Глобальні оголошення!



Гуртожиток (цікаві згадки і історії)

Модератор: krapk@

Re: Гуртожиток (цікаві згадки і історії)

Повідомлення Mary Awa » 12 липня 2011, 14:06

Жила 4 роки в гуртожитку, коли навчалася в медучилищі, і 2 роки під час навчання в університеті. І далі б жила, якби не сімя :) Було дуже весело і цікаво :) Головне, щоб однокімнатники мали спільні інтереси.
Було дуже багато смішних історій. Памятаю, на 2-му курсі училища, я вирішила зекономити на салоні і вибілитись в "домашніх" умовах. Нанесли мені дівчата фарбу, тримала 40хв, а за той час воду в гуртожитку виключили :scare: . Чекали-чекали поки включать, вже й шкіра голови почала пекти. Злякалася, що залишусь взагалі без волосся :scare: Вирішили відкривати 3-літрові компоти (з винограду, черешень) і ними змивати фарбу :lol: Ось і ходила я пару днів світло-рожево-фіолетова :lol:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Гуртожиток (цікаві згадки і історії)

Повідомлення Ira » 12 липня 2011, 14:07

:lol: :lol: :lol: Без волосся не залишилась?
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Гуртожиток (цікаві згадки і історії)

Повідомлення Mary Awa » 12 липня 2011, 14:15

Та ні, лише трошки повилазило :lol: Бідненьке, вже стільки перефарбувань перенесло :grin: Я була вже всіх кольорів веселки :lol: Поки що - брюнетка :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Гуртожиток (цікаві згадки і історії)

Повідомлення westa » 17 лютого 2013, 23:18

Ех , ностальгія !..Я б з превеликим задоволенням повернулася в "гуртожитські " часи . В різних гуртожитках , причому в різних містах я провела майже 10 років (враховуючи першу роботу ).Найвеселіше було в Києві , коли після дороги і 8-годинної черги на реєстрацію і поселення виявилося , що нас поселили 7 дівчат в одну кімнату на 5 ліжок. Поки ми всі посходилися і порахувалися , то робочий день закінчився ( а було це в п"ятницю :dash: ) і нам прийшлося в терміновому порядку знайомитися з половиною гуртожитку , щоб знайти два місця , розселялися по жеребу.
Ще згадується Щедрий вечір на 41 страву ( деякі дублювалися ) і 32 персони , колядки і щедрівки в трамваях і метро. Веселі були часи. Вчилися , працювали і театри ходили ... Не те , що зараз - розлінилася :scare:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Гуртожиток (цікаві згадки і історії)

Повідомлення nadusha » 18 лютого 2013, 09:52

О! І в мене є цікавенька історія про гуртожиток! Я тоді жила в другому гуртожитку від педагогічного. В основному поряд з філологами там мешкали фізкультурники. Ми подружились з земляками моєї співмешканки - двома хлопцями-борцями Женею і Павлом. Приходять одного разу вони такі якісь загадкові на вечерю... Повечеряли, посиділи за столом, подякували і пішли. Ми собі розбалакались, теревенимо про те, про се... Відкриваються двері, заходить інший фізкультурник Василь (мій земляк, а зараз навіть кум!), і із загадковим виразом обличчя, приставивши палець до губ (Тихо!) , починає щось шукати...
Ми з Оленкою квадратними очима довго на те все дивились... А виявилось, що хлопці-борці заховали нам під стіл жучок для прослуховування, Зловили на радіо сигнал і любенько собі слухали нашу розмову... А Василь по щасливому збігу теж шукав хвилю на радіо і знайшов нас, впізнав і прийшов рятувати...

Закінчилась ця історія двома відерками морозива, які ми зажадали як викуп за жучок! Стільки морозива я ще ніколи не їла!!!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Гуртожиток (цікаві згадки і історії)

Повідомлення flower » 18 лютого 2013, 09:54

от шпійони йо ма йо :hi:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Гуртожиток (цікаві згадки і історії)

Повідомлення ooolja » 11 грудня 2015, 15:48

Теж пощастило жити в гуртожитку. Супер!!! Ностальгія є за тими безтурботними днями. Там і з чоловіком своїм познайомилася;)
ooolja Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 31 січня 2015, 11:58
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 4 раз.
Діти: Донечка, синочок

Поперед.

Повернутись до До того, як я стала мамою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron