Сторінка 1 з 54
Секонд хенд

Додано:
12 квітня 2010, 20:25
happymami
Тема не нова і не оригінальна. Банальна і вже багато де і ким заюзана. Але тим не менше... Тернопіль рябить вивісками "Дешевий дяг" "Одяг на вагу" "Одяг з Європи" тощо... (мені здається, зі всіх міст західної України лише у нас таке розмаїття вибору магазинів з дешевим вживаним одягом).
Одні кажуть - фу, це ж не гігієнічно: носити те, що хтось уже носив. Інші заперечують - воно ж проходить спеціальну хімічну обробку
Одні кажуть - фу, воно ж має чужу енергетику. Невідомо, хто вбирався/взувався в ці речі. Інші кажуть - потріпаєтьсяна вітрі, погріється на сонці, тай набереться нової енергетики
Одні кажуть - я краще на ринку куплю нове. Інші кажуть - але секонд якісніший, довговічніший і натуральніший
Одні кажуть - але ж вигляд у цих речей, м*яко кажучи, буває дикий і нестандартний. Другі кажуть - але ж хіба то не стильно?
А яке ваше відношення до таких магазинів? До такого одягу, взуття? До людей, котрі купують з других рук? ви купуєте? Де? Що?
Re: Секонд хенд

Додано:
12 квітня 2010, 20:31
мешканка
Я купую і зовсім цим не переймаюсь, навпаки, тішусь, якщо попадеться хороша і якісна річ за яку заплачу значно менше... В нашій країні середньостатистичній сім"ї на всі потреби грошей не вистарчає, а секонд рятує, навіть дуже. ;)
Хоча є певні речі (білизна, колготи...) які на секонді не хочу і не буду купляти.
Re: Секонд хенд

Додано:
12 квітня 2010, 22:28
Melisa
аналогічно, стільки речей хороший можна знайти, особливо на малявок. та скільки там ті дітки походять в тому одязі? те саме і про взуття. Я от сьогодні купила в одієї мамочки босоніжки за 20 грн.

нові

її доця поносила їх 3-4 рази і то в хаті. таке взуття в магазині 50 грн і вище, а я зекономила, то тепер так ними тішусь!
на секонді не купую: білизни, колготів, косметики.
не помню правда, коли собі щось купувала. в основному все для малечі. про себе чомусь не думаю. а варто, треба одновляти гардероб. :beauty:
Re: Секонд хенд

Додано:
12 квітня 2010, 22:45
Ira
Теж не гидую секондом. Купую і собі, і малечі (крім білизни, колготок). Ну що зробиш, якщо не завжди можеш собі дозволлити купити щось дійсно якісне нове? Не хочеться на базарі викинути гроші на якусь китайську річ, яка майорить дикими кольорами і криво пошита. І скільки часу дитина той одяг поносить? Швидко переросте.
Re: Секонд хенд

Додано:
12 квітня 2010, 22:56
pepi
Ооо, сьогодні була в магазині навпроти квіткового базарчика називається - " Еврошоп ". Магазин поділений на половину, в одній частині все нове і з бірочками , а в другій на вагу (вживане напевно ) я туди недійшла. Купила спідничку класичну на літо, нову за 50грн. А ще там дуже багато красивого одягу , тільки часу треба мати багато , щоб усе передивитись . Бачила люди навіть білизну купляли і якісь сіді- диски з фільмами . Взуття там також є нове , сумочки , шарфіки..........навіть фотк бачила :???: Короче можна класно одягнутись і недорого. Щодо секонду вживаного, то тільки щось красиве і якісне , і звісно не старе. Інколи дійсно можна знайти індивідуальні речі... :???:
Re: Секонд хенд

Додано:
12 квітня 2010, 22:59
Ira
Де саме той "Еврошоп"?
Re: Секонд хенд

Додано:
12 квітня 2010, 23:00
pepi
Навпроти гранд базару є нова будівля помальована в синій колір. Це в цьму будинку , тільки зліва( якщо стояти до гранду спиною).
Re: Секонд хенд

Додано:
13 квітня 2010, 09:00
Naya
Я коли вагітною була почала скупляти на синочка придане.
Звісно, хотілося все гарненьке, новеньке.
Дещо купила, а потім в розмові з одною майбутньою мамою розговорилися про ці дикі ціни на дитячі речі.
І вона сказала, що накупила своїй дитині вже пару мішків всяких лашків на секонді на вагу.
Я вперше якось не могла призвичаїтися, щоб там ритися, чи то соромно було, чи шо...
Ну, але теж пішла з нею і дещо познаходила.
Як то я тішилася тими майже новесенькими бодіками, пісочниками, чоловічками, яких набрала цілу торбу буквально за копійки.
Все гарно перепрала аж кілька раз.
А потім, в процесі експлуаатації отих новеньких речей з мами, кукусі і т.д і речей з секонду я ше й побачила яка де якість. Нові речі посіріли, позбігалися, а мої секондовські бодіки, як світилися так і світяться.
Тепер ми малявці тільки там речі й купуємо, крім колготок, шапочок, носків.
Ну і звісно для себе теж дещо купуємо, кроім білизни, колготок, взуття. От вживане взуття я теж чогось не наважуюся купити. Хоча можна знайти новесеньке, фірмове в три рази дешевше. Отаке беремо, по взутті дуже добре видно вживане чи ні.
Я вже просто зараз не розумію, навіщо лізти з останнього, щоб купити нову річ за дику ціну, коли набагато якіснішу можна купити набагато дешевше.
Єдиний мінус - тре мати терпіння, щоб знайти якусь хорошу річ.
Re: Секонд хенд

Додано:
13 квітня 2010, 10:19
Любов
оо, і мені Еврошоп навпроти квіткового базарчика подобається :???: , там навіть є речі, що ще не були вживані і ціни нормальні, все так гарно на вішачках порозвішувано і зразу ціни поприкріплювані, там ще взуття прикольне і фірмове, іграшки дитячі класні є :) . Правда через стінку в тому ж таки магазині вже речі на вагу, це для тих, хто любить поритися в тому і не такий якісний в тих манежах одяг.
Re: Секонд хенд

Додано:
13 квітня 2010, 12:14
alenka
Ми теж з чоловіком купуємо речі для доці на секонді, бо там набагато якісніші і цікавіші речі.Одного разу, я собі подумала, що може то не варто скуповувати лиш вживані речі, а купити мало, але нових і якісних, бо виходить що ми для доці шкодуємо новеньке купити. От і кажу про це чоловікові. Чоловік погодився. Розмова відбувалася перед Кукусею (випадково), ну я і полетіла :) на одяг подивитися. Бодіків і майочок ми вже накупляли на гуманітарці, а от курточки незнайшли, тому пішла я саме на них подивитися. Приглянувся мені плащик, я на ціну - а там 500грн. Вийшла я з магазину, і тай кажу чоловікові : буде наша доця і далі в секонді ходити, бо за ціну того плащика я її ще як лялічку буду два роки одягати :). Єдине що засмучує, що взуття я там не куплю, а нове - дорогуще, і некрасиве (я мовчу про якість, в Україні нема контролю, про це, як виявилося, знає увесь світ і над нами ще й сміються).