Глобальні оголошення!



Я під враженням

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Я під враженням

Повідомлення erinaceus » 11 жовтня 2015, 00:44

Попала ввечері випадково на концерт Другої ріки. Класно так! Музика, звук, світло, емоції... Співали наживо, пісні такі гарні. Ще й стояла біля самої сцени. Хлопці молодці :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Я під враженням

Повідомлення TYulia » 11 жовтня 2015, 12:53

Мені теж Друга ріка подобається, а якщо ще музику в живу слухати, то заряджаєшся емоціями на всі сто. Вчора ми туди не попали, малий трохи хворий
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Я під враженням

Повідомлення mari » 13 жовтня 2015, 20:56

ОГО, я щось навіть не чула що вони у нас виступали.
Іду 31 на Джамалу.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Я під враженням

Повідомлення Ulkanet » 24 листопада 2015, 23:28

Навіяне темою про емоційне вигорання.
цього літа в мене в селі кітка народила 4 котинятки, а на дачі тоже бродяча кітка народила котят, незнаю скільки і де, але десь на 7-10 день вона їх принесла до нас двох (бо ми її підгудовували, то вона нам довірилася :В): ) : одне було серіньке і здорове, а друге чорне і хворе - мало грижу і зламаний хворстик (буквою П, ніби хто дверима припер йому той хвостик). так от. сільська приручена кітка тікала від дітей, вони були і є зачухані, вона їх не вилизувала, не грала з ними, - а тікала, бо знала що моя мама їх буде годувати з піпетки (бо кітка могла на цілий день піти), котинята кричали в коробцілий день, а вона собі сиділа на порозі. було видно, що вона замучена тими дітьми, вона не рада, вона хоче "волі". хоча їй всьо на блюдечку з голубою кайомочкою приносили, і корми спеціально купували, і ящик прибирали і т.д. її задача була доглядати дітей. але ж нє! її то напрягало - бо вона привикла лежати на сонечку ::Р:
А от бродяча-дачка кітка, яку ми троха підгудовували (бо спочатку троха були непорозуміння, що то через мене та кітка тут котят принеслі і т.д. і хто її буде годувати і т.д. і було постановлено не годувати - нехай мол забирається :sad: але потім всі полюбили і кітку і котинят :=): ) вела себе зовсім по іншому. бо мала наполювати собі їжу і дбати про котят, мити, годувати, березги від небезпеки. вона двіч переховувала котинят від Ані. Аня не сильно їх мучила, але кітці не подобалося, що вона їх годинами носить на руках (( вона ходила за нею хвостиком і тихенько мявкали в так особливо муркала. то треба було бачити, як вона їх вилизувала, як вона з ними гралася, як вона їх кликала за собою, як прикольно муркала, як те сіре втікало, а вона його доганяла і лапкою штовхала в бік "ночівлі", а чорне було слабеньке і постіно було біля кітки, котинята такі гарні, вилизані, ні одної блохи!!! а сільськийх за літо ми двічі мили від блох :dash: вони ніколи не ходять за ногами і не мявкають без перстану, не бються між собою, на відмуну від наших сільських. :sad: блін, а як вони між собою любляться :love:
потім котенят вкрали, як кітка ходила кругом хати і плакала, носила миші на поріг і плакала. але нащастя котинята вернулися за три дні. :clapping: через два тижні їх знову вкрали :scare: і знову кітка плакала, але котинята знову вернулися вернулися! :love: бо кітка їх багато навчила.
мені реально хотілося бути тою дачною кіткою :=): я просто не можу передати, наскільки це було захоплююче за тим всім наблюдати, а скільки позитивної енергії від неї йшло. після такого хотілося обійняти свою дитину, наплести їй тисячу косічок, гратися з нею і літати від щастя. :love:
шкода, що ми люди так не вміємо. (((
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Я під враженням

Повідомлення Ulkanet » 01 грудня 2015, 02:25

в продовження теми про котів.
таки засіла та кітка мені десь глибоко в душі. :=):
дачний сезон скінчився. всі розїхалися. котинятка наші вже так виросли. їм 6 місяців. а вони такі великі :В): але всеж таки котинята ще. шкода мені їх так стало, тому ми їх забрали в село до моєї мами. мама була не дуже щаслива - але коли ми їх привезли і вони зїли цілу миску супу - мама думку змінила :hi: бо наші домашні - супу не хочуть їсти :crazy:
нажаль кітки не було на той момент коли ми забирали котиняток, вона все частіше стала на довго відлучатися - тому вона залишилася на дачах, знаю, що вона буде страдати за ними, але вони б не пережили зими - бо стали надто домашніми.
в якій там співають в пісні ?? "Мы в ответе за тех кого приручили" :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Я під враженням

Повідомлення Marichka » 01 грудня 2015, 10:08

Я під враженням,що форум так легко відкривається!!!Аж незвично,що все відразу грузиться!!!Цінимо-коли втрачаємо :wink: то я про себе :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Я під враженням

Повідомлення nelly » 02 грудня 2015, 00:47

тО ВІН ЧЕКАЄ НА НАШОГО мИКОЛАЙЧИКА :wink:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Я під враженням

Повідомлення erinaceus » 02 грудня 2015, 02:15

Ходила сьогодні на концерт Арсена Мірзояна :dance: Дуже класний. Атмосфера, живий звук. А старі пісні взагалі супер! :aplo:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Я під враженням

Повідомлення Marichka » 02 грудня 2015, 09:51

А він сам виступав?Бо я дуже люблю як співає Тоня Матвієнко.Хотіла б на її концерт попасти
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Я під враженням

Повідомлення erinaceus » 02 грудня 2015, 12:22

Marichka Так, виступав сам. А вона ніби чи вагітна, чи вже народила. Щось таке в неті писали... В них колись був тур разом, 3-4 роки тому.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron