Глобальні оголошення!



Шкільна програма

Відповісти Відповісти

Смайлики
:arrow: :wink: :yes: :nea: :ha: :hi: ::Р: :crazy: :sad: :impossible: :scare: :aggressive: :dash: :ireful: :cry: :cray: :В): :new: :=): :rose: :kiss: :confused: :pardon: :aplo: :clapping: :dance: :dreams: :love: :bad: :mamba: :***: :cleaning: :working: :help: :dokter: :(): :+++:
Більше смайликів
BBCode увімкнено
[img] увімкнено
[flash] вимкнено
[url] увімкнено
Смайлики увімкнено
Огляд теми
   

Розгорнутий вигляд Огляд теми: Шкільна програма

Re: Шкільна програма

Повідомлення erinaceus » 25 вересня 2017, 23:10

Наболіле про домашні завдання

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


100%!!!

Re: Шкільна програма

Повідомлення Nymydora » 22 квітня 2012, 16:58

Таранька, добре, що не в оригіналі ще :crazy: :crazy: :crazy:
Хоча на якій підставі в країні з домінуючою ххристиянською релігією вводять Коран - не відомо. ТОді вже мала би бути оглядова тема про священні книги світу чи що...
закрадається підозра, що це якась змова, чесслово

Re: Шкільна програма

Повідомлення taranjka » 22 квітня 2012, 16:53

а я не проти Корану, якщо вже й Біблію вчать. Ну і "Тібетську книгу мертвих" :wink:

Re: Шкільна програма

Повідомлення Nymydora » 22 квітня 2012, 16:46

Якщо ту програму введуть в школі, то совісним вчителям зарубіжки доведеться на позакласне на свій страх і ризик давати дітям книжки, відповідні до їхнього віку. Це програма цілеспрямованого отуплення нації.

Re: Шкільна програма

Повідомлення мамуся » 22 квітня 2012, 15:37

Я, наприклад, була дуже здивована, коли перед п'ятим класом моїй дитині дали список літератури і я там побачила Гаррі Поттера, бо я собі думала що то такі книжки читають діти на дозвіллі, а не примусово вивчають в школі.

Re: Шкільна програма

Повідомлення КлубНіка » 22 квітня 2012, 15:19

Я закінчила школу не так вже і давно, но за ці 5-ть років стільки всього помінялось. Діти зараз дуже перегружені тою програмою! А ще якщо зарубіжну втиснуть в програму до 9-го класу то це взагалі, я чесно кажучи читаючи деякі твори в 11 класі незавжди розуміла їх суть, а що ж говорити про 9-й, а тим паче 5-6 клас. Завши собі згадую слова своєї історички " Діти я вас прошу, не читайте ви тих підручників, нехай їх читають ті професори яі їх написали. бо вони їх явно для себе писали" і давала нам конспекти і ксерокси з тим що вона вважала за потрібне і правильне, і нічого, всі гарно знали історію, і екзамен з історії всі на 8-11 поздавали і у вузи поступили.

Re: Шкільна програма

Повідомлення Lesya » 22 квітня 2012, 15:00

Я дивуюся, що немає в списку Донцової і ін авторів детективчиків і порно-романів. Цей світ таки з"їхав з лузду!

Re: Шкільна програма

Повідомлення oksana.tesliuk » 22 квітня 2012, 12:26

оооооооо, це ще не все )
найбільше вражає "необхідність" вивчення Корану в 8-му класі середньої школи
як так піде і далі, скоро будемо відвойовувати власних дітей у школи
Зображення

Табачнику в школах не потрібні "Фауст", "Маленький принц" і "Мауглі"
Міносвіти розробило нову програму іноземної літератури для учнів 5- 9-х класів, виключивши зі списку літератури "Фауста" Ґете.
Про це пише газета Сегодня.
Так, планується, що діти будуть вивчати "Гаррі Поттера" і "Алхіміка", а читати "Фауста" і "Божественну комедію" їх уже не зобов'яжуть.
Із Ґете школярам запропонують лише кілька віршів, а Данте вивчать по одному сонету.
Також зі списку літератури за 5 клас приберуть "Мауглі" Кіплінга, а також пропонується забрати зі списку "Маленького принца" Антуана де Сент-Екзюпері.
Тепер в 8 класі дітям пропонується вивчати Біблію й Коран, а крім цього замість 7-го класу - "Ромео й Джульєтту" Шекспіра.
У міністерстві відзначають, що проект створений, щоб осучаснити курс іноземної літератури.
Програма буде затверджена 26 квітня, а поки ініціативна група вчителів веде переговори із заступником міністра освіти, "і вони намагаються знайти консенсус".

Шкільна програма

Повідомлення mari » 19 квітня 2012, 10:37

Фантастичні програми тепер у школах. Не знаю як вам, але я точно по такій програмі не вчилась, і нічого- нормальна виросла. Про нормальність і здорову нервову систему наших дітей і експерименти над ними-можна писати багато.

візьмемо один з легких предметів: Світова
От з вв до завтра в 5 класі задали прочитати МЕрі Попінс. Це окрмі того що є ще інші уроки. Перед тим був Том Соєр, і Пеппі(не менше як 100 стор.в кожній книзі, в Мері -менеше трохи). Читає трохи мала, це при тому що вона любить читати, але не встигає ніяк, трохи я їй пропускаю і шукаю саме головне.

От сьогодні ще більше вразилась цією статтею:
На початку квітня цього року в Київському будинку вчителя відбулася презентація нового проекту зі світової літератури (проект Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту та Полтавського державного педагогічного університету ім. Короленка) для 5 — 9 класів загальноосвітніх шкіл. Після його обговорення вчителі звернулися в газету «День» за підтримкою, оскільки вважають, що пропонований курс може взагалі витіснити предмет «Світова література» зі старшої школи. За словами освітян, у новому проекті вивчення курсу світової літератури за 10 — 11 класи пропонується «втиснути» в 5 — 9 класи. Вчителі стурбовані тим, що, з одного боку, відбудеться перевантаження програми, з іншого — програма старшої школи не відповідає рівню розвитку дітей 5 — 9 класів.

Освітяни Києва засудили проект — під зверненням до міністра Дмитра Табачника підписалися близько сотні вчителів. Вони вимагають переглянути проект програми зі світової літератури й залучити до його вдосконалення «незаангажованих і авторитетних фахівців». «Ми гостро стривожені тим, що такий проект для 5 — 9 класів, прийнятий без справжнього демократичного обговорення вчительською спільнотою, може надати поштовх до повного витіснення предмету «Світова література» з базового рівня старшої школи, що призведе як до масового звільнення вчителів, так і до ліквідації головного виховного чинника старшокласників, що в свою чергу призведе до погіршення стану духовного здоров’я нації», — йдеться у зверненні вчителів і науковців Києва. Освітяни апелюють до того, що негативну оцінку проекту надала кафедра методики викладання російської мови і світової літератури Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

У свою чергу в МОНмолодьспорту на це заявляють, що завдяки новому проекту зі світової літератури для 5 — 9 класів відбудеться «розвантаження» й «осучаснення» освіти. «Будь-які зміни мають відбуватися заради дітей, щоб прірва непорозуміння у сучасному технізованому світі (в якому діти орієнтуються набагато краще, ніж дорослі) зменшувалася», — вважають у міністерстві. Тож «вивільнення», очевидно, буде здійснюватися під інформатику та економічні дисципліни.

Проект обговорюватиметься до 20 квітня цього року, і приблизно 26 квітня його планують затвердити. За планами МОН-молодьспорту, він має вступити в дію з наступного навчального року.
Автори нової програми пропонують закінчити вивчення літератури в 9-му класі (тобто планується, що курсу «Світова література» в ЗОШ в 10 — 11 класах не буде). Твори ж постмодерну вводять в 9-му класі. Це — складні твори для розуміння: Милорад Павич, Хемінгуей, Аполлінер, Рільке, Ахматова. В цьому віці дитина інтелектуально не спроможна сприймати їх. При цьому в Міносвіти говорять про розвантаження, хоча відбувається перевантаження. Уроки літератури у 10 — 11 класах віддадуть на інші дисципліни,
Важливо й те, що дуже часто ми з курсом «Українська література» проходимо паралельно вивчення текстів. І от як ми будемо говорити в 9-му класі про постмодерн, якщо на українській літературі про це ще не говорили? Все порушується... Сама ж по собі програма — жахлива. Є дуже багато текстів, які взагалі нічого цінного не несуть. Натомість можна було скористатися списком імен літературної премії Андерсена — це світова премія, яка присуджується авторам, які створюють літературу для шкільного, середнього і молодшого віку. Ми ж нарахували всього чотири прізвища лауреатів цієї премії на весь курс світової літератури. Якщо говорити про інтелектуальне перевантаження, то, наприклад, в 9-му класі пропонується «Собаче серце» Булгакова. Щоб його зрозуміти, потрібно знати історію, а її вивчають у старших класах. Натомість немає текстів Екзюпері — вони вважаються непотрібними. Я вважаю, що так ми можемо втратити не тільки курс, а й дітей, з якими можна спілкуватися.

з газети ДОБА.


Отак , то, куди іде школа- незрозуміло, але явно не в кращий бік.

Догори

cron