Глобальні оголошення!



Баня, хороші місця

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Баня, хороші місця

Повідомлення Любов » 05 квітня 2011, 10:16

дуже класно було б понамазуватися медом + трішки кави меленої запареної ;-) , це супер маска і скраб на все тіло, опісля шкіра стає як в немовлятка. потім в сауні мед впитується в шкіру і вже зовсім не липне. так що можна взяти ще по баночці меду :dance:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Баня, хороші місця

Повідомлення happymami » 05 квітня 2011, 11:01

вааау. Я хочу зі всякими масками. Аааааа. Я №4. Русю знаю вже. Ага. А казала часу на форум не має, часу не має. Пра, час знаходиться? ;-) Аж відірватися не годен ;-) :P
Ой, як я вже хочу...
Купального костюма не маю. :oops: . Але я більше люблю таки в купальниках. Бо ще компанія не стала то я сі встидаю :lol: . Але на інших не зважаю. такшо хоть голі, хоть в шубі, мені по цимбалах. Мені 14-го мабуть було б найкраще, але тре притати ще, чи ніхто на дачу не планує. То скажу згодом конкретніше
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

СП басейн-сауна (чи як то назвати))))

Повідомлення lerumpochka » 11 квітня 2011, 02:00

мамусі, маю ідею: ходити щотижня з дітками (або й без) в сауну з гарненьким басейном. шоб і мамі (яка любить сауну) радість і дитині здоровя та плавання.
в кого є бажання приєднатись - бо вже маю пару кандидатур, то шоб перебору не було :grin: - пишіть
а також хочеться почути побажання і ідеї шодо того, куди б то піти - хто знає хороші чисті сауни з басейником з не льодяною водою, а може в когось знайомі, і ми б могли ходити в день зміни води, чи шось таке.

короче, пишіть все що знаєте (як не підете, то може інші скористаються :P )
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Баня, хороші місця

Повідомлення mala-karta » 11 квітня 2011, 07:58

lerumpochka, я хочу!
але, певно, тільки з Ромком
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Баня, хороші місця

Повідомлення mari » 11 квітня 2011, 08:13

Ми форумських мам хочемо :)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Баня, хороші місця

Повідомлення happymami » 11 квітня 2011, 08:29

А я наразі від сауни відмовляюся. мабуть аж до відлучення Юрчика від циці. Знов не вбереглася від лактостазу, тепер так довго проходить, що я подумала - сайна на мене ще зачекає, ніде не дінеться. А з грудьми я ризикувати не хочу :(
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Баня, хороші місця

Повідомлення lerumpochka » 11 квітня 2011, 10:09

mala-karta написав:lerumpochka, я хочу!
але, певно, тільки з Ромком


о, то ж супер.
я теж з магдою!!! просто думала якшо хтось боїться з дітьми то може і сам, але з дітками то найкраше!!!
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Баня, хороші місця

Повідомлення lerumpochka » 11 квітня 2011, 14:36

mari написав:Ми форумських мам хочемо :)

ну таа, форумських, а можна і не форумських, чи ні? головне шоб була потрібна кількість людей і басейн достатньо великий шоб усіх вмістити
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Баня, хороші місця

Повідомлення pan_kotskyy » 11 квітня 2011, 22:38

О, як з малим, то я б теж не проти приєднатися, особливо з басейником.
І без малого не проти, тоді повний релакс, але без малого менш реально, не маю з ким його залишати постійно, треба наперед точно знати день і годину якщо в будні, на вихідні простіше без малого в сауну, бо чоловік з малим побуде.

Я чула хороші відгуки про сауну в третій лікарні, там і басейн кажуть чистий, то якщо з дітками йти. Але я там не була, то не знаю точно що там і як. Може хтось був?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Баня, хороші місця

Повідомлення oksana.tesliuk » 11 квітня 2011, 23:02

pan_kotskyy написав:Я чула хороші відгуки про сауну в третій лікарні, там і басейн кажуть чистий


Ага, "дуже чистий"! Ми недавно з пузатими дівчатами зі Школи хотіли організувати собі походи в басейн. Як варіант розглядали й третю лікарню. Одна поїхала туди подивитися на власні очі і була в шоці! Сказала, що свинарник порядочний. А коли запитала, чи можна було б приходити в день зміни води, то та чи власниця, чи хто вона там, "затруднялась" сказати, коли таке буває в принципі. :scare: Так шо ми від третьої лікарні відмовились
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron