Глобальні оголошення!



Синдром тітки

Всі ми колись були дівчатками...))))

Синдром тітки

Повідомлення krapk@ » 05 серпня 2011, 16:37

Пройшла я в неті тест, і бачу що "починаю старіти душею". Як перемогти ту тітку, яка засідає в душі? От пару висновків:
1. все треба робити з легкістю і любов'ю, так так навіть мити ту ненависну сковорідку.
2. балувати себе-купувати хороші духи, білизну
3. ви нікому нічого не повинні, крім своїх дітей
4. не думати що скажуть люди-важко, але треба
5. про високі каблуки і сексуальну юбку не буду, бо стиль в кожної свій, але вихід хоч раз в тиждень в гарному святковому одязі, мусить бути.
6. якщо вибирати між сексом і готовкою борща, вибираємо секс :lol:
7. те що я є, вже класний привід для радості. Іншої такої нема і не буде.

Ну щось тапу такого. А ви боритеся з тіткою-занудою в собі? Завжди перемагає дівчинка?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Синдром тітки

Повідомлення Ludmila » 05 серпня 2011, 17:00

Ношу джинси і футболки, блузочки там всякі, взуття на підборах, балую себе гарними парфумами, люблю дивитись мультики, а тепер маю союзницю в тому ділі - донечку :grin: , намагаюсь з оптимізмом ставитись до всіх негараздів, тоді легше на душі ;-)

А ще просто люблю життя!!!!!! :heart:
Востаннє редагувалось Ludmila в 05 серпня 2011, 17:01, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Синдром тітки

Повідомлення Alisa » 05 серпня 2011, 21:17

Головне, перемагаючи в собі тітку, не заробити синдром вічної дівчинки :)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Синдром тітки

Повідомлення Liljondr » 05 серпня 2011, 22:46

а мені здається дівчинкою нам вже не бути
у нас обовязків багато - і перед дітьми і перед чоловіком
незнаю як у тих хто з батьками живе - але мені треба все зробити - і їсти приготовити і дітей причепурити і хоч елеметарний порядок зробити

так що за тими каструлями можна забути що ти не машина а жінка

але зі всіма пунктами погоджуюся - можна навіть сказати що майже все відповідає мені в теперішньому часі
та дівчатком себе не відчуваю
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Синдром тітки

Повідомлення Nymydora » 05 серпня 2011, 23:53

Аліса, не в брову, а в око :lol: :lol: :lol:
а я себе вічною дівчинкою почуваю. Навіть доводиться нагадувати собі, що я вже троха тітка. Зате з'явився страх, що зовнішність перестає відповідати стану душі. Смішно дуже виглядає, коли жінка, яка не виглядає, як дівчинка, вдягається і малюється, як малолєтка. Смішно і сумно...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Синдром тітки

Повідомлення oksana.tesliuk » 06 серпня 2011, 00:05

Зате гарно, коли в 40-річної жінки блищать очі від щастя, а біля тих очей морщинки від посмішок :)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Синдром тітки

Повідомлення Marta » 06 серпня 2011, 00:39

oksana.tesliuk написав:Зате гарно, коли в 40-річної жінки блищать очі від щастя, а біля тих очей морщинки від посмішок :)


От якраз і в очах діло, хоч ти в футболці і джинсах, чи в спідниці на каблуках- коли в очах сум, втома, розчарування, підозра, т.д.- то і в 20 років виглядатимеш на 40, а коли щастя в душі і очі світяться, коли ти робиш щось, що дійсно приносить задоволення- то навіть морщини роблять тебе надзвичайно молодою.
Marta Офлайн


 

Re: Синдром тітки

Повідомлення musya » 06 серпня 2011, 10:46

Колись була свідком розмови двох тіток (років по 24-25), вони обурювались "...як то так, вона заміжня і має дитину, а вдягнула коротку спідницю" :dash: . Самі ж вони були одягнуті так як жінки років 50-60. Чогось зараз в багатьох (особливо сільських дівчат) побутує стереотип, що якщо ти маєш чоловіка, то потрібно вдягнути хустку і паранжу і сидіти в дома :evil: .
А щодо мене, то я в душі на всі 100 дівчинка. Ну так по дискотеках зараз не бігаю (не вистачає часу), але постійно ходжу в коротких спідницях, облягаючих джинсах і футболках, а підбори - це взагалі моя слабість (ще з школи ходжу на високих каблуках) :grin: . А і ще нікуди не вийду хоча б без легенького макіяжу. :flag:
musya Офлайн


 

Re: Синдром тітки

Повідомлення happymami » 06 серпня 2011, 12:41

Гі. Ну мені то не грозить))) По перше, не навантажую себе лишнім. Навчилася відмовляти людям, коли я загружена якимись справами, навіть якшо пропонують великі гроші за роботу. Навчилася відмовляти людям в зустрічах та спілкуванні, якшо ці розмови пусті і тільки час на них трачу. Крім того, навчилася відриватися від дітей. Даю мужу двійко і кажу - два дні ви живете без мене. А сама роблю дітям щасливу маму десь по лісах-горах)))) Спочатку дзвонила кожні 10 хв, як там вони без мене. Тепер деколи забуваю навіть перед сном пердзвонити. Зато коли така помолодівша приїжджаю, то навіть з доцьою скачу в класіки і скакалки. Бо таки відпочинок омолоджує, а не джинси і футболки ;) Крім того, важливий вплив на вашу "тітковість" має коло спілкування. З дітиськами 20-27 років не дуже себе відчуватимеш старою. Ну, це при умові. шо у вас схожі інтереси. любов до музики, чи взагалі є про що поговорити. Бо інколи можеш стояти і думати "Де я попала", коли вони говорять про речв, які для тебе ультрасучасні))))) Крім того я відчуваю себе тіткою тоді, коли сумую. Тому стараюся завжди бути в позитиві. А. І ще. Коли поправляюся - думаю, шо виглядаю старше. Тому я завжди дримба і тому почуваюся школяркою (іноді :lol: )
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Синдром тітки

Повідомлення mavpusya » 06 серпня 2011, 13:56

В мене часто зворотня проблема :) Мені чоловік постійно нагадує, що я вже жінка, поки не було дитини, а тепер, що я вже мама, що життя потрібно сприймати серйозніше і не все так просто. Почала одягати до коротких плать легінси :oops: Далі колекціоную кеди, кросівки і джинси :grin: Зате свекруха любить мені дарувати такі тінейджерські речі, бо знає, що догодить. А я чоловікові кажу, це ж твоя мама подарувала, мушу носити. :grin:
А про стан душі, то напевно вже не така дівчинка, якою здаюсь своєму серйозному чоловікові, але ще не тітка, чи може тітка? :?
Дівчинку дуже допомагають підтримувати різнокольорова білизна, в горошки, медведики, а також скриньки із спогадами про дитинство (кульчик без пари, кулон, бабусині буси, які вона мені вдарувала на 16, мамине колечко). Коли дуже зле, залажу в свої скриньки і відживаю.... А ще коли завяжу мальвінку, то взагалі настрій супер :beauty:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron