Глобальні оголошення!



Дитина не говорить

Розділ тимчасово закритий для запитань

Дитина не говорить

Повідомлення гра з вогнем » 18 червня 2010, 22:40

Доброго дня.
Хлопчику 26 місяців. Говорить дуже мало.
Я читала, що з двох років вже варто звертатися до спеціаліста.
Скажіть, будь ласка, як має називатися цей спеціаліст і що саме він повинен перевіряти.

Ну і, слідуючи за попереднім дописом, коли варто починати переживати? (я-то вже вся спереживалася).

Зараз розкажу більше.
КР за показами, дитина доношена.
Нічим не хворіла, педіатр ніяких "зауважень" не мав і не має. Тому не направляє нас до інших лікарів.
Почав казати "ма" десь в 6 місяців, на мою думку осмислено почав говорити десь з року "мама" і "тато".
Зараз говорить переважно на своїй мові, гудить по свому, зі слів каже дуже мало, переважно "мама", "тато", "на", "ходи", "кака", "моньо", "нема", "киця", "ав-ав", "іго-го" - це ті слова, що кожен день каже.
З фраз каже тільки з двох слів "мама ходи", "киця нема" - приблизно так.

Я дуже переживаю за розвиток мовлення. Бавлюся з ним, пальчикові ігри граємо, артикуляційні вправи робимо, а він собі далі по свому говорить.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитина не говорить

Повідомлення Анастасія » 18 червня 2010, 23:17

Ви молодець, що так уважно ставитесь до розвитку мови Вашого малюка. Адже дуже часто батьки легковажать у цьому питанні. У Вашому випадку ситуація мене не дуже лякає, лепет ще часто зустрічається у такому віці, єдине хотілося б побільше фраз із 3-4 слів. Щоб прокосультуватися вам необхідно звернутися до невролога, лікар зможе встановити чи відповідає віку не лише мовленнєвий а й загальний психо-моторний розвиток. Окрім того іноді необхідно перевірити слух, оскільки часто проблеми із мовою зумовлені зниженням слуху. Якщо вищенаведене в нормі то можна ще порадитись із логопедом як краще займатися, а можна займатися і самим. Всього найкращого!
Анастасія Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 07 червня 2010, 00:26
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 31 раз.


Повернутись до Дитячий невролог (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість