Глобальні оголошення!



УЗД шкідливе?

Re: УЗД

Повідомлення happymami » 23 березня 2010, 12:45

За першої вагітності було вроді три УЗД і все.

А при другій вагітності - близько п*яти.

    Спочатку, при обліку на 3-му місяці, коли виявили в мене загрозу життю.
    вдруге - через 2 тижні, після курсу лікувння, шоб пересвідчитися, що є позитивні зміни
    Втретє - при виписці, шоб пересвідчитися, що небезпека зовсім минула.
    Вчетверте, по плану десь на половині вагітності
    Вп*яте перед пологами там теж по плану.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: УЗД

Повідомлення мешканка » 23 березня 2010, 14:22

І я вже чула, що УЗД досить пригнічує розвиток психіки дитини, чи ще щось таке... тому радять ним не зловживати. Але конкретного нічого не читала...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення мешканка » 26 березня 2010, 09:44

Для прикладу, більшу половину першої вагітності я пробула в Мадриді, тож там УЗД роблять тільки 3... і то не всім, більше-тільки по строгих медичних показаннях і стараються якомога менше часу діяти на плід тим апаратом. І мені неодноразово казали, щоб без медичних показань на УЗД заради цікавості не погоджувалася.. Хоча кажуть, що то не шкідливо...але, оскільки Узд досить нова діагностика, тож вивчених даних про її шкоду просто ще немає.

УЗИ: делать или нет?
В настоящее время в акушерстве нет метода исследования, который мог бы сравниться с УЗИ по информативности. Но ультразвук — это относительно новое исследование. И, возможно, еще просто нет данных или приборов, позволяющих точно судить о его влиянии на наше поколение. Например, рентгеновские лучи раньше считались безвредными для матери и плода. И многих женщин спокойно отправляли на это просвечивание. А позднее выяснилось, что рентгенологическое обследование беременных может стать причиной многих проблем у ребенка. Хотя и этот вопрос до сих пор обсуждается среди ученых.

Распечатать Шрифт Послать другуДиагностические дозы ультразвука, безусловно, очень малы, чтобы нанести плоду явный вред. Однако утверждать, что ультразвук совсем не влияет на ткани, клетки, молекулы и ДНК, нельзя. Ультразвуковая волна отражается, и при этом меняется ее длина. И значит, какое-то воздействие оказывается. Почему, интересно, во время УЗИ ребенок начинает активнее двигаться и у него учащается биение сердца? К тому же разные виды УЗИ имеют разную интенсивность излучения. Например, сильнее допплеровское исследование, которое используют после 24-26-й недели беременности для оценки кровотока в плаценте.

Осознанное материнство

Делать УЗИ только для того, чтобы узнать пол ребенка или похвастать его внутриутробной фотографией, неразумно. Коммерческие фотографы даже предлагают некоторым мамам сделать цветные внутриутробные снимки. Избегайте подобных новшеств. При такой съемке на ребенка действует гораздо большее количество звуковых волн. И риск оказывается на самом деле больше, чем польза.

Любое УЗИ во время беременности должно быть взаимным решением врача и будущей мамы. Доктор должен объяснить, для чего вам сейчас необходим ультразвук. Существуют ли реальные проблемы или это всего лишь плановое исследование? Вы должны знать о возможном риске, понимать, что происходит с вашим ребенком. Поэтому сомневаться и задавать вопросы — ваше законное право. И даже врач не может заставить вас сделать то, с чем вы не согласны. Хотя это не значит, что нужно вовсе отказываться от ультразвукового исследования. Просто не бойтесь брать на себя ответственность за принятие решения об УЗИ. Ведь ответственность — это и есть осознанное материнство.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення гра з вогнем » 29 березня 2010, 19:36

Гаряча вода шкідлива?
ви всі купаєте дітей у підігрітій воді, чи не так? але мабуть нікому з вас не приходить в голову розігрівати воду до 90-100 градусів.
адже це може реально завершитися важкими пошкодженнями на клітинному рівні, а то й смертю дитини.

питання залишається відкритим - гаряча вода шкідлива?

якби узд викликав зміни в днк та всі інші жахи, описані в попередніх повідомленнях, живими ви б після процедури не залишилися.

а ще дитина починає рухатися. коли гладити животик, їсти шоколад і т.п. - ці процедури теж шкідливі?

єдина шкідливість узд - це зловживанняним для фото та відео дитини. коли на перший план встає не медичне обстеження, а людська цікавість. окрім того, такі процедури (для подивитися на малюка) можуть створити іллюзію того, що все гаразд. і жінка не йде до лікаря, оскільки бачила дитинку і вона там рухалася. це мова про звкордон, де послуга фото-відео дітей і утробі дуже поширена. і мамочки льотають в такі салони як ніби там медом мащено.
нашим ж мамам подібне начебто поки не загрожує.

якби шкода від узд, була така як описується у попередніх дописах, то чи б народжувалися діти, зачаті еко?
не варто перебільшувати шкоди, але не варто й зловживати. будь-якими лікарськими процедурами.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Любов » 29 березня 2010, 22:08

я ходила тільки 2 рази на УЗД. 16 тиждень і 32
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення мешканка » 30 березня 2010, 08:34

Звісно, в наш час багато чого є шкідливим. Читала статтю про УЗД, що в штатах пов"язують серйозний ріст кількості лівшів із УЗД дослідженнями внутріутробно. :unknown: Але, помимо шкоди, УЗД є необхідним, адже можна попередити серйозні проблеми зі здоров"ям чи пологами. Проте, все залежить від лікаря, який сидить за тим апаратом. Бо, часом, такі речі понаписують, що аж волосся дибки стає...а потім виявляється, що то все "незначна похибка апарату..." :???: Проте, слід пам"ятати, що лікарство від отрути відрізняється дозою...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Гість » 21 липня 2010, 08:50

a meni nawit porahywaty wazko skilku raziw meni robyly uzd pid cas wahitnosti ,wid 3 do 2otyzna-raziw 7 w Ternopoli,bo zahroza byla,a kolu perejihala do Polsci ,to koznoho razu likar-hinekolog braw na krislo i robyw uzd.....to raziw z 15moze bylo razom.....
Гість Офлайн


 

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Гість » 03 серпня 2010, 19:30

Можливо хтось писав відмову від проходження УЗІ в жк?
Будь ласка, підкажіть процедуру.
Гість Офлайн


 

УЗДД

Повідомлення kamisia » 04 серпня 2010, 08:01

Це палка двох кінців. Я стояла на обліку на Замковій, після 30 тижня на узі не була. Лікар Ярема Тарас Казимирович. Народила дитину з потрійним обвиттям пуповини навколо шиї, добре що у нас все добре і мала зразу сама закричала і не треба було реанімації.... а скільки таких випадків з тим потрійним обвиттям?????? Але якби пішла на узі то робили би кесаревий, чого я не дуже хтіла, більше правда через шов )))) Короче кажучи тут не вгадаєш. я б радила іти не писати відмову, шкода від узд гіпотетична так само як і гіпотетично може бути якесь обвиття, чи передлежяння, якого на ощуп не видно, ну там наприклад ручка біля головки.... Но у вас своя голова на плечах........
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: УЗД шкідливе?

Повідомлення Naya » 04 серпня 2010, 10:38

Гість написав:Можливо хтось писав відмову від проходження УЗІ в жк?
Будь ласка, підкажіть процедуру.


Я не писала, хоча також не вважаю УЗД безпечним.
Просто старалася не зловживати. Планувала, що піду тільки три планових рази, а вийшло дещо більше, були покази і був вибір - або контроль за допомогою УЗД, або страховка-операція підшивання. Вибрала я звісно УЗД. Просто просила, щоб дивилися саме те що треба, а не розглядали як дитинка руцями ніжками дригає. Воно то цікаво, але процедуру скорочувала.
УЗД не є абсолютно безпечним. Але при розумному підході, не зловживаючи ним можна попередити багато проблем.
Успіхів вам.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.Далі

Повернутись до Чи можна вагітній...?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей