найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

27 квітня 2010, 15:55

Мені дуже допомагало тримати себе в формі роздільне харчування. Причому користь від нього відчувала не тільки моя фігура, а й організм, який отримував все необхідне.
Ось зара на останніх тижнях вагітності думаю, якою буде моя фігура після пологів, все ж таки народжую на літо. А ще шкода змінювати роками сформований гардероб:)

Re: Худнемо

06 квітня 2011, 09:11

Чи є ще бажаючі похудати?Давайте це будемо робити разом!Давайте проведемо естафету похудання?Хто виграє той звичайно получить приз---свою гарну фігурку)

Re: Худнемо

06 квітня 2011, 09:18

Я приєднаюсь до вашого змагання, але влітку. За вісім місяців вагітності набрала вже 17 кг. Точно треба буде після пологів щось робити з собою. :oops:

Re: Худнемо

07 квітня 2011, 09:47

Дівчатоньки!!Скоро літо!Так хочеться бути гарною,стройною ;-) Самій якось важкувато сідати на дієту....разом краще.Давайте,підтягуйтесь,і на початку червня підрахуємо хто більше скинув кг)Я знаю одну класну дієту,минулого літа пробувала на ній сидіти,трохи схудла.

Дієта 1 день - 1 кг!!!!


7.00 - чашка гарячого чорного чаю
9.00 - варене яйце
11.00 - столова ложка розпареного родзинок
13.00 - 100-150 г вареної без солі курки (біле м'ясо)
15.00 - склянка томатного соку
17.00 - варене яйце
19.00 - зелене яблуко
21.00 - склянка кефіру.
Між цими прийомами їжі можна пити зелений чай і воду, можна мінеральну без газу.
Реально скидається 1 кг на день!

Ізюм можна замінити на ківі)

Re: Худнемо

07 квітня 2011, 10:14

Я б радістю приєдналася,але ще годую синочка,напевно не можна сідати на дієту чи можна.. :? ?
А так хочеться скинути лишніх 10 кг :crazy: і вернутися до тої фігури ,що була перед вагітністю..

Re: Худнемо

07 квітня 2011, 13:43

гра з вогнем написав:а я завжди в китайському рестороні собі паличок набирала а потім дома ними їла. вчилася, типу не на людях тільки мене довше ніж на 1-2 рази не вистачало, тому я завжди в ресторані брала дві додаткові пари. там ж бери - ні хачу!
:гуд: :гуд: :гуд:
ідея паличок в тому що людина ложкою зїдає свою тарілку їжі за 5 хв)) а паличками набагато довще (краще пережовуєш)
Фізиологія людини втому що коли ви починаєте їсти то ситість наступає десь через 15-25 хв(поки дойде інформація від живота домозку)))тому мудреці говорили що воду треба їсти ,а їжу пити- вдумайтесь в це...

взагалі то худати тре комплексно... бо якщо дуже кардинально (швидко)то і набираєш вагу швидко(навіть коли мало їсиш) Особистий приклад: не те щоб пощу, але раз в тиждень стараюсь робити розгрузочний день(коли тільки вода,літом цілий день яблука ... і т.д)колись провів 10 голодання... шкода що не зважився точно перед тим... але після нього за тиждень набрав приблизно туж саму вагу(при тому що 2-3 я виходив з голодання і їв мало)

Re: Худнемо

07 квітня 2011, 16:54

а для мене дуже важко всі ці дієти.
Постійно думається про щось добреньке.

А тато чоловіка займається голодовками. Ну, він взагалі для очищення організму, а я для похудання спробувала :)
Я спробувала найпростіший варіант.
Не їла добу. (там є й інші варіанти, але і силу волі треба, і виходити з них трохи по-іншому)

Вдалося легко, бо знаєш, що не їсиш нічого. А потім можна :)
Можна голодувати від сніданку до сніданку, чи від вечері до вечері. І пити багато води.
Коли завершується голодування, то на перший прийом їжі їсти треба щось сире - моркву потерти, наприклад.
На другий можна варені овочі.
А на третій - що хочеш.

Після такого дівається звичка щось пожувати просто так і наїдаєшся нормальною, а не гігантською порцією.

Re: Худнемо

07 квітня 2011, 23:09

а мені треба просто
а) не їсти після 7 (а то чоловік вечеряє в 10 і я з ним, а потім до 12 ще чаї ганяємо, добре, якщо тільки з медом)
б) перестати їсти солодке. Поки що без солодкого мучного протрималася три дні, сьогодні зірвалася. Завтра починаю знов.
Як би то хто мене закодував проти солодкого...

Re: Худнемо

07 квітня 2011, 23:23

а та дієта як діє? на другий день той кг не наганяється? і до скількох кг так скинути можна?

Re: Худнемо

07 квітня 2011, 23:52

гра з вогнем
в кого як.В мене на другий день зранку було на вазі -1 кг,деколи біля 1 кг,деколи більше.За зиму вони мені вернулось десь 2 кг(((може 3,але я цілу зиму не сиділа на дієті..Протриматись на такій дієті можна довго,я перший раз протрималась тиждень)))
Відповісти