Глобальні оголошення!



Жарознижуючі/знеболюючі

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Жарознижуючі/знеболюючі

Повідомлення Sawwku » 05 травня 2011, 16:22

може, порадите якісь нормальні ліки на основі Ібупрофену? так, щоб не дорогі, і можна від 4 місяців?
сподіваюся, воно ніколи не знадобиться, але думаю, що на всяк треба мати. тим більше хочемо подорожувати, а в дорозі всяке може трапитися :(
дивилися вчора в аптеці, то ВСЕ з віддушками (ароматизаторами). в малої ттт нема на то алергії, але краще б без запаху (бо я понюхала, то мені дурно стало :omg: )
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: жарознижуючі/знеболюючі

Повідомлення Любов » 05 травня 2011, 16:35

завжди збивав температуру в малого Панадол бебі, він від 2 місяців, але класний, з дозатором, не містить цукру та спирту, трошки з вишневим смаком, на основі парацетамолу.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: жарознижуючі/знеболюючі

Повідомлення Shalimar » 05 травня 2011, 17:15

Sawwku написав:може, порадите якісь нормальні ліки на основі Ібупрофену? так, щоб не дорогі, і можна від 4 місяців?

нурофен? ........
детский панадол?.........
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: жарознижуючі/знеболюючі

Повідомлення Liljondr » 05 травня 2011, 17:40

Панадол то парацетамол
А ми на Ібупрофені використовуємо Нурофен (від 3 місяців його можна давати)
Але він ароматизований. :( зате коли дитина хвора нема проблем з тим , що вона не хоче їсти ліки

доця не мала алергії. Хоча вона в мене не алергічна.
І нам Нурофен збиває значно швидше аніж парацетамолові препарати.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: жарознижуючі/знеболюючі

Повідомлення TanenRom » 05 травня 2011, 23:14

Liljondr написав:А ми на Ібупрофені використовуємо Нурофен (від 3 місяців його можна давати)
Але він ароматизований. :( зате коли дитина хвора нема проблем з тим , що вона не хоче їсти ліки
доця не мала алергії. Хоча вона в мене не алергічна.
І нам Нурофен збиває значно швидше аніж парацетамолові препарати.


у нас аналогічно, але коли була висока температура, то доня рвала від Нурофену, а свічки не збивали температуру, то ми нурофен розводили водою і по трішки з шприца давали!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Жарознижуючі/знеболюючі

Повідомлення tetyana » 06 травня 2011, 12:56

Ми ставили свічку Ефералган - допомагало, вони є для різного віку, здається до 6 міс і після 6. По-можливості, краще не збивати температуру - якщо не дуже висока, і якщо дитина нормально переносить
tetyana Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 21 березня 2011, 22:59
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 98 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: три хлопчики

Знижуємо високу температуру

Повідомлення krapk@ » 10 травня 2011, 14:01

Знижуємо високу температуру

Вібуркол (свічки) – раджу мати цей препарат завжди вдома. Швидко діє при перших симптомах захворювання, полегшує стан дитини, має знеболювальний та заспокоюючий ефект. Має також легкий жарознижувальний ефект, але дуже високу температуру не знижує. Для найменших зазвичай призначають ? свічки. Безпечний для немовлят. Нам неодноразово призначали при застудах та при проблемах з прорізуванням зубчиків.

Нижче вказані жарознижувальні препарати, якими зазвичай користуються багато бтків, якщо у дітей піднімається висока температура. Пам’ятайте, що медики рекомендують знижувати температуру, якщо вона піднялась вище позначки 38,0 С. При температурі 37,5 – 38 раджу скористатись свічками Вібуркол.

Ефералган (свічки, сироп) – жарознижувальний препарат на основі діючої речовини парацетамолу. Можна використовувати для діток від 1 до 5 місяців у свічках та після 5 місяців у вигляді сиропу. Як і у всіх препаратів на основі парацетамолу тривалість його дій зазвичай не більша трьох годин, після чого температура знову може підійматись. Серед всіх випробуваних препаратів на основі парацетамолу даний препарат підійшов найбільше.

Нурофен (суспензія) – препарат, що містить в собі діючу речовину ібупрофен. Призначають діткам з 6 місяців. Має гарний жарознижувальний ефект, а також протизапальну та знеболювальну дію. Тривалість дії даного препарату зазвичай дійсно досягає заявлених 5-6 годин. Не містить парацетамолу, тому цей препарат можливо використовувати сумісно з препаратами на основі парацетамолу (наприклад, якщо якийсь з них не мав необхідного ефекту або ще не пройшла необхідна кількість часу для прийняття повторної дози, а температура знову підвищилась). Цей препарат завжди використовуємо як першочерговий і основний при підвищенні температури.

Анальгін + Но-шпа (мікроклізма) – ? таблетки анальгіну і ? таблетки но-шпи розтирається в порошок, розводиться 2 столовими ложками теплої води до повного розчинення порошку і робиться клізма з даної рідини. Ефект дуже швидкий і довготривалий. Таким чином завжди радять збивати дуже високу температуру лікарі невідкладної допомоги.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Жарознижуючі/знеболюючі

Повідомлення гра з вогнем » 10 травня 2011, 15:48

вібуркол - препарат з недоведеною ефективністю, який клінічно не випробовувався.

ми користуємося зарожнижуючими на основі ібупрофену або парацетамолу (дитячі варіанти)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Жарознижуючі/знеболюючі

Повідомлення Sawwku » 10 травня 2011, 16:07

нам Вібрукол казали ставити після прививки. не знаю, чи завдяки йому, але ттт перенесли то діло добре :-| . хоча понос таки був (хоча в тих свічках зазначено, що вони повинні йому запобігати) :?
нурофен я не хотіла купувати, бо як подивилася на склад і нюхнула, то мені дурно зробилося. :omg: і на кой дитині той сморід??? купила без запаху. сподіваюся, не доведеться використовувати (хай краще то будуть викинуті гроші).
парацетамолу я боюся, бо він сильно лупить по печінці. а оскільки по моїй лінії такі проблеми у всіх, то я двічі проти парацетамолу.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Жарознижуючі/знеболюючі

Повідомлення Marta » 10 травня 2011, 16:27

Нурофен.

Парацетамол нам ну зовсім не допомагає, хіба за 3 години зіб"є температуру трошки, анальгінові свічки- то просто взагалі нуль, Вібуркол не пробували, а от Нурофен маю завжди, і нічого, що з віддушкою, дійсно, дитина випиває нормально цілу ложечку (зараз 5 мл для нас), алергії не було ніколи на нього.
Він допомагає не тільки при температурі, а й при різних видах болю, зубному, вушному, головному....діє в нас майже моментально.
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість