Dribchuk » 31 січня 2013, 20:37

Liljondr так, згідна, про чайлдфрі я взагалі мовчу - це жахливо. Наскільки в жінки має бути зламана психіка щоб таке написати? :crazy: :ireful: Як на мене то чайлдфрі це не течія в суспільстві, а діагноз психіатра.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення pan_kotskyy » 01 лютого 2013, 12:57

з наведених лінків про чайлдфрі складається враження про недорозвинутість і ницість тих людей. АЛЕ, але робити висновки лише через цю прекрасну статтю, фрази до якої явно писав один писака (дуже вже стиль матів одноманітний)... напевне не варто.
чайлдфрі - це їх вибір і чому б і ні ? що тут такого ?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 лютого 2013, 13:00

pan_kotskyy написав:чайлдфрі - це їх вибір і чому б і ні ? що тут такого ?

Зважаючи на теперішню перенаселеність планети це навіть добре. Але краще би ця течія була поширена в Китаї, а не серед вимираючих європейців.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення pan_kotskyy » 01 лютого 2013, 13:05

TaniaPicaSSo написав:
pan_kotskyy написав:чайлдфрі - це їх вибір і чому б і ні ? що тут такого ?

Але краще би ця течія була поширена в Китаї, а не серед вимираючих європейців.

а от для арабів якраз нормуль, що таким всяким в Європі страдають. А араби множаться і незабаром, зовсім незабаром мусульманство буде переважаючою релігією в світі зважаючи на їх розмноження і мандри по світу...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Конкурс "Щастя бути мамою"

Повідомлення Nymydora » 01 лютого 2013, 15:12

Не знаю, чи це реальний допис в темі, чи так - для провокації, щоб нам було про що поговорити

Childfree написав:С появлением детей красивые и умные женщины превращаются в тупых ограниченных куриц. Все разговоры, круг интересов ограничиваются только "ой, мой первое слово сказал!", "а мой научил головку держать!"
Скажите, зачем вам так деградировать??? Я не видела и не встречала ни одной мамаши, которая бы поразила меня самостоятельностью и интеллектом! Умнейшие культурные женщины тупели прямо на глазах! Оно того стоит??? Испорченная фигура, мучения при родах, недосыпы, нервные срывы..или путешествия, секс с любимым и вечная свобода???
Я никогда вас не пойму..
Дети - это примитив и всеобщее зло.


Особисто я знаю не одного кандидата наук - молоду маму, яка народила ДО захисту. І знаю музикантів. І знаю художників. І письменниць, блін, знаю.
Чайлдфрі - а вам слабо?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чайлдфрі

Повідомлення Nymydora » 01 лютого 2013, 15:13

Але то я з вітряками, мабуть, збираюся дискутувати. :crazy:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей