Глобальні оголошення!



Мультиварка

Модератор: irinka

Мультиварка

Повідомлення Перлинка » 23 листопада 2010, 22:57

Я тут напишу про мультиварку яку сьогодні отримала поштою.
Запікала картоплю з мясом сиром твердим та цибулею і пекла шарлотку з чорницями.Все за їх рецептами.
Не можу сказати що в такому захваті як там на кідстафі охають і ахають,але й не розчарована.

Шарлотка вийшла трішки схожа на омлет,якась дуже ніжна,поставила час рекомендований в інструкціїї,коли відкрила,то виявилось що сирувата ,низ був гарненький румяненький,а зверху скоринки нема,підозрююю,що якщо навіть більше часу пекти ,то не буде.

На запіканку з мяса та картоплі поставила на 15 хв більше,всеодно без скоринки.Швидше схожа на тушковану у власному соку,бо майже без жиру,по рецепту нема,сама трішки масла додала,так як телятина пісна.

Я до того,що річ хороша в тому плані,що не потребує спостереження,тобто накидав всього та й пішов собі,або займаєшся іншими справами.Але так як там пишуть,що страви виходять смачніші,то неправда ,в духовці смачніше ,і смажене смачніше ,ну само собою з того що робила,може буду готувати інші страви,то свою думку поміняю.

Ще мені не дуже сподобалось,що порціїї невеликі ,а готує відносно довго
65 хв-шарлотка
75 хв-запіканка
Це на нашу сімю один раз сісти і зїсти,так що нічого не залишеться,а якщо робити більшу порцію,то відповідно готувати треба довше.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення krapk@ » 24 листопада 2010, 13:10

о, ти таки купила??? А мене мама моя відговорила. Каже холодильник треба новий, а вже на мою днюху то купим. Тепер навіть не знаю.... Дуже дякую що написала чесно, підозрюю що більшість відгуків-я купив то і ви купіть. Але ти ще в процесі як випробуєш більше, то напишеш, ок??? Бо душа моя таки запала на неї.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення Перлинка » 24 листопада 2010, 18:17

о, ти таки купила???


Так ,дякую Таню за наводку ;) ,то мені подруга подарувала,якраз подзвонила запитати що я хочу на ДН,а я відразу і замовлення видала.
Правда замовила і оплатила сама,а ми вже з нею розберемось,як приїде :D .

Мама права, новий холодильник однозначно важливіше.Мультиварка ,то вже як витрибенька,а не панацея від ліні готувати.Ще треба щоб місце було на кухні для неї (в мене є),бо як почнете діставати та ховати,то простіше на плиті зварити.От якби туди можна було все кидати не мите і не чищене в упаковках із магазину(і мультиварка сама з тим всім раду давала),то було б вобше клас :lol:

Сьогодні готувала в ній уху та сирну запіканку.Уха вийшла дуже смачна,смачніша ніж у мене в кастрюлі виходить.

Сирник чи запіканка нормальна теж смачненька ,всім домашнім сподобалась.Малий казав ням-ням.Тільки знову ставила більше часу і всеодно скоринки не було.То я перевернула другим боком знизу гарна скоринка.

Запіканку приготувала зранку ,поки була дома на сніданок,а потім відразу закинула все на уху і побігла.То вже татко з синочком на обід мали що їсти гаряченьке,з цього боку звісно дуже зручно.

Тобто вважаю,що як не дуже тисне по кишені,то можна купити,але наш татко каже,що той запал скоро в мене пройде(бо хочеться все перепробувати приготувати),і я повернусь до своїх баняків.Подивимось ,поки що не можу сказати на це ні -так ,ні -ні.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мультиварка

Повідомлення krapk@ » 10 червня 2011, 15:47

Перлинка, ти вже заховала мультиварку чи ще використовуєш??
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Natalinda » 23 червня 2011, 01:20

Мовчить Перлинка :( Перлинка, агов!!!
Я тоже вже маю то чудо. Стоїть в коробці. Такево
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Думаю розпаковувати чи ні. Точніше розпакували шоб рецепти почитати, а там рецептів як кіт наплакав.
Як кажете, тестити чи комусь подарити?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Перлинка » 23 червня 2011, 09:30

krapk@ написав:Перлинка, ти вже заховала мультиварку чи ще використовуєш??

вчора парові котлети готувала ,бо пароварки не маю,дуже смачні получились

це не сама необхідна річ ,і якщо ви не дуже ліниві,або маєте час поратись по господарству,то взагалі непотрібна.

Шось тіпа посудомийки ,не лінивій господинці простіше ручками раз-раз швиденько перемити,ніж махатись з тим закладати,викладати .
Але так як я лінива ,то мене більше напружує перше ніж друге.Тобто для мне такі речі не зайві.

Наталінда,рецепти не обовязково лиш з книжки,можна там любі страви готувати

просто як наловчишся,то час вже сама зможеш приблизно встановлювати.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мультиварка

Повідомлення krapk@ » 24 червня 2011, 09:15

Natalinda написав:Мовчить Перлинка :( Перлинка, агов!!!
Я тоже вже маю то чудо. Стоїть в коробці. Такево
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Думаю розпаковувати чи ні. Точніше розпакували шоб рецепти почитати, а там рецептів як кіт наплакав.
Як кажете, тестити чи комусь подарити?

звичайно тестити!!!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Natalinda » 24 червня 2011, 23:25

Значить тільки з моря вернемося буду тестити :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Перлинка » 26 червня 2011, 21:34

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мультиварка

Повідомлення mari » 04 березня 2012, 12:32

І що, не чую подальшого розвитку? Крапка, Наталінда, Перлинка- як там їда з мультиварки, бо для таких як я, може й треба. Кажуть що там й таймер є. В 6 ранку наставила, а в 9 ранку або вечора,наприклад, коли хочеш- гаряче їш.???
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей