Глобальні оголошення!



Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Модератор: taranjka

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Nymydora » 15 серпня 2011, 01:17

Ми були в Ільцях за 60 грн з людини. Залишилася задоволена
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення mavpusya » 15 серпня 2011, 01:48

Ми були в Яремче, котедж Ручай, рекомендую.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

10 хв ходьби від місцевого ринку і 20 від рошенівської площадки :)

"Ведмежа гора" дуже класний ресторан, готель напевно ще кращий. Смакота, але ціни не дешеві. Олені трішки вище по дорозі, що веде до ведмежої гори. Обовязково зїздіть в гори і до водоспаду. Ми були коло Гуку, ненадихаєшся. :omg: :-|
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення happymami » 15 серпня 2011, 11:16

Була в Луцьку. Красивішого і чистішого міста ще не бачила. І люди просто мега кльові. Хочу там жити :istereka:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення mavpusya » 15 серпня 2011, 14:38

krapk@ Ми брали весь котедж, нас було три сім"ї. Можна винайняти лише другий поверх, там є кухня. Бо на першому лише чайник і холодильник. Посуд господиня дає свій. При потребі може готувати, але потреби не виникало. Зранку хлопці ходили на базар за бринзою, ягодами, сметаною, ми тим снідали із чаєм. Взяли із собою мясо і рибу, то в обід розпалювали мангал і готували собі обід. У господарів він є на подвірї і величезна альтанка, то ми і в дощ були цілий день на дворі. Ще є гойдалка велика. діти постійно там гойдались, крита, в дощ можна без проблем там гратись. На вечерю ходили в місто. Гоподиня Вам порадить, де смачніше.
На другому поверсі дві кімнати, у кожній санвузол і душова, кухня і великий балкон легко розміститься чоловік шість, із видом на гори. Якщо буде потреба, то виставлю тут фотки. На першому поверсі ванна і санвузол. Кімната обшита деревом, пахне так, мммм, ми там жили, я засинала швидше дитини і татко нас постійно будив зі сну, а то б спали сутками :oops:
Ще на подвірї є невеличка галявина пограти футбол і лежаки позасмагати, чи подрімати на дворі. Чисто, охайно, господарів майже не бачили. У них є хлопчик 3 рочки, то самокат, велосипед, бадмінтон на подвірї є, також ними користувались.
2 хвилини від котеджу є потічок, то в гарну погоду туди можна сходити скупатись, ми не купались, бо потрапили у пору дощів, було холодно. Просто ходили послухати шум річечки.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення mavpusya » 15 серпня 2011, 23:55

дуже багато фоток | +
ОленіЗображення
Куцьки
Зображення
Яречманський водоспад
Зображення
Зображення
Водоспад Гук
Зображення

Котедж "Ручай"
Зображення
Зображення
Гойдалка і мангал
Зображення
Альтанка
Зображення
Зображення
Зображення
Подвіря
Зображення
Входи до котеджу, перший і другий поверх окремо
Зображення
Балкон кухні, тут постійно тусувались діти, їли, малювали і спали б, якби ліжко було :)
Зображення
Кухня, є мікрохвильовка і електроплита
Зображення
Зображення
Зображення
Вигляд з балкону
Зображення
Зображення
2-й поверх кімнати
Зображення
Зображення
Зображення
На першому поверсі нема фоток без нас :tipok: Там точно так, як на сайті.
Будинок господарів
Зображення
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Yummy mummy » 18 серпня 2011, 02:25

krapk@ написав:Yummy mummy ауу ти вже є??? Як там відпочинок?? Розказуй давай!!! Бо вже 23 ми маємо їхати. А ці господарі що Оксана дала зайняті (каже має бути 12 чоловік 27 тобто всі вихідні), і вже кажуть 50 грн.

О,так ми вже є ;-) ....
Ми зупинялися в Микуличині ,це десь 8 кілометрів від Яремче в сторону Буковелі, а до Буковелі десь кілометрів 25....
Якщо їхати машиною то взагалі немає різниці де зупинятися, тільки в самій Буковелі ціни крутіші,а так і Яремче, і Микуличин , і Татарів (це там недалечко водоспад Гук і дачі Ющенка) і інші села підходять...
Так як я не допросилася нахвалених контактів :? -то ми їхали на угад, наперед ні до кого не звонила і не домовлялася....Вирішили що на місці будемо щось шукати....Але я на всяк випадок повиписувала декілька телефонів , які нам підходили і за умовами і за цінами.... В перший подзвонили, сподобалося , в ньому і залишилися....
Зупинялися ми тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, взагальному задоволена, ми платили 50 грн за чоловіка,можна було за 75 з душем в номері, але так як ми були одні в будиночку- то вибрали економ клас..
В номері двоспальне ліжко ,тумбочки, шафка, маленький диванчик ,трюмо з дзеркалом і телевізор....На поверсі туалет і душ...
Кухня була окремо в маленькому будиночку на вулиці ,разом зі столовкою вразі дощу...Харчування в них за бажанням...Недалечко ресторанчик, в якому можна смачно і недорого поїсти...Але ми кожного вечора робили шашличок(м"ясо і все необхідне можна купити на базарчику в Яремче),господар кожного вечора допомагав розпалювати мангал,на сніданок перебивалися що під руку попадало,а обідати ходили в кафешку....

А взагалі в доміку ми тільки спали,а так цілими днями десь їздили, тому на сам котедж великої уваги не зверталося....
| +
Зображення
Зображення
Зображення

Знайомі минулого року відпочивали тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
то задоволені на всі 100%,там дуже і дуже гарно, (ми ходили туди на розглядини), зразу під лісом, і басейн невеличкий є ,і річечка тече по подвір"ю, але ціни там трохи вищі...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Yummy mummy » 18 серпня 2011, 03:38

А відпочили ми просто Мега-Супер-Класно :гуд: ,дуже сподобалося, хочу ще :istereka: .....
В Яремче були на водоспаді Пробій,ходили до звіринця до оленів і диких кабанчиків,заходили в ресторан-музей "Гуцульщина",який нам дуже нахвалили, але нічього особливого там не побачила, кухня як кухня ,правда дорогувато, покаталися на конях, ходили до скель Довбуша....
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Їздили на Буковель,піднімалися на гору підйомником, правда нам всі дивувалися як ми з такою малечею рішилися на підйомник, а старші люди навіть просилися з ним сфоткатися, то Влад в нас трохи ручною мавпочкою побув :grin: ...Краєвид з гори-красотіща,аж подих захоплює(висота 1139 метрів) :crazy: ...Ще там є штучне озерце-платне, можна і покупатися і на форель подивитися, тай ловити там її можна(правда смішно)...
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Ще їздили до Урочища Женець ,до водоспаду Гук(це вже здається село Татарів), природа красивенна, повітря аж легені розриває....
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

В Микуличині ходили до річки,навіть переходили її, пробували ловити форель ,але крім річкових бичків так нічього і не спіймали, збирали камінці, ходили до лісу ....
Їздили в Ворохту, на Верховину до Яблунецького перевалу,де також відкриваються шикарні краєвиди,тут вже починається Закарпатська область...
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

А в останній день, по дорозі додому їхали через Косів, Коломию нажаль не зупиняючись за браком часу, але заїжали в Шешори- то то взагалі "бомба","сріблясті водоспади" мені дуже сподобалося, так як мені нехватало озер в яких можна похлюпатися(а гірські річки були занадто холодні), то в Шешорах в водоспаді ми відірвалися.....Синочку так сподобалося булькатися у воді, що ледве вдалося його звідти витягнути....
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Одним словом відпочинок був активний, 5 днів нам було замало, але вдалий на всі 100балів :гуд: ....
А одні мої знайомі були 3 дні -то казали що немає що так довго в Карпатах робити :? ....Це напевно залежить як відпочивати, звісно якщо сидіти в котеджі, їсти ,пити, то стане скучно і на другий день....
Маю надію скоро поїхати знову, і підкорити Говерлу(правда чоловік ще не знає про мої плани :grin: )...
Ой щось я увлєклася, получився такий собі твір "Як ви провели свої літні канікули" :lol: ....Ну нічього, може комусь пригодиться... :roses:
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення krapk@ » 18 серпня 2011, 11:04

Yummy mummy то ти на підйомник брала малого на руки чи як?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Yummy mummy » 19 серпня 2011, 00:44

krapk@ написав:Yummy mummy то ти на підйомник брала малого на руки чи як?

Таня я вдягала малого в рюкзак,щоб спокійніше було,бо я сама страшенно боюся висоти :oops: ....Без рюкзака, а просто на руках я б напевно не ризукнула....
Коли їхали на гору то спочатку йому було цікаво,роздивлявся все навкруги, але в кінці йому надоїло і нам приходилося його забавляти(їхати хвилин 15-20)....
А назад спускалися- дрімаючи і гамаючи молочко :-| ....
Трохи старшеньких діток сажають самих в крісло, але я б не ризикувала,мало шо вздумається дитинці,a захист там не дуже....Думаю на руках спокійніше....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Хто куди їздив? Місця, які дуже сподобались

Повідомлення Yummy mummy » 19 серпня 2011, 00:49

Sawwku Цього тижня точно не получится :( ..
Oksana Та нічього страшного, нас бажаючих багатенько було...Просто з малим хотілося вже на провірене місце їхати....Але все гуд, також хороше місце знайшли і класно відпочили..Дякую :roses: !
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron