Глобальні оголошення!



Духовка: електро чи газова?

Модератор: irinka

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення Chocolat » 17 червня 2010, 10:11

Єдиний мінус - якщо плита газова, то не можна одночасно готувати на газі в духовці. У мене плита електрична - таких проблем нема.

О, а я готую одночасно :???: Правда, у мене варочна поверхня газова і окремо духовка електрична внизу - від Арістон то все. Дуже задоволена, що духовка електро!!! Особливо класно, що можеш собі виставити температуру і воно само виключиться, і нічо не згорить. А, ну і ще електродуховки мають такі всякі прибамбаси, різні варіанти запікання і т. п.
Chocolat Офлайн


 

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення Chocolat » 17 червня 2010, 10:29

Milichka, якщо ви робите кухню на замовлення то можна взагалі поставити варочну поверхню і духовку в різні місця, ну тобто не одна під одною. Особливо мені подобається, коли духовка не внизу, а на рівні інших шафок, ну, ви мене розумієте, так щоб не нахилятися коли будете дивитися до випічки, а так кинула оком і пішла :cleaning: :beauty:
Та й воно тоді безпечніше. Ну, але то коли велика кухня :???:
Chocolat Офлайн


 

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення мешканка » 20 червня 2010, 13:50

В мене так і стоїть, чим не можу натішитись... раніше думала зробити стандартно, але так куди вигідніше... я собі під варочною панеллю зробила 3 шухляди: малу-на столові прибори і 2 великі- на пательні, формочки для випічки та інше кухонне причандалля. Духовка -електрична...різниці великої не бачу...тільки треба привчитись користуватись...бо, як печу щось велике, як, скажімо, сирника, то верх-пригорає, а в середині-сироватий...але то привчитись треба...ближе до низу ставити.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення Nymydora » 20 червня 2010, 21:19

мешканка написав:тільки треба привчитись користуватись...бо, як печу щось велике, як, скажімо, сирника, то верх-пригорає, а в середині-сироватий...але то привчитись треба...ближе до низу ставити.

Я у таких випадках ставлю на другу знизу, включаю верхній і нижній підігрів і меншу температуру
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення Natalinda » 15 листопада 2010, 19:24

Дівчата, а чим відмити електричну духовку :sos:
Наш дідусь всяке різне там пік без мого відома, вона заляпана така, особливо внизу там де нижні ті тени, чи як їх там правильно :cry:
Замочувала водою - ноль, якимось кремообразним хімічним засобом мазюкала - тоже ноль, стрьомно драйкою драяти :scare:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення Marichka » 27 березня 2011, 19:04

В нас духовка електрична,пече добре.Електроенергія справді зараз дорога,але ми поки що не зважали на це,не

підраховували.Якщо треба-печем без обмеження.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення flower » 28 березня 2011, 09:02

Однозначно електрична!!! Перевірено на собі. Набагато швидше все пропікається і швидше прогрівається та всюди температура рівномірно розприділяється, завдяки вентилятору. Ось і мама мене просить шоб я їй якусь вибрала і купила, бо в неї газова.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення Marichka » 28 березня 2011, 09:17

А ми якраз цього року мамі подарували електричну духовку,бо газова в неї не добре пече
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення flower » 28 березня 2011, 09:25

Natalinda написав:Дівчата, а чим відмити електричну духовку :sos:
Наш дідусь всяке різне там пік без мого відома, вона заляпана така, особливо внизу там де нижні ті тени, чи як їх там правильно :cry:
Замочувала водою - ноль, якимось кремообразним хімічним засобом мазюкала - тоже ноль, стрьомно драйкою драяти :scare:

В мене є такий засіб очищувач для духовок та грилів Домолюкс називається, вичищає все!!!!! Я ним не тільки духовку віжмиваю а і сковорідки і кастрюлі, якщо щось збігло. В нього запазх трохи їдкий але зато набрискаєш і бачиш зразу як то всьо розчиняється, я пробувала дуже багато різних засобів і при чому дорогих, але цей самий ефективний.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Духовка: електро чи газова?

Повідомлення Natalinda » 28 березня 2011, 14:29

flower о, дуже дякую, бо для мене це питання все ще актуальне.
А той Домолюкс тут куплений? Чи звідкись привезений?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей