Глобальні оголошення!



Обмін речовин і потіння...

Розділ тимчасово закритий для запитань

Обмін речовин і потіння...

Повідомлення happymami » 10 червня 2010, 13:02

В мене дочка4,5 роки СТРАШЕННО потіє. Навідміну від ровесників і просто всіх членів сім*ї. Зара я вже забираю від неї подушку на ніч, коли вона засинає і спить при відкритому балконі. Таке в неї з народження. Взимку ми гуляли в одному сведрику і накривали тільки РУШНИЧКОМ (сама зараз в шоці). Тобто - гаряча дівчинка. В неї були проблеми із закрепами - рідко какала. Зараз тільки налагодилося,шо частіше. Скажіть будь -ласка, може в неї нарушений обмін речовин? Ви щось можете порадити? Чи це питання до якогось іншого спеціаліста? Дякую.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Обмін речовин і потіння...

Повідомлення lyuda » 10 червня 2010, 17:09

Добрий день, в моєї донечки теж така поблема ще з дитинства (їй зараз 6 років). Дуже потіє особливо голова. А в літку вона просто як покупана така мокра. Дуже хотіла б почути вашу пораду стосовно цього. Наперед дякую.
lyuda Офлайн


 

Re: Обмін речовин і потіння...

Повідомлення Анастасія » 24 червня 2010, 23:20

Важко відразу сказати чим зумовлене таке потіння. Іноді у маленьких дітей пітливість виникає від дефіциту віт. Д. Тут необхідно розбиратися у кожному випадку окремо, я б радила обговорити це з Вашим педіатром.
Анастасія Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 07 червня 2010, 00:26
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 31 раз.


Повернутись до Дитячий невролог (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron