Глобальні оголошення!



Ремонт,поділіться точками )

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Ремонт,поділіться точками )

Повідомлення Перлинка » 04 травня 2011, 01:04

Дівчата,а ніхто в інтернет магазинах не замовляв цих оздоблюваних будматеріалів?
бо я от понаходила плитку дешевше і ламінат з тих що собі пригледіла,ніж в наших магазинах,прада невідомо чи ті ціни реальні,завтра буду дзвонити.
Шпалерів хороший вибір.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ремонт,поділіться точками )

Повідомлення Перлинка » 04 травня 2011, 01:07

Особливо добре,як тут в реалі можна подивитись,пощупати,переписати фірму та серію і замовити дешевше,я ще в вітчизняних інтернет магазинах іноді торгуюсь,бо товар і ціна у всіх однакова,а продати ж всім хочеться.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ремонт,поділіться точками )

Повідомлення TanenRom » 04 травня 2011, 01:11

Перлинка напишу і про свій ремонт який закінчився ось два тижні тому.
проблема у нас була в тому, що я все вибирала, дивилась в живу, потім передавала дані чоловіку, а він уже купляв на місці, і дуже часто (зі мною принаймні завжди так ) такого не було, тому приходилось їхати по магазинах і щось купляти.
80% усього потрібного ми купляли в інтернет магазині, але ось як тобі бути з доставкою на Тернопіль???
дівчата усі точки тернопільські тобі уже написала, тому навіть не знаю, що добавити.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ремонт,поділіться точками )

Повідомлення Перлинка » 04 травня 2011, 01:14

TanenRom написав:80% усього потрібного ми купляли в інтернет магазині, але ось як тобі бути з доставкою на Тернопіль???

якщо вони самі не возять,то можна ж курєра з ТК до них відправити,то ж не дорого,раніше біля 30 грн було.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ремонт,поділіться точками )

Повідомлення Перлинка » 04 травня 2011, 01:16

TanenRom
Здай,пліз :-| , кльові інтернет магазини з найдешевшими цінами,щоб довго не шукати і не моніторити.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ремонт,поділіться точками )

Повідомлення TanenRom » 04 травня 2011, 01:26

Перлинка написав:TanenRom
Здай,пліз :-| , кльові інтернет магазини з найдешевшими цінами,щоб довго не шукати і не моніторити.


плитку ми купляли ось тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


крани, ванна, сантехніка ось тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


інших сайтів не пам"ятаю, хіба завтра чоловіка попитаю.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ремонт,поділіться точками )

Повідомлення Перлинка » 04 травня 2011, 21:13

знайшла шпалери в інтернеті по 161 грн,які в арскераміці під замовлення по 360 :omg:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ремонт,поділіться точками )

Повідомлення Yummy mummy » 04 травня 2011, 21:32

Перлинка На рахунок плитки,я б не радила через інтернет магазини,так як плитка дуже часто б"ється,надколюється,царапається при транспортуванні...Просто щоб потім не було лишньої мороки повертати її назад а решту дозамовляти...
Ми брали в магазині , і то мали клопоти,тай як одна плитка майже вся була легенько царапнута в одному кутику,то ми кожну плиточку передивлялися окремо на місці..
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Поперед.

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron