Глобальні оголошення!



А ви відстоюєте свої права?

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення Chocolat » 17 листопада 2010, 16:56

О і я така ж сама. Як постфактум, приходять всякі вумні слова, аргументи. А так, мовчу, як школярка, що не вивчила урок...
Зате мій муж ТАКИЙ поборник справедливості, що ну! За нас двох! І завжди мені каже, що ми живемо в суспільстві хамів. І до них тре тільки так, без зайвих ввічливостей. Я з ним згідна, але такі ситуації тааак втомлюють :dash: .
Chocolat Офлайн


 

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення Перлинка » 17 листопада 2010, 21:40

[quote]борець за справедливість, тільки те і робить, що правди добивається - чи хтось десь неправий, чи товар неякісний, чи нахабство де яке. І я розумію, що так треба, але страшенно втомлююся в таких ситуаціях.


Я така ж як і твій чоловік,але розумію що не завжди боротись за справедливість є для мене вірним кроком.Іноді ситуації бувають дрібязкові,чи принципові,глобально у світі від цього нічого не поміняється,і я нікого не поміняю та не перевиховаю,а нервів потрачу багато.При здоровому глузді це розумію,але в запалі важко спинитись.Ця риса мені у житті як допомагає ,так і шкодить.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення Liza » 06 березня 2011, 15:11

я не завжди наважуюся вступитися за свої права, чи щось таке. може ще закомплексованість давнішня заважає...
ось, наприклад, ніяк не наважуюся попросити таксиста не розмовляти по мобілці під час їзди. але то може бльше через те, що боюся, що він не зможе контролювати ситуацію на дорозі, коли крім того і по мобілці говорить, і слухає, шо там я йому кажу з заднього сидіння (завжди сідаю на задні). після того, як поговорив, може ввже і немає смислу "махати кулаками" :(. але з тим треба щось робити!
кхм, збираюся з силами на наступний такий випадоки.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Nymydora » 14 червня 2011, 15:15

а мене всі грузять :dash: :dash: :dash: :dash:
і нема кому пожалітися, бо потім все сказане використовуєтсья в сімейних сварках один проти одного. Ну скільки можна :istereka: і все через ідіотський мій характер, що не можу толком за себе постояти. Навіть кричати не вмію так, щоб мене не перекричали. Загрузити мене - півхвилини роботи. І всім добре - замовкла нимидора і гарна дівчинка. Сил нема більше, а терплю. Я ж молодець, я ж всіх розумію, всім співчуваю, мені ж сваритися не хочеться, нащо ті скандали. Я краще послухаю і зроблю, щоб тільки в хаті тихо було. А що я про це все думаю, кому це цікаво... Це ж моя особиста справа... мля
це я тільки на аватарці така модна, а насправді - страус страусом. Конформістка нещасна, буеее.. :mrgreen:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення taranjka » 14 червня 2011, 15:52

Nymydora, мені б трохи більше конформізму до деяких людей, щоб шуму менше було. мо поділишся? :)
а аватарка файна, частіше на неї дивися і "перевтілишся" :roses:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Nymydora » 14 червня 2011, 15:53

taranjka написав:Nymydora, мені б трохи більше конформізму до деяких людей, щоб шуму менше було. мо поділишся? :)
а аватарка файна, частіше на неї дивися і "перевтілишся" :roses:

Таранька, давай мінятися - я тобі конформізм, а ти мені здоровий гав-гав.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення taranjka » 14 червня 2011, 16:10

сильно гавкати я не вмію, ну принаймні не пробувала :? я роблю "мордочку №.." (так колись це моя подруга назвала) на якій все написано і з спокійно-камяним виразом займаюся своїм ділом, чи відпочиваю (добре мені - добре моїй дитині, добре моєму мужу а на інших... ;-) )
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Nymydora » 14 червня 2011, 16:17

Як казала моя співробітниця (з таким же покладистим характером, через що на ній їздять всі, кому не лінь) - де б то якого озвєріну випити...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення гра з вогнем » 14 червня 2011, 16:21

Нимидора ти чого! Це ж кльово. що ти так вмієш!
Тіше єдєш - дальше будєш!

Так що всьо ок!
Роби собі просто своє діло та й по всьому. Собаки гавкають, караван іде (це я до того. що хай собі оточуючі говорять і втирають що хочуть. а ти роби так як тобі добре)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Nymydora » 14 червня 2011, 16:23

Дак в тому і проблема, що не виходить йти своїм курсом. Кожна собака на свій бік тягне. Скоро караван дахом поїде :crazy:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron