Глобальні оголошення!



Зведені стопи

Розділ тимчасово закритий для запитань

Зведені стопи

Повідомлення happymami » 10 червня 2010, 12:59

Дитині 4,5 роки. Діагноз ортопед поставив Зведені стопи (чи приведені. як там павильно?). Направив на шось типу електрофорезу і ЛФК. Питання - може ви знаєте вправи, котрі треба робити вдома з дитиною, щоб не їздити в ЛФК? Бо в таку спеку... Ше й з меншою дитиною... Трохи напряжно. Дякую
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Зведені стопи

Повідомлення Анастасія » 18 червня 2010, 23:34

трошки не зрозуміло щодо діагнозу, можливо плоско-вальгусна стопа? В такому випадку лікування повинне бути комплексним і тривалим. Найперше необхідно звернути увагу на взуття, воно повинно бути із твердим високим задником, для фіксації гомілково- ступневого суглобу, небажано носити мякі шльопанці. Обовязково повинен бути супінатор, а починаючи з осіннього періоду ідеальним варіантом була б ортопедична устілка, зроблена спеціально під ніжку Вашої дитини ( можна замовити у протезно ортопедичній майстерні). Ходити у взутті бажано навіть дома. Із вправ корисно ходити босоніж по землі, дрібним кулькам ( стара радянська рахівниця), гальці, масаж стопи, ванночки із морською сіллю ( люба дитяча сіль, 10 процедур на курс). Готові комплекси вправ можна знайти в інтернеті і в дитячих журналах. Раз в півріччя не завадить пройти професійний курс масажу та ЛФК. В Вашій ситуації звичайно можна трошки відстрочити курс лікування, думаю це не зашкодить.
Анастасія Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 07 червня 2010, 00:26
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 31 раз.

Re: Зведені стопи

Повідомлення happymami » 19 червня 2010, 11:45

дякую. от не знаю точно про правильний діагноз, не читала. оікар сказав - зведені стопи, то я й не здогадалася, шо то не лікарський діагноз, а на хлопський розум :lol: . Але шосьтаке він і казав про твердий заднік і час од часу вдівати мешта на іншу ногу, неправильно. Дякую.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))


Повернутись до Дитячий невролог (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей