Глобальні оголошення!



А Ви вишивали собі весільний рушник?

Модератор: олеся

А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення Melisa » 08 травня 2011, 00:18

Дівчата, признавайтесь, а Ви вишивали собі весільний рушник чи купляли? А може Вам у спадок від мами-бабусі перейшов рушник?
А можна фото? Так цікаво! Зараз стільки різноманітних узорів є, що очі розбігаються.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення TanenRom » 08 травня 2011, 00:39

я рушничок вишивала сама, фото виставляла колись в іншій темі, але виставлю ще тут:

Зображення
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення Natalinda » 08 травня 2011, 00:45

Мені вишила бабця. Ше задовго до того як я мала одрууватися і все думала-гадала поки я кавалерів міняла, яку букву їй вишити поряд з буквою Н, так шо букву І дошивала вже я.
Сама вишити вже не встигала бо шось не думала шо то я заміж так скоро вийду :grin: та й знала шо рушничок вже готовий пр всяк випадок. Осьо він

Зображення

Майже після свого весілля почала вишивати рушник подрузі, правда фотка на диску десь, то як знайду покажу. То був подарунок весільний.
А ше через деякий час допомагала трохи іншій подрузі вишивати.
Ну і маю намір ше за одного взятися восени
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення Nymydora » 08 травня 2011, 01:28

а я свій весільний довишивала, коли вагітна Денисом ходила (через три роки після весілля :grin: ), а на саме весілля довелося купити, бо не встигла. :(
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення Перлинка » 08 травня 2011, 01:37

я не вишивала,не знаю звідки взявся і куди подівся
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення Melisa » 08 травня 2011, 09:59

Танюша, рушник просто шикарний. :гуд: :гуд: :гуд: Як і всі інші твої вироби.
А в мене б мабуть терпіння не хватило цілий рушник вишити. Для мене бабуся вишивала. Потім виставлю фото.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення бережаночка » 08 травня 2011, 10:10

ми почали вишивати разом-чоловік одну сторону-я іншу :heart:
але на жаль до весілля не встигли тому купили готовий-а наша недовершена робота чекає свого часу-напевне на вінчання вже буде готовий :)
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення КлубНіка » 08 травня 2011, 10:40

TanenRom і у нас такий самий був ;-) Але мені його вишивала бабціна сестра, бо на той час я не вміла вишивати. Вишивкою я захопилась тільки в декреті.
Зображення
КлубНіка Офлайн


 

Re: А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення Галина » 09 травня 2011, 09:58

Я свій ще в 11-му класі вишила, нас в школі на трудовому заставляли рушники вишивати. Правда він трохи старомодний (мені сусідка свій принесла для зразка, по ньому я і вишивала), але вишитий власноруч. Як знайду фото, то виставлю.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: А Ви вишивали собі весільний рушник?

Повідомлення oksana.tesliuk » 09 травня 2011, 15:52

Галина написав:Правда він трохи старомодний

Перший раз таке чую, щоб вишивка була старомодною :shock: Чим давніший узор, тим він цінніший, як на мене. Оцьому узору вже щонайменше 70 років. Моїй мамі дістався рушник з цим узором ще від її мами, моєї бабусі. А хто його зна чи то бабуся сама придумувала той узор чи може ще від кого відшивала... Так що сорочка вишита в мене капєц класна має бути :P Тре лиш до кравчині якої занести, щоб нарешті пошила її. Але то теж мені мама вишивала, бо я шось не тойво :oops:

Зображення

А про мій рушник, то мені вишивала його моя мама. А я його зіпсувала після весілля - неправильно випрала, нитки полиняли :(

Зображення


А ще в мене є рушник із заручин. Коли батьки чоловіка приїхали до нас на заручини, то прибули зі "сватом" - один з їхніх родичів, який увійшов в хату першим, тримаючи хліб на тому рушникові. Я вже й забула про нього, а він виявляється дуже класний, бо тканий, а не вишитий.

Зображення
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Далі

Повернутись до Вишиття



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість