Глобальні оголошення!



Холодильник. Секрети і можливості

Модератор: irinka

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення flower » 10 червня 2011, 16:51

ноуфрост є дуже шкідливими тим, що виділяють магнітні хвилі, вони є навіть шкідливіші за мікроволновку, так шо добре треба подумати перед тим чи варто його купляти, мікроволновку включаємо десь колись, а от холодильник включений постійно...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення krapk@ » 10 червня 2011, 17:50

на чому грунтуються такі висновки?? Чим відрізняється звичайний від ноуфроста? Так в тому є обдув повітря, і все. Я лиш питала про те чи краще зберігаються продукти-відповідь однозначна-так на всіх форумах: Технология "no frost", что переводится буквально "без инея", тоже удаляет конденсат из холодильника. Но в отличие от "плачущей стенки" влага при системе "no frost" удаляется со стенок холодильника с помощью вентилирования: вентилятор заставляет воздух постоянно циркулировать внутри похолодильной камере, и благодаря этому влага не конденсируется на ее стенках и не замерзает в виде инея и наморозов льда. Перевернула пів інтенету, люди пишуть що всі ці випромінювання туфта. Впринципі я теж мамі кажу купуйте звичайний, якщо якась поломка то майтри вже вміють ремонтувати.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення flower » 10 червня 2011, 18:10

Дивилася передачу про техніку ( топ 10 шось типу того) та і в неті колись читала, перед тим як купляти собі холодильк... Крапка, я не агітую тебе купляти без цієї функції, вибір за тобою... Просто написала те що знаю, може тобі видніше бо я не фізик...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення krapk@ » 10 червня 2011, 18:17

дякую, та я розумію, просто знаю точно що і звичайний холодильник так само випромінює. Я от дивлюся: Оглянитесь вокруг себя и подсчитайте, сколько электроприборов находится в вашей квартире. Наверняка есть утюг, пылесос, фен, холодильник, телевизор, микроволновка, компьютер, мобильный и радиотелефон, персональный компьютер, кухонная вытяжка, электроплита. Вся перечисленная техника — источник электромагнитного излучения. Добавьте электропроводку, которая скрыта от наших глаз. В итоге получаем мощный «электромагнитный смог», который окружает нас и медленно, но уверенно влияет на наше здоровье. Добавити ще пралку посудомийку, випрямлячі для косей-будь-що що вкл в розетку. Але ми маємо тему про випромінювання.
Дівчата ау а хто має ноуфрост? Вони вам багато хавають електрики, наскільки я зрозуміла це найбільший мінус.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення гра з вогнем » 10 червня 2011, 18:21

зараз, літом, відчутно щодо електрики. ми думали-думали і поки нічого не придумали, що може стільки брати, крім холодильника.
наскільки багато не знаю. але загалом витрати збільшилися.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення Перлинка » 04 липня 2011, 20:13

krapk@ написав: Вони вам багато хавають електрики, наскільки я зрозуміла це найбільший мінус.


я не засікала,не знаю як це вирахувати
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення Льоля » 21 липня 2011, 19:28

Я купила холодильник Індезіт працює три роки но я незадоволена ним взагалі, літом в ньому продукти псуються , морозильна камера занадто сильно намерзає. Короче фе....
Льоля Офлайн


 

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення Lesya » 21 липня 2011, 21:23

В мене Вірпул шириною 80 см. Задоволена всім крім вмістимості. Але для мене напевно треба цілу молозильну кімнату. :)
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення krapk@ » 22 липня 2011, 21:24

думала я довго думала і таки купили мої батьки Атланта-височенного красивенного блондина :P До останньої секунди вагалася між ним і ноуфростом лижою. Надіюся не пожалію.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Холодильник. Секрети і можливості

Повідомлення Льоля » 22 липня 2011, 22:49

Наскільки я чула , що атланти не якісні дуже часто ламаються , хоч дизайн їхній мені дуже подобається
Льоля Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей