Глобальні оголошення!



Шарф: тримання дитини при намотці за спину

Відповісти Відповісти

Смайлики
:arrow: :wink: :yes: :nea: :ha: :hi: ::Р: :crazy: :sad: :impossible: :scare: :aggressive: :dash: :ireful: :cry: :cray: :В): :new: :=): :rose: :kiss: :confused: :pardon: :aplo: :clapping: :dance: :dreams: :love: :bad: :mamba: :***: :cleaning: :working: :help: :dokter: :(): :+++:
Більше смайликів
BBCode увімкнено
[img] увімкнено
[flash] вимкнено
[url] увімкнено
Смайлики увімкнено
Огляд теми
   

Розгорнутий вигляд Огляд теми: Шарф: тримання дитини при намотці за спину

Re: шарф: тримання дитини при намотці за спину.

Повідомлення Olenka » 23 березня 2010, 03:38

Ти молодець!!!! Я завжди в тебе вірила!!! :D Умнічка!!!! :clapping: :rose: :kiss:
Можна трошки вище хлопця, якщо захочеш. Але, якщо йому і так цікаво - то не обов"язково :) Головне, що ти це зробила!!!!! Тепер тільки практика, практика, і з кожним разом все краще і швидше буде получатись.

Re: шарф: тримання дитини при намотці за спину.

Повідомлення Liza » 19 березня 2010, 12:48

та-даааам!
сьогодні день почався з перемог :)
вперше після твоїх порад, Оленко, взялася я вже конкретно за справу - і ось одразу маємо результат.
Зображення
Зображення
дитятор, як мені здається, не достатньо добре примотаний до мене, але все-таки мені дуже сподобалося :)

я спочатку оточила себе слінгом з отим зав"язанням (котре потім підтягла і затягла на грудь"ях) - трохи кострубато було - тоді дитятора посадила через бік.

Re: шарф: тримання дитини при намотці за спину.

Повідомлення Liza » 16 березня 2010, 12:20

а для мого дитинчатора не новинка сидіти на спині - я ж його в майї носю безпроблєм.

Re: шарф: тримання дитини при намотці за спину.

Повідомлення Olenka » 16 березня 2010, 02:16

Liza написав:пробувала я носити дитюна на спині, тримаючи його двома руками (забула при цьому казати "іго-го" :) ), але ж то трохи інше, бо я тримала його двома руками, а при намотці треба ж однією рукою переважно..

"іго-го" - то питання не принципове. :lol:
Ти молодець! Головне, відчути, що це не страшно. А ще корисно без слінгу так походити, щоб дитина звикла до перебування на спині. А то мотати руками, що трясуться дитину, що верещить гвалтом і виривається - не найприємніше в світі заняття :D . Можна спробувати тримати однією рукою, і переконатись, що однією рукою можна тримати так само надійно, як і двома - що це також не страшно. А потім можна пробувати різні намотки.

Ще, перед тим, як мотати дитину, можна спробувати на якомусь ведмедеві плюшевому, щоб знати куди які полотна мотати, щоб то все швидше потім реалізувати на дитині.

Re: шарф: тримання дитини при намотці за спину.

Повідомлення Liza » 15 березня 2010, 18:46

Olenka
оооо, дякую за розгорнуту консультацію :)
я вже кілька днів не займалася цим питанням через погане самопочуття, але цього тижня планую вже бути повністю одужавшою, тому, думаю, візьмуся за заспинні намотки знову найближчим часом.
пробувала я носити дитюна на спині, тримаючи його двома руками (забула при цьому казати "іго-го" :) ), але ж то трохи інше, бо я тримала його двома руками, а при намотці треба ж однією рукою переважно..

Re: шарф: тримання дитини при намотці за спину.

Повідомлення Olenka » 14 березня 2010, 05:49

Лізочка, як там в тебе успіхи? Чи пробувала? Чи щось получилось? Чи так і не вирішилась?

Основні принципи заспинних намоток:
- перші рази, якщо мама сама, краще пробувати мотатись над ліжком.
- ящо є хтось - попросити підстрахувати, але робити всі маніпуляції самій.
- попробувати поносити без слінгу
- якщо дитина не зафіксована слінгом, одна рука страхує дитину в області попи-ніжок-спини, друга робить маніпуляції із слінгом. Потім руки міняються.
- в процесі мотання не лишати один або два кінця ненатягнутими, щоб просто висіли. Вільний кінець, з яким нічого не робиш, затиснути міцно між колінками в натягнутому стані. Той, з яким робляться маніпуляції, також має бути натягнутим.
- в намотках кожне полотно має бути плотно притягнуте, починаючи з першого (якщо їх кілька). Цьому треба вчитись, не виходить з першого разу.
- правильною заспинна намотка рахується, якщо дитина плотно притягнута, колінка вище попи. Якщо у мами не виникає бажання відхилятись вперед, значить дитина притягнута достатньо плотно.
- дитину до 6 місяців бажано мотати на спину з ручками.
- дитині може протестувати проти сидіння на спині, якщо розміщена занадто низько, закритий обзор. То можна з самого початку дитину садити вище, щоб їй було щось видно з-за маминої спини.
- під час намотування бажано якось розважати дитину - дати слінгобуси, або просто буси, якусь іграшку, мамине волосся... :D. До речі, волосся можна підняти наверх, якщо хочеш, щоб воно у тебе лишилось :D . Ще можна легко підстрибувати і співати-говорити.


Ось ще кілька способів як посадити дитину на спину.
1) Через бедро. Я вже трохи розказувала - ось інструкція: Через бедро. Тільки я одразу одягаю слінг на дитину, коли вона сидить в мене на бедрі і разом із слінгом переміщаю на спину.
2) За ручки, дитина лежить. Дитина кладеться на слінг. Берете своїми руками "навхрест" ручки дитини, захоплюється одночасно слінг. Переноситься на спину. За ручки
3) За ручки, дитина сидить або стоїть - те саме, що перше, тільки дитина сидить на ліжку (кріслі), або стоїть.
4) Не за ручки, а під мишки, за верхню частину ручок біля плечей. Слінг захоплюється разом з ручками. Дитина також може лежати, сидіти чи стояти.
5) Дитина сидить в кріслі, на ліжку на слінгу. Мама сідає спиною до дитини, захоплює слінг разом з дитиною.
6) Майже як через бедро. Мама одну ногу ставить на якусь опору, щоб нога була паралельна підлозі. Дитина садиться на ногу, на спинку "приставляється" слінг. Потім дитина переміщається поступово на спину разом із слінгом.

Получається, що для несидячої дитини підходить спосіб 1), 2), 4).
Вище дитина розміщається на спині при "закиданнях": 2), 3), 4.
Якщо дитина надто низько на спині, то її можна підняти вище. Для цього треба, коли дитина вже сидить на спині, міцно взяти двома руками в районі попи-ніжок-спинки. Легко підстрибуючи, перемістити дитину вище.

Ще одна "хитрість": для того, щоб попа не випадала із слінгу (наприклад, в намотках типу "рюкзак"), дитину ще на етапі закидання на спину, треба "садити" на слінг. При чому, щоб попа приходилась не на край слінгу, а, десь ближче до середини. Тоді під попою-ніжками буде достатньо тканини, щоб попа не вислизала.

Re: шарф: тримання дитини при намотці за спину.

Повідомлення Olenka » 09 березня 2010, 14:03

Спробуй посадити через бедро над ліжком і потримати на спині дитину без слінгу, тримаючи руками. Стояти спиною до ліжка. Просто постояти так. Ти будеш міцно тримати його руками за ніжки, попку, спинку, стояти над ліжком - і це абсолютно безпечно!! Просто попробуй!

Re: шарф: тримання дитини при намотці за спину.

Повідомлення Liza » 09 березня 2010, 13:53

носити на спині без слінга?? о, ніііі, страшно собі це уявити.
боюся вчитися так відчувати дитину :(
як саджу його на спину? конєшно ніяк :(. мене якраз і цікавить та "купа способів, як це зробити", точніше один із найбезпечніших.
спробую спробувати саджати через бедро.

Святун ще не сидить, але пробує сидіти на моєму пузі.

Re: шарф: тримання дитини при намотці за спину.

Повідомлення Olenka » 09 березня 2010, 13:37

Так, намотування з чоловіком - це щось! :)
Нічого, нічого, ти ще так наловчишся, що інших вчити будеш!

По-перше, ти мені скажи, чи носиш ти малечу на спині без слінгу? Це дуже допомагає позбутись страхів мамі, і звикнути до нового положення дитині! Просто помісти Святіка на спину і побігай так по хаті з вигуками "і-го-го!" :D , тримаючи його руками під попу і спинку. Ти навчишся відчувати дитину, впевнишся, що дитина нікуди не тікає і не випадає :).

А ще скажи, як ти садиш дитину на спину? Бо є купа способів, як це зробити. Закидання за ручки - це один з них, і, дійсно, може бути трохи страшно робити це перші рази. Мені найбільше подобається - через бедро. Ось тут можна подивитись: через бедро на спину. Є ще інші способи, якщо не получиться так - будемо пробувати ще інакше. До речі, твій Святик вже сидить чи ще ні?

Так що, домашнє завдання тобі: спробувати посадити на спину через бедро і погратися в коника кілька днів :D Розкажеш, що з того вийде.

Шарф: тримання дитини при намотці за спину

Повідомлення Liza » 07 березня 2010, 22:39

Olenka, моєму "кабанчику" вже півроку, а я досі не освоїлася із наспинними намотуваннями шарфа без сторонньої допомоги, причому, якщо мені чоловік допомагає, то відбувається ціла епопея з поясненнями і нервуваннями, якщо я пробую намотати новим способом (таким чином нам не вдалася намотка мань'яка). чесно кажучи ще не пробувала "наносити" малого на спину, тримаючи за руки - боюся (але під час ранкової зарядки я його підіймаю за руки).
чи є якісь способи безпечних намотувань для таких боягузок, як я?

Догори

cron