Глобальні оголошення!



Лікування та профілактика глистів у дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Лікування та профілактика глистів у дитини

Повідомлення мешканка » 01 березня 2010, 00:20

Дякую тутешній форумчанці, за те, що порадила лікарку. Пробую біорезонансну терапію, сподіваюсь, що допоможе. Спочатку ми з чоловіком перевірялись тим апаратом на наявність глистів-тепер 21 день лікування травами+дієта.. діток ведемо завтра перший раз на прийом- відразу лікувати. Треба пройти, як мінімум 5 сеансів-подивимося що воно таке. Казала лікарка, що наймолодшій дитинці, яку вилікували від лямблій, було 9 місяців.. Маємо надію.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення мешканка » 14 березня 2010, 11:50

отож, продовжую. Вже пройщли декілька процедур, на наступний тиждень йдемо здавати аналізи. Паралельно, нам порекомендували ще одну лікарку, безпосередньо педіатра, працює в обласній лікарні. Були один раз на прийомі, загальне враження дуже хороше. Оглянула повністю дітей, (чого раніше не робили лікарі.) Виявляється, що лямблії далеко не в кожної дитини приживаються, а для того, щоб вони прижились, та щей так важко було вилікувати, потрібні відповідні умови організму: восновному, це коли порушений відтік жовчі з печінки. Тож ми, на другий тиждень, збираємось на УЗД печінки... І взагалі, казаля ця лікарка, що перш ніж назначати серйозні лікарства-дітей із лямбліозом слід обстежити, бо, якщо є проблема із печінкою, то хімічні лікарства ще більше усугубляють її. Ось так. Покищо, п"ємо по спеціальній схемі препарат "АльміГон" (комплекс трав) А далі видно буде.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2010, 16:39

В мене питання конкретно по аскаридах. Чи є якісь конкертні симптоми, що повинні насторожити? Чи аналіз калу на 100% покаже є вони чи нема?
Я чого вище питала про профілактику, бо то мені подруга таке розказувала, я її переконувала нічого без аналізів не давати, але вона мене не послухала. Казала що в малої (1,5 років) вийшло 2 аскариди по 14 см. Я в неті боюсь щось шукати, бо трохи слабонервна до такого, а там певно без фоток не обійдеться
Як знати що всі ті аскариди повиходили?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення мешканка » 14 березня 2010, 20:24

Не знаю, чи правильно відповім, чи ні, хай педіатр скаже. Але, з усього, що я начиталась зробила такі висновки:
1. Ні в якому разі не давати дитині хім. препарати "для профілактики". діти-не щенята. Хай це важко. але здати всі потрібні аналізи, щоб виявити глисти і вже потім лікувати. Всі хім. препарати шкодять здоров"ю, деякі більше-деякі менше. Різні види глистів різними препаратами лікуються і за різними схемами. ( скажімо, для гостриків вистарчить один раз дати, а для інших-3 дні) А таке "профілактичне давання" призводить до того, що паразити адаптуються до лікарств і потім їх вже дуже важко вилікувати.
2. Про наявність глистів можуть свідчити дуже багато показників і всі вони різні і важко так "на око оприділити". Найпоширеніші з них: втрата апетиту, або прояви "вовчого голоду" час від часу (признак аскарид), черезмірний потяг до солодкого, неспокій, швидка стомлюваність, блідість шкіри, анемія, синці під очима, гіповітаміноз, нічні кошмари, висипи, безпричинне покашлювання (признак аскарид), болі в області пупка (признак аскарид) Якщо в когось із родичів виявили глисти-то в дитини теж, найймовірніше, вони теж будуть.
3. Кал на яйця глистів треба приносити в лікарню "теплим" ( я баночку, найкраще шклянну, тримала на батареї, поки не зібралась) найдостовірніший аналіз на "повний місяць", можна, після невеличкої клізьми, якщо дитина не звикла ходити на горщик зранку. Я весь час роблю в санепідемстанції (біля поліклініки на гоголя). там аналіз платний і роблять до обіду. (приймають аналізи з 8,30 до 12)
4. Для "профілактики" можна користуватись народними методами, але все залежить від віку дитини і від особливостей організму. ( час від часу даю малим гарбузове насіння, обов"язково з зеленою плівкою, зранку на голодний шлунок, десь з дві столові ложки (подрібнюю), а потім даю запити теплим молоком (за 30 хв. до їди) Так 3-5 днів. Це -найбезпечніший засіб і допомагає проти круглих червів. Теж допомагає чай з гілочок вишні, але я ще не чула нічого конкретного. Є багато народних методів,(часник, хрін, квашена капуста, полин, пижма, нафта...) але, щодо дітей треба бути обережними, деякі методи противопоказані дітям. . Сподіваюсь, вам щось допоможе. :)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення mari » 14 березня 2010, 20:34

А що за лікар з біорезонанс.терапією? І чого тут не має того повідомлення? Ми б теж хотіли знати!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення мешканка » 14 березня 2010, 20:40

Мені відписали в приват, тому не хотіла розголошувати. Лікар Островська Оксана Сигізмундівна, невропатолог, дієтолог. Лікує нестандартною медициною, кабінет розташований на Медовій в приміщенні готелю Рута. Інший лікар, безпосередньо педіатр, Кубей Інга Володимирівна, кмн, доцент кафедри педіатрії ТДМІ, приймає в Обласній Дитячій, на Сахарова.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення mari » 26 березня 2010, 10:59

Є в аптеці Євромар, біля базару, біля магазину "МАМА" суперський рослинний препарат- Е..... від глистів. Ми спробуємо після Пасхи! Зараз уточню!Забула!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення мешканка » 26 березня 2010, 11:19

mari написав:Є в аптеці Євромар, біля базару, біля магазину "МАМА" суперський рослинний препарат- Е..... від глистів. Ми спробуємо після Пасхи! Зараз уточню!Забула!
Ельмі Гон називається, від компанії Сантегра..п"ємо вже 3 тижні, але там має бути точна схема прописана лікарем, практично по днях... + дієта+чаї жовчогінні...(то нам на лямблії), бо в нас перегиби і через те ті лямблії не виводяться.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення mari » 26 березня 2010, 11:29

ЕЛЬМІГОН! дякую.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення mari » 26 березня 2010, 11:30

Може ви б свою схему написали? Не призиваю нікого нею користатись, тільки після лікаря, але я скористаюсь!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron