Валя85 » 28 жовтня 2013, 10:51
Ми також відвідували школу материнства. При першій вагітності у 2009 році, ходила у школу під аркою. Було цікаво! Ми планували партнерські пологи, разом з чоловіком ходили на заняття, купили акушерський набір для чоловіка, але у листопаді 2009 р. якраз була епідемія грипу і його не пустили ні в родзал, ні потім в палату. Але акушерський набір ще пригодився
. Другу лялю народжували вже разом!!! На заняття ходила в ЖК №2. Теж сподобалось! Заняття були цікаві і навіть веселі. Пам*ятаю, як лікар, яка вела заняття, до списку, необхідного саме для родзалу, додала сирники. Так, звичайні домашні сирники. Ми сміялись, а сирники навіщо. Виявляється, якщо схватки (особливо при перших пологах) тривають довго, то щоб набратись сил, можна перекусити печивом і сирниками, бо вони швидко не псуються. Думаю, перекус в той момент більш актуальний для тата, ніж для мами.
Ми також відвідували школу материнства. При першій вагітності у 2009 році, ходила у школу під аркою. Було цікаво! Ми планували партнерські пологи, разом з чоловіком ходили на заняття, купили акушерський набір для чоловіка, але у листопаді 2009 р. якраз була епідемія грипу і його не пустили ні в родзал, ні потім в палату. Але акушерський набір ще пригодився :ha: . Другу лялю народжували вже разом!!! На заняття ходила в ЖК №2. Теж сподобалось! Заняття були цікаві і навіть веселі. Пам*ятаю, як лікар, яка вела заняття, до списку, необхідного саме для родзалу, додала сирники. Так, звичайні домашні сирники. Ми сміялись, а сирники навіщо. Виявляється, якщо схватки (особливо при перших пологах) тривають довго, то щоб набратись сил, можна перекусити печивом і сирниками, бо вони швидко не псуються. Думаю, перекус в той момент більш актуальний для тата, ніж для мами. :hi: